Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgalē veiksmīgi atrastas divas bezvēsts pazudušas sirmgalves

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles un Bauskas iecirkņa policijas darbinieki sadarbībā ar Zemessardzi un kinologu, veicot aktīvus meklēšanas pasākumus, atrada divas sirmgalves, kuras bija izgājušas no savas dzīvesvietas un  neatgriezās.
31. oktobrī ap pulksten 23 Bauskas iecirknī tika saņemta informācija par 1947. gadā dzimušu sievieti, kura nav atgriezusies savā dzīvesvietā Vecumnieku novadā. Policisti kopā ar zemessargiem nekavējoties sāka aktīvu pazudušās sievietes meklēšanu, kuras laikā pārmeklēja visas iespējamās sievietes atrašanās vietas, arī pamestās mājas tuvākajā apkārtnē. Meklēšanas pasākumi vainagojās panākumiem, sieviete tika atrasta 2. novembra vakarpusē Valles pagastā uz lauka piecu kilometru rādiusā no vietas, kur izgājusi, un nodota mediķu aprūpē. Meklēšanā bija iesaistīti vairāk nekā 20 policistu no kriminālpolicijas, kārtības policijas un patruļpolicijas, kā arī 16 zemessargi. Par to «Bauskas Dzīvi» informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.
Savukārt 5. novembrī pēc pulksten 18 Aizkraukles iecirknī tika saņemta informācija par 1940. gadā dzimušu sievieti, kura nav atgriezusies savā dzīvesvietā Skrīveros. Reaģējot uz saņemto informāciju, policisti sadarbībā ar zemessargiem un kinologu aktīvi sāka šīs sievietes meklēšanu, kura turpinājās arī nākamajā dienā. Nākamās dienas pēcpusdienā sieviete tika atrasta dziļi mežā, purvā un nodota mediķu aprūpē.
Policija atkārtoti atgādina, ka, izejot no savas dzīvesvietas, neaizmirstiet līdzi paņemt uzlādētu mobilo tālruni, lai nepieciešamības gadījumā varētu izsaukt palīdzību, bet dienesti – identificēt tālruņa atrašanās vietu. Viedtālrunī ielādējiet mobilo aplikāciju «Mana drošība» caur «Google Play» vai «App Store». Ja dodaties uz mežu ogot, sēņot vai pastaigāties, informējiet par to savus radus, draugus vai kaimiņus, arī par to, kad plānojat atgriezties. Jo īpaši svarīgi tas ir vecu cilvēku gadījumā. Cienījamu vecumu sasniegušiem ļaudīm labāk būtu vakarā nekur nedoties. Apģērbam ir jābūt atbilstošam laika apstākļiem, ar atstarojošiem elementiem. Neaizmirstiet līdzi paņemt lukturīti, svilpi un medikamentus, ja tādus lietojat, kā arī ūdeni. Ja, dodaties uz mežu, tad tikai uz labi zināmu vietu un tikai rīta pusē, nevis pēcpusdienā, jo tumsa var pienākt ātri.

Ja esat apmaldījies, nekrītiet panikā, bet mēģiniet orientēties apvidū. Ja tas neizdodas, nekavējoties zvaniet uz tālruni 110 vai 112!   

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas