Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Vides serviss» izveido klientu apkalpošanas centru 29

Bauskas pašvaldības atkritumu apsaimniekošanas un namu pārvaldīšanas uzņēmums SIA «Vides serviss» savās telpās Salātu ielā izveidojis klientu apkalpošanas centru.


«Mūsu mērķis ir kļūt par īstu 21. gadsimta uzņēmumu,» teic SIA «Vides serviss» valdes locekle Linda Tijone. Viens no mērķiem ir pilnveidot saskarsmi ar klientiem. Par to savulaik norādījis arī pašvaldības veiktais audits. Uzņēmums īstenojis Eiropas Savienības projektu un rīkojis mācības klientu apkalpošanas jomā, kuras vadīja speciālists no Rīgas. Turpinājumā pašu spēkiem tapis klientu apkalpošanas centrs pirmajā stāvā. Izbūve vēl pilnībā nav pabeigta, bet klientus jau apkalpo.


«Galvenais ir pieejamība klientiem – lai var ienākt, sastapt uzreiz kādu cilvēku un noskaidrot, kas darāms un kur to var izdarīt,» saka SIA «Vides serviss» sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Avota- Zalstere


Jauni darbinieki šim pasākumam nav pieņemti – mainoties cita ar citu, klientu apkalpošanas centrā strādās piecas darbinieces. Šo procesu vada un arī pati klientu centrā strādā Inese Straujā, uzņēmuma lietvedības speciāliste. «Viņa ir zelta cilvēks savā vietā,» pauž A. Avota-Zalstere. Viņai piekrīt uzņēmuma vadītāja. «Šajā gadījumā pirmajā vietā ir attieksme pret klientiem,» saka L. Tijone.


Klientu apkalpošanas centrs pirmajā stāvā izvietots, lai atvieglotu arī sadarbību ar vecāka gadagājuma cilvēkiem, kam grūti uzkāpt otrajā stāvā. Tagad dažādus dokumentus iesniegt un aizpildīt varēs pirmajā stāvā. Jāņem vērā, ka kase un klientu apkalpošanas centrs ir atdalīti – maksājumus varēs veikt tikai kasē.


Uzņēmuma vadītāja L. Tijone pauž, ka divu gadu laikā veiktas daudzas pārmaiņas un neapmierināto klientu skaits ir samazinājies. Šogad publicēts informatīvais izdevums «Mans nams», kas arī palīdz pilnveidot sadarbību. Plānots izdot vairākus bukletus, kas iedzīvotājus informētu par uzņēmuma pakalpojumiem, kas ik pa brīdim mainās, rodas jauni.


 

Pievieno komentāru

Komentāri 29

Klients

Man patīk kā mainās Vides serviss! Paldies Lindai un komandai!

pirms gada, 2018.03.15 11:55

ES

Ja es strādāti vides servisā arī uzrakstītu tādu komentāru.

pirms gada, 2018.03.16 06:25

atbilde

Vides serviss nemainās.Mainās tikai strādājošie tajā.Droši vien atteiksmes pret strādājošiem dēļ.

pirms gada, 2018.03.16 07:14

Tencinām, tencinām,

Vismaz vienu reizi pēdējos gados, īsi pirms pašvaldību vēlēšanām VS parādīja kam jāpļauj zāle grāvjos tālāk par vienu metru no īpašnieka robežas, kā arī vismaz daži novada iedzīvotāji vēlētos uzzināt, cik reižu pēdējā gadā, vismaz tāmēs VS ir veicis šo grāvju appļaušanu pilsētā?

pirms gada, 2018.03.16 10:52

es

Nu jā mainās gan. It sevišķi Salātu ielā. Līdz pusielai mēslu svītra. Dodiet atpakaļ sētniekus, Bauska loti .loti netīra.

pirms gada, 2018.03.15 16:08

tam es

Prasiet novadam,lai noliek savas mašīnas un izstaigā pilsētu kājām.Mēs,kas pa pilsētu ejam,šo netīrību redzam,bet viņi braucot,to nevar pamanīt.Pie novada ēkām ir tīrs un ar to pietiek.Bet nāk taču vēlēšanas.Bridīsim pa netīrumiem vai.

pirms gada, 2018.03.16 07:20

iedzīvotājs

Mainās gan no apsaimniekošanas maksām,uzturam administrāciju,.kāpņu telpas briesmīgā stāvokli jo nav naudas,mājām negatīva bilance jo visi l'dzekļi tiel izlietoti administrācijas uzturēšanai nav vajadzīgi nekādi
bukleti.nekas jau nemainīsies tik palielināsies mājas ar negatīvo bilanci Vides serviiss ir novecojis jāveido
kooperatīvi ar citu domāšanu un citu attieksmi

pirms gada, 2018.03.15 16:24

Pilnīgi piekrītu,tikai neviens to negrib darīt.

pirms gada, 2018.03.16 07:22

vēsturnieks

Kā tad iecēla amatā īsto 21.gadsimta uzņēmuma direktrisi?
http://www.bauskasdzive.lv/vietejas-zinas/apstiprina-amata-vides-servisa-jauno-vaditaju-147064

pirms gada, 2018.03.16 08:38

Mājas

Kad reiz sāks ko darit mājokļu uzlabošanai. Paši tik savu kantori uzlabo, automātiskās durvis savajadzējãs.

pirms gada, 2018.03.15 16:37

zinātājs

Kantora darbinieku darba spara uzlabošanai reizi nedēļā tikšot organizēti vīriešu striptīza dejotāju priekšnesumi. Esot kāds vieds ierēdnis ieteicis.

pirms gada, 2018.03.15 19:21

!

Nesāks darīt,kamēr novads nesapratīs,ka ir jāmaina vadība.Ar katru dienu paliek aizvien sliktāk.Tikai nesaprotu,kāpēc deputātus tas neinteresē.Kaut vai Skurba Gati-kur esi palicis.Kāpēc klusē.

pirms gada, 2018.03.16 06:24

!!

tur tev nav taisnība un neviens VS vadību nemainīs, jo tieši ar šo, no domes lēmumiem atkarīgo balsīm rudenī tika pārvēlēta esošā novada vadība. No novada budžeta pārtiekošie ir ieinteresēti šādas vadības kā Čača un Ābelnieka izskatā tā ir Bauskas novadā, bet novada vadība priecājas par savu padoto veikumu un ja vajag piesedz, ja kas ne tā

pirms gada, 2018.03.16 10:59

G.Skurba

''Nepareizais'' deputāts nav pazudis. Diemžēl nejēdzību novadā nepaliek mazāk-informācijai mana pēdējā šonedēļas sarkaste ar novada vadību(atbildes no speciālistiem labāk nepublicēt-jo viņu attieksme pret jautājumu risināšanu IR VAIRĀK KĀ ŠOKĒJOŠA): ''Vēlējos gan deputātus gan administrācijas atbildīgos darbiniekus informēt par nepieņemamu stāvokli kas saistīts ar ceļu stāvokli rūguma periodā.Protams kārtējo reizi atkusnis atnāca ''negaidot-martā reta parādība''. Pirmdien(12.03.) vakarā apsekojot Brunavas pagasta ceļus,tika secināts ka neskatoties uz to ka februārī novada domes sēdē tika pieņemts lēmums par svara ierobežojumu uz novada ceļiem -Ceļu zīmes nav uzstādītas,bet notiek intensīva zāģmateriālu un kūtsmēslu izvešana.Saukt policiju nav jēga jo aizliegumu nav, bet ceļi tika naturāli sagrauti. Protams kārtējo reizi sanāca ka parasti. Arī pagaidām vēl nav sniegta atbilde uz manu info modernajā MOBIO vietnē. Lai turpmāk novērstu šo vienaldzību Ierosinu katru gadu februārī un martā novada vadības un speciālistu darba vietas pārcelt uz Brunavas pagasta pārvaldes telpām. Un nokļūšanai līdz Brunavas pagasta pārvaldei izmantot personisko transportu. Varbūt tas palīdzēs atbrīvoties no tradicionālās Vienaldzības. DIEMŽĒL BEZ KARDINĀLAS KADRU MAIŅAS NOVADA VADĪBĀ NEKAS NEMAINĪSIES,BET CIK IR DEPUTĀTI KAS GATAVI PĀRMAIŅĀM????

pirms gada, 2018.03.17 09:40

Deputāts

Tad Gati grožus rokās un tev sekos, kamēr šīs domas iniciatori būs Kursīte ar Novicki neviens neatbalstīs un tu zini kāpēc?

pirms gada, 2018.03.17 12:32

Gatim

nepeldi pa virspusi, ja patiešām gribi panākt ko deklarē. Paroc domes vadībai dziļāk un būsi ne tikai pārsteigts

pirms gada, 2018.03.17 16:48

kliente

Kad Bauskas novadā privātmāju iedzīvotājiem beidzot būs iespēja šķirot atkritumus?

pirms gada, 2018.03.15 17:24

Vides serviss

Bauskas pilsētā privātmājām tiks piedāvāta iespēja šķirot atkritumus dažu mēnešu laikā. Šobrīd sāksim ar papīra un plastmasas iepakojuma savākšanu. Plānojam veidu, maršrutu, transportu. Vispirms Lielgabarītu akcija Spodrības mēnesī, kas notiks Bauskas novadā no 17.aprīļa līdz 27.aprīlim, tieši Bauskas pilsēta 21.aprīlī. Tāpat pavadīsim Lielo Talku 28.aprīlī un Maijā būs piedāvājums klientiem. Tāpat tiks uzstādīti papildus 25 zvanveida konteineri stikla savākšanai publiskās vietās, kas nav piesaistīti daudzdzīvokļu mājām.

pirms gada, 2018.03.15 20:05

Pudele

Paldies.Ļoti labi.

pirms gada, 2018.03.15 20:24

helsinki

nevajag nekādus bukletus, labāk uztaisiet sūdzību grāmatu un tad uzzināsiet ko par jums Tauta domā...

pirms gada, 2018.03.15 20:27

ss

http://videsserviss.lv/index.php?t=r&con=8
Lasām:
Namu pārvaldnieki
Ar 2016. gada 1. jūliju mājas vecākā pienākumus pārņem SIA "Vides serviss" iecelti NAMU PĀRVALDNIEKI ar atbilstošu profesionālo izglītību un 4. profesionālās kvalifikācijas līmeni.
Jautājums: kāpēc neviens no pārvaldniekiem un arī pats "Vides serviss" nav atrodams Dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistrā? (https://bis.gov.lv/bisp/lv/house_managers)

pirms gada, 2018.03.15 21:20

ss.lt

Vienlaikus atgādinām, ka dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistrs ir informatīvs reģistrs, kura galvenais uzdevums ir nodrošināt aktuālu informāciju par personām, kas nodarbojas vai vēlas nodarboties ar dzīvojamo māju pārvaldīšanu un atbilst pārvaldniekam likumā izvirzītajiem kritērijiem pārvaldīšanas darbību veikšanai. Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma normas neparedz nekādas nelabvēlīgas tiesiskās sekas, ja minētās personas šajā reģistrā nav reģistrējušās, tas ir, nereģistrēšanās neietekmē ne pārvaldīšanas līguma spēkā esamību, ne arī likumā noteikto pārvaldnieka atbildības apjomu.

pirms gada, 2018.03.16 08:26

baušķeniece

Kā jums nav kauna teikt,ka tas ir domāts klientu ērtībām.Pati pēc savas pieredzes secinu,ka tas ir izveidots tāpēc,lai netraucētu direktori,jo neapmierināto baušķenieku ar vides servisa darbu ir daudz vairāk nekā apmierināto.Līdz šim,ja gribēji tikt pie direktores,nemaz tik viienkārši nebija.Sekretāre kā mūris stāvēja priekšā un sīki izprašņāja,kāpēc esi ieradies un ko vajag.Pie novada domes priekššedētāja bija vieglāk ieiet un aprunāties,nekā pie vides servisa vadītājas.Un par kādu naudu šie remonti.Kā jums nav kauns no baušķeniekiem,kuriem katru dienu ir jāredz nesakoptie pilsētas trotuāri(izņemot pašu centru un pie novada domes),citur ir netīrs(maigi sakot).Bukleti par dāgu naudu arī mums nav vajadzīgi.Mums vajag,lai mūsu maksātās naudas tiktu godīgi izlietotas.

pirms gada, 2018.03.16 06:20

Jautājums

No 2018.g.1.01.maksa par nama pārvaldīšanu (īstenībā nepārvaldīšanu)ir jāsamaksā līdz kārtējā mēneša beigām.Tā nolēmis vides serviss.Algu par iepr.mēnesi saņemu līdz nākošā mēneša 10.datumam.Kas tas par reketu.Un par ko vispār GADIEM maksāju,ja nekas netiek darīts.Sētnieks gan katru rītu 3 minūtes ir redzams.Cik saprotu,tad novads ir devis vides servisam visatļautību.Ko darīt cilvēkiem.Tiesāties.Varbūt tā ir vienīgā izeja.Šo mobilo brigāžu izveide ir iznākums netīrībai pilsētā.Ko vēl šī vadītāja izdomās.

pirms gada, 2018.03.16 07:12

pareizi noproti

jo nākamajās novada domes vēlēšanās gan VS darbinieki un viņu tuvinieki, gan citi atkarīgie ar putām uz lūpām aizstāvēs līdzšenējo novada vadību, plus vēl viņiem pienāksies uz vēlēšanām neaizgājušo balsis. Stagnāciju arī turpmākajās četrgadēs nodrošinām paši

pirms gada, 2018.03.16 11:06

nesaprotu

bet na jau par ko balsot, tiek piedāvāti saraksti, katrā sarakstā ir labi, gudri un godīgi cilvēki, ja varētu baslot par cilvēkiem, nevis par sarakstiem, būtu pavisam cita situācija, parsati sarakstu aukšgalos ir tie, kuri prot labi runāt, sevi slavināt nopeļot citus, braukā pie cilvēkiem sevi prezentē, bet zemāk ir tie kuri it kā ablasta ideju, bet viņi ir darītāji un viņiem nav laika sēdēt domē, tā teikt aizpilda sarakstu, lai ir vajadzīgais cilvēku skaits sarakstā. Tad nu sanāk, ka iebalso vienus un tos pašu, kuri pārdomā un pēc vēlēšanām, kā tādas nestabilas personības maina partijas, vai kļūst par neatkarīgiem, bet turpina deputātēt, tas ir godīgi pret vēlētāju???Tos pārbēdzējiem nebūtu vairs tiesību, lai nāk vietā citi, kuri grib strādāt, nevis ākstīties, atlika vienai no Vienotības parādīt piemēru, un vēl tikt atlagotai, kā tas tika pieņemts par normu!

pirms gada, 2018.03.16 11:44

vēlētājs

Par ko balsot, lielāko daļu var izvētijot amatpersonu deklarācijas esošajiem deputātiem, kurš bieži maina darba vietas, kuram kādi ienākumi un no kurienes, kredīti, uzkrājumi, aizdevumi, īpašumi kustamie un nekustamie, sievas, vīri, bērni utt. Jo cilvēks nestabilāks, jo raibāka viņa pagātne, tūīt būs pagājušā gada deklarācijas, tad nu varēs skatīt, kurš ar ko bagāts, lūk arī formula, tikai jāsliek skaitlīši un nedaudz jāpadomā!

pirms gada, 2018.03.16 12:17

Attīstībai

Laiks nomainīt šo administrācijai "stabilo" domes vadību un paretināt uzblīdušā pašvaldības ģimenes uzņēmuma rindas.

pirms gada, 2018.03.17 11:48

Vietējās ziņas