Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Seminārs «Stresa un profesionālās izdegšanas profilakses treniņš ar mākslas terapijas metodēm» Svitenē

Ceturtdien, 15. novembrī, Svitenes saieta namā veselības veicināšanas projekta ietvaros ir iespēja piedalīties stresa menedžmenta un profesionālās izdegšanas treniņā, ko vadīs sertificēta mākslas terapeite Ilze Plūme.

No plkst. 13 līdz 15.15 un no plkst. 15.45 līdz 18.30
Šīs dienas mērķis fokusēts uz savu personīgo resursu un robežu pētniecību, sevis kā sociālas būtnes apzināšanos. Darbā tiks izmantotas mākslas terapijas metodes, kurā kombinēsies gan psihodinamiskā, gan kognitīvi biheiviorālā pieeja, lai sniegtu dalībniekiem iespēju gan radoši pētīt savas personības prizmas, gan stiprināt savas socializēšanās spējas, diskutējot par piedzīvoto un attēloto. Darbs noritēs gan individuāli, gan mazākās un lielākās grupās.

Tēmas, ar kurām strādāsim:
Resursi, robežas, riski, stress, komanda, atbalsts, darba vide, pozitīva domāšana.

Dienas noslēgumā notiks atgriezeniskās saites diskusija par apgūtajām tehnikām un aktuālajiem jautājumiem.

Dalība seminārā: bez maksas (seminārs tiek īstenots projekta «Pasākumi Rundāles novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei» ietvaros (ID Nr. 9.2.4.2./16/I/060). Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds).

Pieteikšanās:
Savu dalību semināram lūdzu pieteikt Laurai Ārente, Rundāles novada domes projektu speciālistei (tālrunis: 25622180, e-pasts: laura.arente@rundale.lv)

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide