Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vieglatlēti uzvar Kuldīgā un Rīgā

Latvijas čempionāts vieglatlētikā B grupas jauniešiem notika 8. un 9. februārī Kuldīgā. Tikmēr 7. un 8. februārī galvaspilsētā aizvadīja Rīgas čempionātu vieglatlētikā.

Pārliecinoši veiksmīgākais mūsu novadu sportists bija daudzcīņnieks, Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknis Roberts Gļauda. Vispirms 60 metru barjerskrējienā izcīnīta trešā vieta ar rezultātu 8,97 sekundes, tad tāllēkšanā otrā vieta ar rezultātu 5,86 metri. Otrajā sacensību dienā 9. februārī gūta zelta godalga augstlēkšanā, pārvarot latiņu 1,74 metru augstumā.

 Tuvu godalgām bija arī Haralds Ladusāns, kurš lodes grūšanā palika piektajā vietā. Bauskas komandā vēl startēja Emīls Rūgums, Einārs Lazdiņš, Dāvids Kutra un Mārīte Bulla.

Iecavnieki šoreiz bez godalgām. Visaugstākie rezultāti un, visdrīzāk, arī vislielākā vilšanās bija Amandai Grīnbergai – divas ceturtās vietas 60 metru barjerskrējienā un augstlēkšanā. Komandā vēl startēja Edijs Lācis, Egīls Taranda, Roberts Ripa un Līna Anspoka.

Godalgām bagātāki ir Vecumnieku novada domes sporta skolas audzēkņi. Kārtslēkšanā puišiem uzvarēja Rinalds Kostjukovičs, pārvarot latiņu 2,9 metru augstumā. Tāpat kārtslēkšanā zelta medaļa Samantai Homičai ar augstumu 2,5 metri. Viņa gan bija vienīgā sacensību dalībniece šajā disciplīnā. Lielākā konkurencē sudraba medaļa lodes grūšanā Kristapam Jaunpujenam. Šajā pašā disciplīnā sestajā vietā Ģirts Este. Komandā vēl startēja Gints Durants, Everts Gudrups, Mārtiņš Pakers, Dita Zāle, Nikola Ņikiforova un Agnija Paškeļeviča.

Tikmēr Rīgas čempionātā piedalījās kupls skaits sportistu no Bauskas un Iecavas novada. Veiksmīgākie šoreiz bija baušķenieki. Ģirts Dubinskis izcīnīja uzvaru 200 metru skrējienā ar rezultātu 23,14 sekundes. Tāds pats panākums Jānim Baltušam 400 metru distancē ar rezultātu 49,69 sekundes. Laura Leja 3000 metru skrējienā ieguva trešo vietu ar rezultātu 12 minūtes un 25,42 sekundes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas