Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada svētki un pilsētas jubileja un orientēšanās sacensības

Bauskas pilsētai 410. jubileja. Visas nedēļas garumā tiks ieskandināti un svinēti Bauskas novada svētki «Kad Bauska 410 svin!».

Ceturtdien, 20. jūnijā, no plkst. 12 līdz 21 Korfa dārzā – atrakcijas bērniem «Kad Bauska 410 svin, smiesimies un līksmosim».

Plkst. 17.30 – vokālās studijas «Pigoriņi» un deju kopas «Mēmelīte» koncerts «Dziedāt, dejot bērni zin, kad Bauska 410 svin».

Plkst. 19 – «RIMI» laukuma skatuvē notiks dāmu deju koncerts «Kad Bauska 410 svin, stāstu deju atklāsim», kurā piedalīsies deju grupa «Nazira», deju grupas «Rota» un «Lēras Dievietes», Eiropas deju kolektīvs «Vēlreiz», kā arī Uzvaras amatierteātris ar jautriem skečiem.

Plkst. 20
– Bauskas kultūras centra pagalmā tiks dots arī starta signāls aizraujošām orientēšanās sacensībām «Īsto ceļu meklēsim, kad Bauska 410 svin».
Komandas pēc brīvas izvēles apmeklēs sacensību kartē norādītos kontrolpunktus, kurus reģistrēslejuplādētā lietotnē «Actionbound», noskenējot QR kodu. Vairākos kontrolpunktos jāveic papildu uzdevums, kura atbilde jāreģistrē lietotnē. Šajās sacensībās dalībniekiem stratēģiski jāizplāno maršruts, lai komanda noteiktajā laikā spētu iegūt pēc iespējas vairāk punktus.
Sacensībām var pieteikties līdz 20. jūnijam.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide