Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales uzņēmēju dienās piedalīsies Bauskas un Iecavas ražotāji

Pēc vairāku gadu pārtraukuma jaunā kvalitātē 25. un 26. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā notiks izstāde «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014».

Forumā piedalīsies vairāki mūspuses uzņēmēji no Bauskas un Iecavas novada. Savi stendi būs SIA «Iecavnieks&Co», SIA «Gusto», SIA «NT Finanses», SIA «Linum Color», z/s «Krišjāņi». Kopumā pieteikušies 105 komersanti, un tas liecina par lielu interesi, laikrakstam sacīja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Jelgavas nodaļas vadītāja Baiba Nolberga.

Līdz ar jau pazīstamiem zīmoliem savu nesen izveidoto uzņēmumu Jelgavā pieteiks iecavnieces Ginta Zaumane un Dana Rodenkirhena, prezentējot rotas, tēla pārvērtības un fotogrāfijas meistardarbus.

«Izstādes apmeklētājas mūsu stendā nokļūs dāmu paradīzē – būs iespēja pielaikot kādu no lielrotām, iejusties tēlā un ļauties fotomirklim. Veidosim arī ģimeniskus foto, lai vīrieši un bērni sajustu prieku no sievu un māmiņu pucēšanās kāres,» nedaudz no iecerētā «Bauskas Dzīvei» atklāja G. Zaumane.

Sadarbībā ar Jelgavas modes namu «Tēma» un Daigu Latkovsku izstādes laikā notiks modes skate «Oda sievišķībai», kurā prezentēs Gintas darinātās rotas un Danas stilistes prasmi.

G. Zaumane atklāj, ka abas ar partneri iepriekš guvušas daudzveidīgu radošuma pieredzi, ko tagad apvienos. «Mūsu nākotnes vīzija ir uzņēmums, kurā piedāvās ne tikai rotas un pārvērtības, bet arī neformālās izglītības mācības tēla veidošanā dažāda vecuma meitenēm, jaunietēm un sievietēm – no pelnrušķītēm par princesēm!» saka jaunā uzņēmēja.

Izstādes laikā paredzētas tikšanās ar uzņēmējdarbības jomas ekspertiem un vairāku valstu konsultatīvajiem pārstāvjiem. Izstādes laikā pirmo reizi Jelgavā notiks Ekonomikas ministrijas Tautsaimniecības padomes atklātā izbraukuma sēde, kurā piedalīsies ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška.

«Izstādes mērķis ir ne tikai veicināt Latvijas ražotāju, pakalpojumu sniedzēju un tirgotāju popularitāti, bet arī sekmēt savstarpējo kontaktu veidošanos uzņēmējdarbības vidē,» stāsta B. Nolberga. Divās izstādes dienās dalībnieki iepazīstinās apmeklētājus ar savu preci, piesaistot jaunus klientus, satiksies ar vairumtirgotājiem, sekmējot produkcijas izplatību Latvijā un aiz tās robežām, kā arī meklēs jaunus sadarbības partnerus līdz šim neapgūtu tirgu iepazīšanai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas