Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VIDEO: Budberģietis nosvinējis 102. dzimšanas dienu

Budberģietis Rūdolfs Žamaitis 14. janvārī nosvinējis 102. dzimšanas dienu. Mājinieku sarunā pirms kāda laika jubilārs esot izspriedis, ka Latvija viņam netiekot līdzi. Valstij šogad būšot simts, bet viņam, lūk, jau 102 gadi!

Brunavas pagasta pašā leišmalē, «Nomaļos», 15. janvārī jubilāru sveikt bija ieradies novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Marčenkova. Spožām gaismām istabu pielēja reģionālās televīzijas operatora kameras lukturis.

Rūdolfs Žemaitis visu dzīvi aizvadījis Brunavas pagastā, darbodamies gan kā lauku brigādes brigadieris, gan kā celtnieks. Nopietnus pārbaudījumus viņam sagādājis Otrais pasaules karš, kad viņš tika iesaukts vācu leģionā un no kara pārnāca tikai 1946. gadā, kad izstaigāti arī Sibīrijas ceļi. Viņš vienmēr augstu godājis darba tikumu, ģimenes vērtības un vēsu prātu.

Pašvaldība dāvāja gaviļniekam ziedus, 145 eiro, kā arī sienas kalendāru un kartīti. Viesus uzņēma jubilārs, meita Dzintra Červinska un vedekla Lūcija Žamaite. Pērn Rūdolfs vēl uzrunāja sanākušos, šogad viņš tikai ieklausījās skaļi izteiktajās frāzēs. Arī saredzēt apkārt notiekošo vīram kļūst arvien grūtāk. Radinieki jubilāru nozīmīgajam pasākumam saposuši, viņš sēdēja savā gultā un bija klāt notiekošajā.Pievieno komentāru

Vietējās ziņas