Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Velosacensībās uzvar Codes skolēni 2

Velosipēdistu sacensībās «Jauno satiksmes dalībnieku forums 2015» labākos rezultātus Bauskas posmā uzrādīja Codes pamatskolas komanda «Velo Kids», portālu informē Ceļu satiksmes drošības direkcijas Bauskas nodaļas vadītājs Ingurs Kugrēns.

Sacensībās Bauskā startēja piecas skolēnu komandas no Iecavas vidusskolas, Codes pamatskolas, Skaistkalnes vidusskolas un Mežgaļu pamatskolas, kā arī daži individuālie dalībnieki no Bauskas bērnu un jauniešu centra velopulciņa. Skolēni apliecināja savas satiksmes noteikumu un velosipēdu tehniskās uzbūves zināšanas. Bija jautājumi par pirmās palīdzības sniegšanu, kā arī jāveic braucieni divās trasēs.

Pirmo reizi šādās sacensībās piedalījās Mežgaļu pamatskolas audzēkņi, kas bija izveidojuši komandu «Meža kaķi». Skolotāja Dace Kalniņa pastāstīja, ka mazpulka dalībnieki izteikuši vēlmi iesaistīties šajā aktivitātē, viņa skolēnus atbalstījusi: «Teorētiskos jautājumus pārrunājām visi kopā, bet braukšanas vingrinājumus bērni apguva individuāli.» 5. klases audzēknis Niklāvs Strazdiņš «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka ar velosipēdu mājās braukā daudz, taču sacensībās pavisam cita atbildība, lielāks satraukums. Kristers Šumila no 4. klases piebilda, ka mājās trenējies izbraukt līkločus, pārvarēt šķēršļus. Lai arī ne visās disciplīnās veicās, kā gribētos, skolēni ar dalību sacensībās apmierināti. Tagad viss ir labi iepazīts, nākamgad varēs cerēt uz augstākiem rezultātiem.

Skaistkalnes vidusskolas pusaudži šādās sacensībās piedalās regulāri. Sanija Bagdone savas prasmes un teorētiskās zināšanas sacensībās demonstrē jau otro gadu. «Trasītes šoreiz grūtākas nekā pagājušajā gadā. Šogad mazāk laika sanāca treniņiem. Toties sacensībās piedalos ar prieku, tas ir jauks piedzīvojums,» atzīst Sanija Bagdone. Viņas klasesbiedre Elīza Markovska pirmo reizi atbraukusi uz sacīkstēm Bauskā. Meitene neslēpj, ka ir satraukusies, taču apņēmības pilna apgūt velobraukšanas prasmes vēl labāk, lai nākamgad viņu iekļautu komandā atkal.

Sacensībās Bauskā sīvā cīņā sāncenšus pārspēja un augstāko punktu skaitu ieguva Codes pamatskolas komanda «Velo Kids». Tajā startēja audzēkņi Artis Černovskis, Kristaps Pfeifers, Maikls Gerasimovs, Santa Ģērve, Samanta Ģērve un Sandija Spundiņa. Pusaudžus sacensībām gatavoja sporta skolotāja Linda Jakutāviča. Codes skolēni ieguva tiesības piedalīties Latvijas fināla sacensībās.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

SUPER!

Malači!
Sveiciens skolotājai Lindai, sava darba fanātiķei!

pirms 4 gadiem, 2015.05.16 15:51

Vietējās ziņas