Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales uzņēmējiem prezentēs lauku tūrisma nozares gada pārskatu

Latvijas Lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" šodien seminārā Zemgales uzņēmējiem prezentēs lauku tūrisma nozares gada pārskatu, informēja biedrības prezidente Asnāte Ziemele.

Seminārs notiks atpūtas kompleksā "Miķelis", Bauskas novadā, kura laikā papildu gada pārskatam tiks apspriests Eiropas Savienības (ES) Latvijas-Lietuvas "Interreg" pārrobežu programmas projekts "Lauksaimniecības tradīciju mantojums agro-tūrismā - dažādu lauksaimniecības, zvejniecības, pārtikas un amatniecības mantojuma iesaiste tūrisma produktā".

Vienlaikus pasākumā tiks pārrunāts arī projekts "Caito", kas ietver lauku tūrisma mārketinga aktivitāšu īstenošanu Japānas tirgū un kas izveidots Latvijas tālo tirgu viesiem. Saistībā ar minēto projektu, seminārā plānots apspriest efektīvākās mārketinga aktivitātes, iespējamās kļūdas, kā arī akcentējamās Latvijas tūrisma tirgus priekšrocības. Tāpat pasākumā paredzēts atskatīties uz līdz šim īstenotajām mārketinga aktivitātēm Japānas tirgū, kā arī pārrunāt citas tālo tirgu aktualitātes.

Seminārā aicināti piedalīties ne tikai lauku tūrisma uzņēmēji un speciālisti, bet arī interesenti un nozares līdzjutēji.

Iepriekš nozares gada pārskats prezentēts arī atsevišķos semināros Vidzemes, Kurzemes un Latgales uzņēmējiem.

Lēmums nozares gada pārskatu prezentēt atsevišķos pasākumos tradicionālās kopsapulces vietā pieņemts, lai reģionu uzņēmējiem būtu iespēja izvēlēties sev ērtāk sasniedzamo norises vietu vai interesējošo tēmu. Katrā pasākumā sezonas apkopojumam un turpmāk plānoto darbu izklāstam seko praktisks seminārs par kādu no aktuālajām lauku tūrisma tēmām, kur praktiskas prezentācijas un ieteikumus jaunu tūrisma produktu veidošanai sniedz attiecīgās jomas eksperti.

Biedrība "Lauku ceļotājs" dibināta 1993.gadā. Biedrības mērķis ir lauku tūrisma attīstība Latvijā kopējā lauku ekonomikas kontekstā, sadarbojoties ar lauksaimniecības, pašvaldību, dabas aizsardzības un citām nozarēm. "Lauku ceļotājs" pārstāv biedru intereses, iesaistās uzņēmējiem labvēlīgas politikas veidošanā, kalpo kā profesionālas informācijas forums un mārketinga platforma. "Lauku ceļotāja" biedri ir lauku tūrisma, lauksaimniecības, amatniecības uzņēmēji, pašvaldības, valsts iestāžu un organizāciju struktūrvienības visos Latvijas novados.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas