Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«ZZ čempionātā» baušķenieku panākumus nodrošina kolektīva saliedētība 1

Bauskas Valsts ģimnāzijas 8.a klase izcīnīja otro vietu atraktīvajā pusaudžu sporta un izklaides festivālā «ZZ čempionāts». Aiz baušķeniekiem palika sešdesmit komandu, tostarp skolasbiedri no ģimnāzijas, kā arī Vecumnieku vidusskolas.

Līdz pirmajai vietai baušķeniekiem pietrūka divu punktu. Taču par izcīnīto otro vietu katrs klases skolēns un arī audzinātāja saņēma jaunu viedtālruni. Klases audzinātāja Irēna Slesare-Koluža par panākumu atslēgu uzskata kolektīva saliedētību, kā arī līderu prasmes iesaistīt sacensībās visus skolēnus. Kapteiņa pienākumus teicami pildīja Matīss Kataņenko, viņa labākais palīgs bija Adrians Danoss. «Klasē ir aktīvi, sportiski skolēni. Ir arī tādi, kas nav tik veikli un spēcīgi. Abi līderi prata īstajā brīdī pozitīvi uzmundrināt ikvienu dalībnieku. Tas arī veicināja mūsu panākumu.»

«Šis ir lielākais ieguvums mums visiem, prast strādāt komandā, izkopt vienotības, draudzīguma un saliedētības garu. Protams, visiem prieks par jauniem telefoniem. Pasākums Jūrmalā 28. maijā bija interesants, nedaudz nogurdinošs, vienlaikus arī ļoti jauks,» teic klases audzinātāja.

Šī pati klase «ZZ čempionāta» finālā bija iekļuvusi arī pērn, kad palika 13. vietā. Skolēniem mācoties sākumskolas klasēs, viņi iekļuva finālā un arī palika otrie.

Vēl šogad «ZZ čempionāta» fināla sacensībās Jūrmalā startēja Bauskas pilsētas pamatskolas, Bauskas sākumskolas, Vecumnieku un Iecavas vidusskolas klašu kolektīvi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas