Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētku turpinājums Bauskas novada mazturīgajām ģimenēm 11

Biedrība «Eņģeļa sirds» Bauskas novada 90 bērniem sarūpēja īpašu pasākumu Bauskas pilsētas pamatskolā un dāvanas – attīstošās mantas, rotaļlietas, grāmatas un saldumus.

Sarīkojumu sadarbībā ar Bauskas novada sociālo dienestu 4. janvārī rīkoja biedrības «Eņģeļa sirds» vadītāja Ivanda Bite. Sanākušos priecēja Latvijas «X Faktora» dalībniece baušķeniece Adriana Miglāne. Ļoti aizrautīga, muzikāla un komunikabla Ziemassvētku vecīša lomā iejutās Iecavas mūziķis Aivars Birzmalis. Pasākumu palīdzēja vadīt Ieva Duļevska no biedrības «Eņģeļa sirds».

Bērnus priecēja aptuveni pusotru stundu garš aizraujošs pasākums. Dāvanu maisi bija piepildīti ar dažādām mantām. Baušķeniece Zane Brasliņa bija ieradusies ar pieciem bērniem, dāvanas visiem ļoti patikušas, viņa stāsta: «Atbalstu saņemam arī no citām labdarības organizācijām. Pie mums viesojās akcijas «No sirds uz sirdi» pārstāvji, vienam bērnam dāvanā tika muzikālais centrs.»

Ivanda Bite, kas bērnību pavadījusi Bauskā, tagad dzīvo Ķekavas novadā. Nu jau aptuveni septiņus gadus viņa nodarbojas ar labdarību. Aizvadītajā gadā Ivanda nolēmusi dibināt biedrību: «Veidojās laba sadarbība ar Bauskas novada sociālo dienestu, īpaši sociālo darbinieci Artu Manušu. Saņēmām sarakstu, kurā minēti 90 bērni, un sākām vākt dāvanas.» Ziemassvētku veltes šogad nākušas galvenokārt no Rīgas, taču aicināti iesaistīties arī citi.

«Savulaik vairāk domāju par ģimeņu atbalstu, tagad man un biedrībai nozīmīgs mērķis ir bērnu izglītošana. Šogad īstenoju arī kādu projektu – organizēju vasaras pārgājienu no Bauskas uz V. Plūdoņa muzeju. Bija arī rotaļas un dažādas spēles. Mūsu mērķis ir paplašināt bērnu redzesloku, vedot viņus ārpus ierastās vides – uz teātra izrādēm, koncertiem, radošajām darbnīcām, uzņēmumiem,» stāsta I. Bite.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Labdarība

Jauks pasākums, droši vien. Tikai paliek skumji, ka trūcīgo bērnu starpā arī Sociālā dienesta darbinieču bērni, kuriem strādā abi vecāki un netrūkst nenieka.

pirms gada, 2018.01.07 14:57

Baušķinieks.

Tajā paša laikā, socilie darbinieki(ar izņēmumiem) atdod sirdi un dvēseli atdodas darba. Vai viņu bērni arī nav pelnījuši prieku. Skumji ka ir dīvānā pirdeji kuriem viss ir slikti. Gribiet, ko manīt, mainiet nevis dīvānā pirdiet!

pirms gada, 2018.01.07 18:47

mjā..

Izņēmumi būs vienmēr..Bet, tas tiešām ir smieklīgi, ka var cepties par soc. darb. bērniem..Bērni ir bērni..un nevajag te maka biezumus vētīt.

pirms gada, 2018.01.07 19:18

interesanti

kāpēc Sociālā dienesta darbinieču bērniem jāsēž vieniem mājās, kamēr viņu mātēm jārūpējas par svešiem bērniem, par kuriem paši vecāki dažādu iemeslu dēļ nevar parūpēties, bet toties var saņemt pilnus dāvanu maisus no vairākām labdarības organizācijām,

pirms gada, 2018.01.08 08:26

vai tad?

ēdnīcā strādājošais pārtiku sev pirks veikalā?

pirms gada, 2018.01.08 10:39

"vai tad"

nē, ēdīs restorāna

pirms gada, 2018.01.10 09:36

....

Man gan liekas, ja paredzēta eglīte mazturīgajiem, tad mazturīgajiem. Katra darba vieta savu darbinieku bērniem var rīkot cik pasākumus vēlas.

pirms gada, 2018.01.08 08:42

j

nu nezinu, darbinieku bērniem, tad jāalgo aukles, pa to laiku, kamēr vinu mammas aprūpē un sagādā prieku citu bērniem?

pirms gada, 2018.01.08 12:35

par

to tak darbinieces sanem algu un kuras tad ir tas, kuras atdod sirdi un dveseli? Beidziet sevi slavinat. Ko dara lielveikalu darbinieku atvases, kamer vinu vecaki strada?

pirms gada, 2018.01.09 13:26

Lasītājiem

Latvieši, nestrīdamies! Paldies! Informācija tiks pārbaudīta. Varam apstiprināt, ka pasākumā piedalījas arī mūsu ğimeņu atvases, bet neviens no mūsu bērniem saziedotās dāvanas nesaņēma. Tas tieši ir jauki, ka berni netiek šķiroti. Visi bērni reiz kļūs pieauguši un jebkuram bernam ir jāmāca svinēt svētkus. Mūsu novēlējums visiem, varbūt nemeklejam vainu citos, skatamies vairāk uz saviem darbiem un rādam paši labo piemēru. Laimīgu Jauno gadu!

pirms gada, 2018.01.08 14:18

Kika

Vēl neesmu dzirdējusi, ka kāds kādreiz pateiktu paldies visiem tiem,kas svētkus bērniem darīja iespējamus???!!Skaudība, nenovidiba?Mācīsimies būt pateicīgi, jo nekas pats par sevi nerodas....

pirms gada, 2018.01.09 16:57

Vietējās ziņas