Atkārtota bērnu pārreģistrācija nav vajadzīga 2

«Pērn bērnu rindā uz bērnudārzu jau pieteicu. Vai tas jādara katru gadu?» jautā «Bauskas Dzīves» lasītāja.Vecākiem, kuri vienreiz ir reģistrējuši savus bērnus rindā pirmsskolas izglītības iestādē, atkārtoti tas vairs nav jādara. Tā «Bauskas Dzīvei» skaidro Bauskas novada izglītības pārvaldes speciāliste Laila Jurcika. Agrāk vecākiem bija noteikts mazuļus rindā uz bērnudārzu katru gadu pārreģistrēt no jauna. Kopš pērnā gada vidus tas vairs nav jādara. Izveidots vienots reģistrs, informācija par katru mazuli ir ievadīta sistēmā.«Tādējādi, ja vecāki savu bērnu pirmo reizi pie mums ir piereģistrējuši, atkārtoti katra gada sākumā tas vairs nav jādara. Arī to bērnu dati, kas pirms diviem gadiem reģistrēti sociālajā dienestā, ir iekļauti kopējā sistēmā. Rinda tiek automātiski regulēta, jebkuras pārmaiņas sistēma paveic pati. Vecāki internetā var apmeklēt Bauskas novada domes oficiālo mājaslapu, kur skatāmi visi saraksti,» tā L. Jurcika.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

māmiņa no Mežotnes

Visa Bauskas novada (arī pagastu) bērnus var reģistrēt rindā uz Bauskas bērnudārziem, jo novads jau ir viens. Tā man paskaidroja, kad reģistrēju rindā savējo sīci. Izdevīgi ir arī , ka ir iespēja laiku pa laikam domes mājas lapā paskatīties kā tā rinda kustās.

pirms 9 gadiem, 2011.01.05 13:01

lauku māmiņa

vai arī novada pagastu bērnus šajā sarakstā var reģistrēt, vai tikai pilsētas bērniem ir tādas privilēģijas... laukos mums nav iespējas iet strādāt, jo nav kur atstāt bērnu un skolās ir tikai 5 un 6 gadus vecu bērnu grupas...

pirms 9 gadiem, 2011.01.05 11:18

Citas ziņas