Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā un Bērzkalnos – zemessardzes mācības

Sestdien un svētdien, 14. un 15. septembrim, Bauskā un Bērzkalnos Zemessardzes 1. Rīgas brigādes 53. kājnieku bataljons organizē mācības «Zobens 2019».

Bauskas drošības dienas ietvaros, notiks pastiprināta pārvietošanās ar militāro autotransportu pa Bauskas pilsētas un Bauskas novada Īslīces pagasta Bērzkalnu ciema ielām.

Atsevišķos Bauskas pilsētas rajonos, notiks zemessargu pārvietošanās ar kājām.

Zemessargi būs kaujas ekipējumā, bruņoti ar vieglajiem strēlnieku ieročiem.

Patrulēšanas laikā tiks ievēroti Ceļu satiksmes noteikumi, netiks ierobežota civilā autotransporta plūsma un cilvēku kustība.

Mācību laikā incidenti netiks izspēlēti, kā arī netiks izmantota imitācijas munīcija uz galvenajām pilsētas ielām, pie lielveikaliem, dzīvojamo māju rajonos un citās vietās ar intensīvu cilvēku/automašīnu plūsmu.

Mācību laikā pastiprināta pārvietošanās ar militāro autotransportu un zemessargu pārvietošanās ar kājām mācību laikā aptvers noteiktas teritorijas:

Bauskas pilsētā  – Rīgas, Dārzu, Ceriņu, Kļavu, Salātu, Biržu, Akāciju, Bērzu, Mazā, Plūdoņa, Slimnīcas un Vītolu ielu;

Bauskas novada Īslīces pagasta Bērzkalnos – Rožu, Ķiršu, Cerību, Pīlādžu, Celtnieku, Pārupes, Burtnieku, Meldru, Birznieku, Ainavu, Ozolu un Līdumnieku ielu.

Atsevišķi incidenti tiks izspēlēti svētdien, 15. septembrī, SIA «GASO» teritorijā. Incidenti izpaudīsies kā atsevišķi šāvieni ar salūtmunīciju, sprāgstpakešu pielietošanu.

Incidentu izspēles vietas Bauskā: Pilskalna, Upmalas, Zemgaļu, Zaļās, Lāčplēša, Pionieru, Strēlnieku, Miera, Liepu un Kraujas ielas.

Pievieno komentāru

Dažādi