Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zviedri vēlas atjaunot kontaktus ar Bausku 1

Interesi sadarboties ar biedrības «Sarkanais Krusts» Bauskas komiteju izrādījis Zviedrijas pilsētas Noras Rotari klubs. Tā biedrs medicīnas doktors Jans Ulfbergs un Hedemoras Rotari kluba pārstāvis pensionēts grāmatvedis Lars Ole Gustavsons 26. novembrī bija ieradušies Bauskā, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas. Doktors Jans Ulfbergs kopš 90. gadu sākuma aktīvi darbojies Dienviddālarnas Latvijas atbalsta grupā, kas sekmēja kontaktus starp Hedemoras, Avestas un Bauskas mediķiem, mācību un sociālās palīdzības iestādēm, ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, luterāņu draudzi, biedrību «Sarkanais Krusts». Dienviddālarnas Latvijas atbalsta grupa Zviedrijā darbu beidza, kad mūsu valsts iestājās Eiropas Savienībā, taču izveidotā sadarbība un privātie kontakti nav zuduši. Pārceļoties no Hedemoras uz dzīvi pilsētā Norā, Jans Ulfbergs turienes Rotari kluba biedriem stāstījis par saikni ar Bausku un rosinājis Noras pilsētas Sarkanā Krusta komiteju sākt sadarbību ar kolēģiem organizācijā Bauskā.Sarkanā Krusta Bauskas komitejas izpilddirektore Sandra Pumpuriņa atzīst, ka tā ir lieliska iespēja atkal satikties ar jau pazīstamiem cilvēkiem, kuri jau iepriekš nesavtīgi organizējuši palīdzību Bauskai dažādās jomās. 26. novembrī saņemts arī neliels sūtījums - lietas, ko savākuši Noras ģimnāzijas audzēkņi. Nākamo braucienu uz Bausku Jans Ulfbergs plāno 2011. gada maijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

par ko

Stulbums kārtējais, par ko vispār šis raksts, par kārtējo humpalu sūtījumu?Būtu izteikuši kaut vienreiz normālu sadarbības piedāvājumu, pesteļi nelaimīgie un mūsu izkurtējušie stagnāti turklāt, kārtējai Bauskas sviests.

pirms 7 gadiem, 2010.11.30 08:16

Vietējās ziņas