Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zorģos izrādi «Līnis murdā» noskatās pussimts cilvēku

Pie Iecavas novada Zorģu bibliotēkas svētdienas, 24. jūlija, vakarā bija skatāma brīvdabas izrāde – novada jauniešu teātra «Artis» uzvedums «Līnis murdā» Valdas Karnītes režijā.


Edvarda Vulfa lugas iestudējumu noskatījās vairāk nekā 50 zorģenieku un iecavnieku, «Bauskas Dzīvei» vēsta bibliotekāre Aina Ezergaile. «Sanāca vecāki un vecvecāki ar bērniem, ar prieku izrādei sekoja līdzi vairāki bērnu radošo dienu dalībnieki,» gandarīta ir A. Ezergaile.

Skatītāja Sarmīte Avota atzinīgi novērtēja svētdienas vakara sarīkojumu pie bibliotēkas. Viņai īpaši patika amatieraktrises Artas Briedes sniegums.

Zorģeniece Aija Meņkina uz izrādi atnāca kopā ar mazmeitu Sindiju. «Man ļoti patika – tā bija uzjautrinoša un lieliska atpūta nedēļas noslēgumā. Sindija kopā ar citiem bērniem smējās par izrādes jokiem. Man īpaši patika atjautīgi iestudētie dialogi un speciāli sagatavotie danči,» vērtē A. Meņkina. «Prieks, ka piedalījās vietējais Zorģu jaunietis Dāvis Zāģers, kurš uz skatuves bija brīvs un darbojās izteiksmīgi. Lieliski pavadījām laiku, aprunājāmies ar tuvākiem un tālākiem kaimiņiem. Labprāt ciematā skatītos kādu līdzīgu izrādi.»

Izrādes režisore Valda Karnīte atzinusi, ka viņai kopā ar jaunajiem aktieriem ir prieks spēlēt Zorģos. Jau vēstīts, ka te pērn pirmizrādīts «Artis» iestudējums «Tētis un māmiņa jeb Niklāva Rimšas noslēpums».

Komēdiju «Līnis murdā» jauniešu teātris pirmo reizi rādīja Iecavas mūzikas un mākslas skolā 5. jūnijā. Izrādē piedalās arī Uvis Dredžels, kurš iestudējis deju numurus, Una Puļķe, Maija Krastiņa, Amanda Visocka, Kristiāna Kreiere, Anna Emīlija Onzule, Baiba Kreiere un Mārcis Vīnbergs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas