Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Windau» Bauskā pārtrauks darbu 2

Ar šodienu, 1. jūliju, stājas spēkā jaunie noteikumi attiecībā uz atbalstu mazajām koģenerācijas stacijām – būtībā atbalsts vairs nav paredzēts. Bauskā šāda koģenerācijas stacija pieder SIA «Windau».

Uzņēmuma pārstāvji «Bauskas Dzīvei» apstiprināja, ka stacija darbu pārtrauks. «Saskaņā ar likumdošanu pēc 30. jūnija nav paredzēts nekāds atbalsts SIA «Windau» koģenerācijas stacijai. Attiecīgi cena, par kuru iespējams pārdot saražoto elektroenerģiju, būtiski samazināsies. Tas padara stacijas ekspluatāciju par ekonomiski neizdevīgu. Tāpēc stacijas darbība pēc šī datuma tiks apturēta. SIA «Windau» izvērtē alternatīvas iespējas, tai skaitā ražošanu maksimumstundās, kad ir liels elektroenerģijas un/vai siltumenerģijas pieprasījums, vai arī domāsim par iekārtu pārvietošanu,» informēja SIA «Windau» biroja vadītāja Ieva Mežatuča.

SIA «Bauskas siltums» valdes loceklis Ilmārs Rūsis apliecināja, ka pēc šķeldas katlu mājas izbūves koģenerācijas stacijas darbības pārtraukšana pilsētas ikdienu nekādi neietekmēs. «Neviens Bauskā neko nepamanīs. Sākot ar pirmdienu sāksim kurināt ar šķeldu,» sacīja I. Rūsis.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

A

«Neviens Bauskā neko nepamanīs,» sacīja I. Rūsis.
Tikai rēķinos droši vien jaunajā apkures sezonā pamanīs.

pirms 2 gadiem, 2017.07.02 10:57

Vietējās ziņas