Veterāni sadala kausus volejbolā 2

Ceraukstes pagasta Griķu pamatskolas sporta zālē 13. aprīlī notika Bauskas novada «Pavasara kausa» izcīņa volejbolā veterāniem.
Piedalījās septiņas komandas, tai skaitā viesi no Lietuvas – «Šauļi». Pārsteigumu šoreiz sagādāja «Īslīce», kas fināla cīņā ar 2:1 pārspēja spēcīgo «Vecumnieku» vienību, portālu informēja sacensību tiesnesis Guntis Mašinskis.

Neveiksmīgas sacīkstes bija «JK» vienībai. Komanda parasti labi aizvadīja pirmo setu, bet pārējiem pietrūka spēka. Vispirms pusfināla spēlē piekāpās ar 2:1 «Vecumniekiem». Pēc tam cīņā par trešo vietu pārliecinoša uzvara pirmajā setā pār «Šauļiem». Tomēr otrajā viss sagriezās kājām gaisā – lietuvieši «pamodās», bet «JK» vienkārši pietrūka spēka. Izšķirošajā trešajā setā visu izšķīra vēlme uzvarēt, kas lielāka bija lietuviešiem – ciemiņi reizēm «izvilka» bumbu gandrīz nereālās situācijās. «Šauļiem» trešā vieta, «JK» ceturtie. Sacensībās piedalījās arī «Mežotne», «Vecsaule» un «Ugunsdzēsēji».

Sacīkšu izskaņā pasniedza kausus par uzvaru Bauskas novada veterānu volejbola sacensību kopvērtējumā. 2013./2014. gada sezonā kopumā izcīnīti septiņi kausi. Kopvērtējumā ņēma vērā piecus labākos rezultātus. Uzvarētāju kauss «Vecumnieku» komandai, otrajā vietā «Mežotne», trešā «Īslīce».

Turpinās Aiņa Plūmes kausa izcīņa un Bauskas novada čempionāts volejbolā pieaugušajiem. 5. aprīlī Codes pamatskolas sporta zālē notika gandarījuma turnīrs komandām, kuras palika ārpus spēcīgāko sešnieka. Uzvaru guva vienība «Code 2». Tikmēr spēcīgākās sešas komandas turpina sacensības. Pamatturnīrs noslēgsies 26. un 27. aprīlī , tad būs pusfinālu sacensības, 3. maijā – fināla spēles.