Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viļa diena izvēršas par jautru rumulēšanos 2

Bauskas un Iecavas novada sešu skolu audzēkņi vakar, 25. maijā, «Lejeniekos» svinēja vārdadienu dzejniekam Vilim Plūdonim. Jautrajās skolēnu izdarībās jo aktīvi iesaistījās arī lietus, mērcēdams svētku dalībniekus ne pa jokam. Pasākuma rīkotāja, latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Vija Cerusa, atzīst, ka dzejnieka vārdadienas svinēšana izvērtusies nopietnā pārbaudījumā gan skolēniem, gan viņu pedagogiem.  «Ceru, ka zaķu mātes karstā saldo klimpu zupa sasildīs visus šo svētku dalībniekus. Bērni bija gatavojušies, stafetes un spēles sadomātas, negribējās to visu atcelt. Ar apziņu, ka Vilis Plūdons ir mūsu izcilākais pavasara palu un ūdeņu dziesminieks, šodien arī vadām laiku,» stāsta V. Cerusa. Ozolaines pamatskolas 7. klases audzēknis Kristaps Kupčus atzīst, ka sportiskās aktivitātes bijušas jautras, taču saulītē skriet un lēkt būtu bijis patīkamāk. Viņa skolasbiedrs Andrejs Pakalns piebilst, ka, apskatot muzeja ekspozīciju, viņš uzzinājis daudz jauna. Iecavas vidusskolas 7.a klases skolnieks Uvis Dredžels «Bauskas Dzīvei» piebilda, ka lietus drusku traucējis ātri un precīzi izpildīt visus stafetes uzdevumus. Dzejnieka vārdadienas svinībās skolēni spēlēja tautasbumbu, piedalījās ceļojumu stafetē pa Viļa Plūdoņa taku. Muzeja vadītāja Signe Samsone atzīst, ka līdztekus ierastām ekskursantu grupām šādi neparasti pasākumi bagātina ikdienu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

diena

Nu vismaz izskatas ka atkal muzeja kas notiek, un loti ceru ka Signe vairak tagt dod pagastam un muzejam neba SEV PERSONIGAJA KABATA.

pirms 8 gadiem, 2010.05.27 18:46

diena

Nu vismaz izskatas ka atkal muzeja kas notiek, un loti ceru ka Signe vairak tagt dod pagastam un muzejam neba SEV PERSONIGAJA KABATA.

pirms 8 gadiem, 2010.05.27 18:45

Vietējās ziņas