Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VIDEO: Valsts prezidentu Bauzes tirgū apstāj pensionāri 3

Apmeklējot Bauzes tirgu, prezidenta vizītes grafiks tika iekavēts par minūtēm piecpadsmit. Valsts vadītāju apstāja pensionāri, tirgotāji, ikkatrs gribēja pārmīt kādu vārdu, tika uzdoti daudzi jautājumi. V. Zatlers ikkatru uzklausīja ar interesi, veltīja kādu repliku. «Man ļoti labs iespaids palika par prezidentu, nav augstprātīgs, nebaidās no cilvēkiem. Es nemaz nenožēloju, ka atnācu uz tirgu ar viņu tikties,» tā pēc sarunas ar V. Zatleru atzina pensionāre Janīna Arsmeniece. Savukārt Gintauts Ivanauskis V. Zatleram atgādināja, ka viņi abi savulaik strādājuši Černobiļā, likvidējot atomelektrostacijas avārijas sekas. Baušķenieki ļoti aktīvi izmantoja iespēju uzrunāt valsts augstāko amatpersonu. Drosma Grigaite aicināja V. Zatleru daudz vairāk domāt par pensionāriem: «Galvenais, neķerieties klāt mūsu pensijām un nesamaziniet tās! Jau tagad ir tik grūti izdzīvot.» Vairāki baušķenieki prezidentam pateicās par viņa savulaik sniegto medicīnisko palīdzību. Paldies teica arī Dzidra Lustika. Viņa vēlāk žurnālistam paskaidroja, ka pirms vairākiem gadiem V. Zatlers veicis vīram gūžas kaula operāciju. Tā izdarīta veiksmīgi, vīrs nodzīvojis ilgus gadus un juties labi. Dz. Lustika arī piebilda, ka dakteris Zatlers toreiz neesot nedz prasījis kādu naudu, nedz arī ņēmis kaut ko aploksnē. Dāvis Arājs prezidentu aicināja iestāties pret iespējamo pabalstu samazināšanu jaunajiem vecākiem. Apmeklējot Bauzes tirgu, V. Zatlers nepalaida garām iespēju pamieloties ar tirgū piedāvātajiem produktiem. Atzinīgi viņš novērtēja Irēnas Purvišķes skābētos kāpostus. «Prezidents pagaršoja kāpostus, iedzēra suliņu un atzina to visu par dikti labu esam. Nu varu savai produkcijai uzcelt cenu,» nosmēja tirgotāja.Pēc Bauzes tirgus V. Zatlers devās uz Bauskas 2. vidusskolu. Tur viņš vadīja mācību stundu vidusskolēniem. Tālāk V. Zatlers dosies uz Bauskas tiesu, pēc tam slimnīcā tiksies ar mediķiem. Savukārt Lilita Zatlere apmeklēs Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeju.  «Bauskas Dzīve» turpinās sekot V. Zatlera vizītei Bauskā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

burta kalps

Apstāj- tā jocīgi izklausās, ka pensionāri apstāj ( Ielenc - tā kā izklausītos labāk). Apstāj - tas ir tad, kad kā uzmācīgi dunduri lido un dīc apkārt un nu nav nekur miera. Nu vai tad tik traki bija, ka kā uzmācīgas mušas dīca apkārt un apsargi gaiņāja viņus prom, lai netraucē? Nu nebija jau tik traki- vienkārši cilvēki gribēja parunāties ar pašu prezidentu un viņš jau pats iesāk.
Cienītais žurnālista kungs- tikai nevajag uzreiz apvainoties un atbildēt ar rupjībām!

pirms 8 gadiem, 2010.03.21 13:43

ha

un visas tās bauzes pārdevējas cenas samazināja:DDD Lai jau prezidents redz, cik labi dzīvojam, cik viss lēts... Nu īstas pakaļlaižas...

pirms 8 gadiem, 2010.03.20 10:05

www

nopērciet normālu video kameru,šī kkāda MAXIMA pirkta laikam

pirms 8 gadiem, 2010.03.19 16:58

Vietējās ziņas