Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VIDEO: Suns Mežotnē uzbrucis ģimenei ar mazu bērnu 23

Bauskas novada Mežotnes pagastā kāds rotveilers no kaimiņu īpašuma uzbrucis ģimenei ar divām mazām meitām. Viens bērniņš nav pat mēnesi vecs.

«Bauskas Dzīvei» cietušās ģimenes vīrietis pastāstīja, kā viņi tikuši pakļauti rotveilera sugas suņa, bet pēc tam arī tā saimnieces uzbrukumam. Tas noticis, kad brīvdienās atpūtušies savā zemes gabalā.

«Gandrīz katru nedēļas nogali cenšamies pavadīt ārpus Rīgas, kopjot savu zemes gabalu Bauskas tuvumā. Teritorija ir norobežota ar sētu, pie iebrauktuvēm ir barjera un zīmes, ka zeme ir privātīpašums. Jūlija beigās mums piedzima meitiņa. Pagājušajā nedēļā devāmies pie dabas. Pavadīdams vairākas stundas svaigā gaisā, es savu septiņus gadus veco meitu mācīju makšķerēt. Taču tad mūsu tuvumā parādījās melns suns,» raksta cietušais.

Suns sācis skriet uz ģimenes pusi, un vīrs teicis sievai un vecākajai meitai, lai viņas no bērnu ratiņiem paņem mazuli un bēg uz mašīnu. Kad suns pieskrējis tuvāk, sācis rūkt, lēkt vīrietim virsū un notriecis viņu no kājām. Vīrietim šajā brīdī saplīsušas brilles. Pārliecinājies, ka ģimene paspējusi iekāpt mašīnā, vīrs centies neprovocēt suni un stāvējis uz vietas. Dzīvnieks ar asajiem nagiem turpinājis skrāpēt pat caur biksēm. Ieraudzījis sievieti blakus zemes gabalā, ģimenes galva saucis: «Ja tas ir jūsu suns, lūdzu, pasauciet to un aizvāciet no mūsu zemes gabala!»

«Atbildot uz to, sieviete sāka kliegt, ka es esot buržujs, kas uzcelto žogu dēļ atņemot vietējiem iedzīvotājiem iespēju mierīgi pastaigāties. Es skaidroju, ka tā ir privāta teritorija, bet viņas suns man uzbruka. Es cerēju, ka sieviete pasauks savu suni,» atceras cietušais. «Taču saimniece caur spraugu aizvērtos vārtiņos ielīda manā teritorijā un sāka drudžaini kliegt uz mani. Sajutis saimnieces uzbudinājumu un neapmierinātību, suns, aizsardzības instinktu vadīts, metās man virsū un iekoda kājā,» stāsta vīrietis. Pēc tam dzīvnieks vēl lēcis virsū un skrāpējis. 

Cietušais notikušo mēģinājis filmēt. Vēstulē pievienotajā video redzams, ka sieviete iebilst viņas filmēšanai. Viņa mēģinājusi izsist tālruni no vīrieša rokām, esot iesitusi viņam ar netīru lupatu pa seju.

Šajā negadījumā vīrietis guvis savainojumus, viņam saplēstas bikses un brilles, sieva un vecākā meita guvušas psiholoģiskas traumas. Par notikušo ziņots Valsts policijai, bet traumas fiksētas medicīniskajā apskatē Bauskas slimnīcā.

Slimnīcas vadītāja Mirdza Brazovska apstiprināja, ka cietušajam konstatētas vieglas traumas – skrāpējumi abos apakšstilbos. Valsts policijas Zemgales reģiona galvenā speciāliste Ieva Sietniece  «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka par šo gadījumu iesniegums no cietušās personas ir saņemts. Ir uzsākta administratīvā lietvedība. Policija ziņas par cietušo pieprasīs arī no medicīnas iestādes. Notiek rūpīga šī notikuma izmeklēšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 23

kaimiņu razborkas

Ja jau šī video autors ir apceļojis visus iespējamos, kādus sešus vai septiņus saitus, tad īstas ticamības tam visam nav. Te jau iet uz pūļa pārliecināšanu.Un suns tajā video rej un luncina asti, un filmēts uz koplietošanas ceļa, ne privātīpašumā.Te jau izskatās, ka cilvēks bija to visu rūpīgi izplānojis un sagatavojies, ja man kostu suns, es taču nestāvētu un to visu nefilmētu. Un mediķu atzinums taču ir - nelieli skrāpējumi uz apakšstilbiem, kostu brūču nav.Bet suņi nav kaķi, suņi neskrāpē, bet kož.

pirms 2 gadiem, 2016.08.19 10:55

Robins huijs

Pašlaik arī Tu reij

pirms 2 gadiem, 2016.08.22 16:50

detektīvs

Robins huijs - plkst 16.52, Griša- 16.52 un ........16.53- viena un tā pati persona plosās, vai tas nav video autors, kas nupat izlasījis par sevi patiesību, ka sižets iestudēts.

pirms 2 gadiem, 2016.08.22 18:42

nepatīk man auzas

Auzān, ej nointervē kaimiņus, par jauno zemes īpašnieku. Jau delfos vakar bija otras puses skaidrojums par situāciju. Mūsu žurnālisti visu bremzē, vismaz aina uz situāciju veidosies jautrāka.

pirms 2 gadiem, 2016.08.19 11:31

Griša

Tu veco raganu es zinu ,visa bratani to žurku pazīst

pirms 2 gadiem, 2016.08.22 16:52

policists

nu nav pilns rublis tam filmētājam,lielajam "īpašniekam".Kašķi tik meklē! Roveileri vispār ir gudri un labi suņi!

pirms 2 gadiem, 2016.08.19 12:40

nepolicists

Bik jāpārzin suņu turēšanas noteikumi arī! Man arī sunc (tagad zem zemes) bija pats draudzīgākais pasaulē, bet savu darbu zināja labāk kā policists! Ja viņš mācētu runāt, tad Jums daudz ko izstāstītu!

pirms 2 gadiem, 2016.08.19 20:32

raimis

Tavai zinasanai ta suga ir aizliekta anglija ar likumu.un ja tu gribi but gudrs tad sun ir jaiegadajas ar tadu pasu raksturu ka tev .par ko es neesmu parliecinats

pirms gada, 2017.03.10 18:41

Kur šitais notiek?

Kur šitais notiek?
Briļļainais esot aizvilcis sētu tā, ka pārējie netiek pie upes: tā ir?

pirms 2 gadiem, 2016.08.19 15:13

apnicis

Mežotnes Ceplī. Ruslans Sabanovs ir tas, kas skraida ar to video un rakstu kur vien var, Ja būtu pārliecība par savu taisnību, tad jau 101 reizi nevajadzētu to publicēt. Auzāns jau tur nav bijis, bet taisa rakstu, ka vīrietis stāsta, bet kur otras iesaistītās puses viedoklis?

pirms 2 gadiem, 2016.08.19 16:17

lieciniece

tā ir!!!!!!!!!!!!!

pirms 2 gadiem, 2016.08.20 13:57

jaa??

taa daama kautkur redzeta1? vai tieshaam tik traki ira1? mums ar te apkaart trusus sakoda, nav tas pats suns??? tad gan vaidzetu to iipasnieci nemt pie dziesmas!!!!

pirms 2 gadiem, 2016.08.21 22:42

di.........

Alah akbar

pirms 2 gadiem, 2016.08.22 16:53

ārds

Video izskanēja "mans privātīpašums-daru ko gribu!" Tā nu gan gluži nav, bet izskatās, ka abi labi!

pirms 2 gadiem, 2016.08.19 18:43

==

Pat vietējie dzīvojošie nevar mierīgi aiziet nopeldēties karstā laikā.Kā ierauga saimnieks,ka kāds iet,tā skrien visiem pakaļ un atgadina par savu īpašumu,ka nedrīkst staigāt.Mēs tak neko ļaunu nedaram,ne uguni kurinam,ne teltis slejam!Tā visa vietā,pirms sāk "kašķi",vajadzētu ar pārējiem dzīvojošajiem aprunāties arī.Ja,jau privatižē zemi tādā vietā kā dabas parks"Bauska",

pirms 2 gadiem, 2016.08.20 14:06

...

Pufaiku nometa, šlipsi uzsēja, bet utis palika!

pirms 2 gadiem, 2016.08.21 04:51

nu

nezinu situāciju, bet tā kā pašai ir īpašums pie upes, īpašnieku mēģinu saprast. Diemžēl ir tā, ka likums aizstāv visus, tikai ne īpašnieku - visiem pieejamā tauvas josla (par kuru man jāmaksā nodoklis) nemitīgi tiek pieķēzīta. gadus atpakaļ tika ierīkota peldvieta, tā teikt, lai pašiem un citiem būtu prieks. Sīkumos neiedziļināšos, bet nu šo joslu pat nepļaujam - lai aug nātres. Diemžēl teiciens par cūkām un pērlēm ir gana trāpīgs... Nu mana pārliecība, ka īpašumam jābūt neaizskaramam - ja gribi peldēties - lūdzu uz publisko peldvietu.

pirms 2 gadiem, 2016.08.20 17:13

.....

Ja gribas īpašumu Bauskas dabas parka terirorijā, tad diemžēl kaut kādas neērtības arī ir jāpaciešs, bija taču izvēle - varēja nepirkt, ļoti labi taču zināja kādi būs ierobežojumi...

pirms 2 gadiem, 2016.08.20 17:43

Eva

Pazīstu personīgi Ināru,jauka un suņuks ar nav nekāds niknais,tas iebraucējs ir nejauks...

pirms 2 gadiem, 2016.08.20 23:41

jk

Nezinu kāds ir iebraucējs,bet suns nedrīkst skraidīt kur ienāk prātā. Par savu suni ir jāatbild.

pirms 2 gadiem, 2016.08.21 11:53

pele

Nedrīkst suņi ārpus savas sētas bez uzpurņiem vazāties! Punkts. Lai izietu cauri mūsu miestam, jānes līdzi bomis, jo no katras mājas skrien ārā pa kvekšķim un ķeras stilbos.

pirms 2 gadiem, 2016.08.22 07:44

mn

kaimiņu kašķi ir briesmīgi. Skumji ka nevar vienoties viens otram netraucējot privāto dzīvi. Ir pamats uztraukties , ja ģimenē ir mazi bērni un pa ciemu klīst lieli suņi bez pieskatīšanas. Latvija ir daudzi cilvēki vēl dzīvo pēc padomju laiku likumiem, necienot otra cilvēka privāto teritoriju. Pati dzīvoju blakus kaimiņam , kas katru samazgas lej manā īpašumā. Manam kaimiņam sagādā prieku kaut ko slikti sadarīt. Aizrādīt nav iespējams , tūlīt nolamās.

pirms 2 gadiem, 2016.08.22 15:00

Vietējās ziņas