Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zinošākie ir Bauskas pamatskolas audzēkņi 2

Latviešu valodas un literatūras olimpiādē, kas bija kopīga Bauskas un Rundāles novadam, labākos rezultātus uzrādīja Bauskas pilsētas pamatskolas audzēknes. Tā informē latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Vija Cerusa.8. klašu grupā labākās zināšanas ir Bauskas pamatskolas audzēknei Laurai Birģelei. Viņas skolotāja ir Dina Ālmane. Otrajā vietā Vecsaules pamatskolas audzēknis Toms Štrāls. Latviešu valodu un literatūru viņam māca Linda Krūmiņa. Trešajā vietā Zane Zentele no Īslīces vidusskolas, pasniedzēja Ineta Rozentāle. 9. klašu grupā labākās zināšanas bija skolotājas Ievas Mašales audzēknei, Bauskas pamatskolas skolniecei Annijai Bērziņai. Otrajā vietā Signija Augunaite no Bauskas 1. vidusskolas, pasniedzēja V. Cerusa. Trešajā vietā Renāte Voroncova no Pilsrundāles vidusskolas. Viņas latviešu valodas un literatūras skolotāja ir Anda Liškauska.V. Cerusa pastāstīja, ka šogad olimpiādes uzdevumi bija pavisam citādāki. Skolēniem vajadzēja ne tik daudz uzrādīt savas valodas zināšanas, bet vairāk izpratni par tekstu, stilistiku. Lai pareizi atbildētu uz jautājumiem par literatūru, skolēniem daudz papildus jālasa, jāseko līdzi jaunumiem teātros, kultūrā kopumā.Divu novadu 8. un 9. klašu latviešu valodas un literatūras olimpiādē šogad piedalījās gandrīz 50 audzēkņu. Labākie katrā klašu grupā gatavosies valsts olimpiādei Rīgā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ai

Žēl, ka Bauskas Dzīve aizmirsusi pašu pirmo savu teikumu - ka ir domāta Bauskas, Rundāles un vēl citiem novadiem. Vecumnieku un Iecavas novados arī skolēni piedalās olimpiādēs un arī uzvar...

pirms 8 gadiem, 2010.02.05 08:55

09

Devītajiem visforšākā latviešu valodas skolotāja Ieva.

pirms 8 gadiem, 2010.02.04 13:18

Vietējās ziņas