Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visā Bauskas novadā būs vienota kārtība 4

Šīs nedēļas Bauskas novada domes sēdē pieņemti saistošie noteikumi par sabiedrisko kārtību Bauskas novada administratīvajā teritorijā. Spēkā tie stāsies tikai tad, kad tos akceptēs Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija.Noteikumi bija skatīti komiteju sēdēs, par tiem tika diskutēts darba grupās. Tomēr domes sēdē vēl tika izteikti daži iebildumi. Deputāte Vera Grigorjeva rosināja noteikumos atstāt tikai tās prasības, kuras reāli ir izpildāmas: «Nav jēgas paredzēt sodu par to, ko mēs zinām, ka nespēsim izkontrolēt.» Deputāts Alvis Feldmanis savukārt interesējās, kā tiks kontrolēta noteikumu ievērošana, kas par to būs atbildīgs. Deputāti rosināja svītrot noteikumos punktu, kur paredzēts sods par veļas žāvēšanu daudzdzīvokļu māju balkonos un lodžijās. Arī te viens no pamatojumiem bija tāds, ka šo prasību ievērošanu būs grūti izkontrolēt. Aktīvi pret šādu pārkāpuma fiksēšanu iestājās deputāts Gintauts Tarvids. Viņš pauda uzskatu, ka izkārta izmazgāta veļa, īpaši vecpilsētā, piešķir pat zināmu šarmu. Pēc debatēm deputāti šo punktu no saistošajiem noteikumiem svītroja.«Bauskas Dzīve» gatavo plašāku publikāciju, kurā lasītājus iepazīstinās ar vienotajiem sabiedriskās kārtības noteikumiem Bauskas novadā. 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

jocis

Labāk būtu aktīvi kontrolējuši jau esošo noteikumu ievērošanu TC Rimi laukumā, kurš pārvērties par jauniešu dzertuves, ārdīšanās, skaļas kliegšanasun nakts miera trucēkli pēc plkst 23.00.Tiek gatavots materiāls BEz tabu un degpunkta raidījumiem. Cerams ka pilsētas kārtībnieks spēs sniegt atbildes

pirms 8 gadiem, 2010.06.01 21:21

koalīcija

Tikapat cieši kā Mangaļpudeles kopā saspiedušās, arī foto uzņemtie deputāti.......salipuši kopā.

pirms 8 gadiem, 2010.05.31 13:57

Lasītājs

Labāk būtu lēmuši ko darīt ar Bērzu skolas ēku un inventāru, jo darbinieki tiek atlaisti ar 31.05. un nekādu atbildību 1.06. vairs nenes, jo sargi ar ībeidz darbu plkst. 24,00. Galīga vienaldzība no pagasta pārvaldes puses, būtu vismaz atbraukuši ar cilvēkiem aprunāties. Ēkā tak paliek skolas arhīvs,datori, inventārs.

pirms 8 gadiem, 2010.05.31 10:54

Vietējās ziņas