Latvijas Florbola čempionātā vīriešu virslīgas ceturtdaļfinālā FK «Bauska» ar rezultātu 7:11 trešo reizi piekāpās Lielvārdes florbolistiem. Sestdienas, 8. marta, spēli baušķenieki aizvadīja savā laukumā, taču arī šis apstāklis neļāva mačā gūt uzvaru, lai gan spēles sākums bija cerīgs.

Jau otrajā minūtē  baušķenieki viesus nostādīja iedzinēju lomā – 0:1. Lai arī pirmo periodu uzvarēja Lielvārdes komanda (2:1), īstā cīņa bija vēl tika priekšā. 43.minūtē «Bauska» izvirzījās vadībā ar 4:3. Lielvārdieši panāca izlīdzinājumu (4:4), bet jau 47.minūtē atkal zaudēja – 4:5. Kā jau ierasts, «Lielvārde» kārtējo reizi lieliski aizvadīja pamatlaika pēdējās minūtes – 55.minūtē viesi izvirzījās vadībā ar 7:6, bet visā spēlē izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 11:7, ziņo portāls floorball.lv.

«Bauskas» sastāvā par labāko spēlētāju tika atzīts Pēteris Zeltiņš, kurš ar 4 (2+2) punktiem bija arī rezultatīvākais. 3 (1+2) punktus guva Rolands Kovaļevskis.