Volejbolisti spēlē līdzvērtīgi ar līderiem

Sestdien, 11. novembrī, Misas vidusskolas sporta zālē Latvijas Volejbola federācijas 1. nacionālās līgas čempionātā savu skatītāju priekšā pret turnīra līderiem VK «Ventspils» spēlēja VK «Vecumnieki» komanda.

Ventspilnieki turnīrā spēlē teicami. Kurzemnieki Vecumnieku novada Misā izcīnīja piekto uzvaru tikpat mačos, un mājinieki bija tikai otrā komanda turnīrā, kurai izdevās pret VK «Ventspils» sportistiem vinnēt kaut vienu setu. Šajā rādītājā kurzemniekiem fantastiska 15 uzvarēto un divu zaudēto setu attiecība.

VK «Vecumnieki» zaudēja ar 1:3. Pirmajā setā viesi uzvarēja ar 19:25, bet otrajā mājinieki turnīra līderus pamanījās sagraut ar 25:13. Tiesa, pēc izcili aizvadītā seta ventspilnieki abos nākamajos setos uzvarēja ar 25:20 un visā spēlē svinēja pārliecinošu panākumu.
Mājinieku komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 17 punktiem bija Kristaps Lisovskis.

Viņš sacīja, ka uzvarētais sets apliecina vienības varēšanu. Spēle aizvadīta līdzvērtīgi, tomēr setu galotnēs labāk nospēlēja pretinieki. «Uzvarētajā setā ventspilniekus «izsitām» no spēles. Ļoti precīzi darbojāmies uzbrukumā un labi nostrādājām blokā un aizsardzībā. Diemžēl pretinieki saņēmās, veica izmaiņas spēlē, kuras nostrādāja un atnesa viņiem panākumu. Katrā ziņā esam guvuši pārliecību, ka varam cīnīties ar jebkuru pretinieku. «Ventspils» ir pārliecinoši turnīra līderi, bet uzskatu, ka iespējas «aizķerties» mums mačā bija. Paša sniegums? Jutos labi, pie tīkla nospēlēju pārliecinoši. Vēl jāpiestrādā pie serves un servju uzņemšanas.»

VK «Vecumnieki» komandas spēlētājs Kaspars Kaverskis iespēja 15 punktus, sešus guva Armands Grudulis, bet pa četriem katrs Rolands Plēsnieks un Oskars Lisovskis.

VK «Vecumnieki» astoņu komandu konkurencē ir sestajā pozīcijā. Nākamā spēle Vecumnieku novada vienībai 2. decembrī viesos pret «Cēsu» volejbolistiem.