Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zagļi aiznes pirms divām dienām ieliktas durvis 5

Bauskas Dārza ielas 13. mājas iedzīvotāji šorīt, 25. novembrī, palikuši bez ārdurvīm, tās naktī aiznesuši garnadži. Sāpīgākais - durvis ielika tikai pirms divām dienām.«Bauskas Dzīve» jau rakstīja, ka saistībā ar jauno metāla durvju ielikšanu māja sadalījās divās nometnēs. Lielākā daļa nama iedzīvotāju vēlējās uz ziemu ieliktas jaunas un siltākas durvis, bet otra puse aktīvi bija pret to.  «Durvis ielikām 23. novembrī. Materiālie zaudējumi pēc durvju zādzības ir apmēram 200 latu, vēl 50 latu izmaksāja veiktie darbi. Diemžēl jau otrā dienā tika salauzta durvju koda atslēga. Un šorīt vairs nebija pašu durvju,» stāsta SIA «Bauskas namsaimnieks» valdes priekšsēdētāja Jolanta Ķikute. Par zādzību informēta policija, kas aptaujāja mājas iedzīvotājus, bet jaunu ziņu pagaidām nav. Mājas iedzīvotāju stāstītais par notikušo atšķiras. Vieni teic, ka zādzība notika no pusastoņiem līdz astoņiem. Toties Ausma Zellīte skaidri zinot, ka septiņos no rīta durvju vairs nebija. «Es esmu šokā. Septiņos no rīta izvedu suni pastaigā un redzu, ka durvju vairs nav. Mēs bijām tik priecīgi, ka mājai ir jaunas durvis,» saka A. Zellīte. Ilze Batureviča mājā dzīvo vienu mēnesi, bet jau tagad esot nedaudz savāda izjūta. «Skaņas izolācija ir slikta, var dzirdēt gandrīz katru, kas iet mājai garām, bet šoreiz neko aizdomīgu nedzirdēju,» viņa saka.Daži nama iedzīvotāji teic, ka durvis laikam bija nelaimīgas. Jau pirmajā dienā kāds ieskrāpējis tajās koda ciparus. Kods jau tā atrasts tāds, lai mājas iedzīvotāji var atcerēties - Dārza ielas 13. mājai cipari 1 un 3. Citi saka - laikam jau pati māja arī nelaimīga. Varbūt numurs esot pie vainas, ka iedzīvotāji nevar sadzīvot savā starpā un notiekot tādas nelaimes. Lai cik sāpīgi nebūtu, bet par paveikto darbu un durvīm SIA «Bauskas namsaimniekam» būs jāmaksā, lai arī mājas iedzīvotājiem pašlaik no tā labuma nav. «Bauskas Dzīve» turpinās sekot jaunumiem pazudušo durvju lietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

jēga no koda durvīm ja pus latvijai kods ir 38 vai 39...

pirms 7 gadiem, 2010.11.27 20:51

13. mājas iedzīvotāja

+Policijai jau savu viedokli izklāstīju, ļoti ceru, ka vainīgā(s) persona(s)tiks saukta pie atbildības. Visus jau te ir novedusi līdz baltajām pelītēm...
Skumji bezgala, ka beidzot izdevās izdarīt kaut ko patiešām lietderīgu kopīpašuma labā, bet daži atsevišķi indivīdi uzskata, ka viņiem ir tiesības ņirgāties par citu paveikto.

pirms 7 gadiem, 2010.11.25 19:33

13. mājas iedzīvotāja

1kārt durvju nebija jau 6.30, otrkārt ar durvju nelaimi te nav nekāda sakara... vainīgs cilvēku neizmērojamais stulbums. Man piemēram ir par 99.9% skaidrs, kas noorganizēja šito visu cūcību, tik kā to pierādīt. Kājas izlauzt būtu par maz...

pirms 7 gadiem, 2010.11.25 19:30

hei

kikutes kantoris no algam lai sedz zaudejumus,gana no mums barojas un barojas,bet kur māju uzkrājumi?!

pirms 7 gadiem, 2010.11.25 18:58

hei

kikutes kantoris no algam lai sedz zaudejumus,gana no mums barojas un barojas,bet kur māju uzkrājumi?!

pirms 7 gadiem, 2010.11.25 18:57

Vietējās ziņas