Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā mirušos piemin vienu dienu pirms Pirmās Adventes 4

Vairāki «Bauskas Dzīves» portāla lietotāji bija izbrīnīti, kāpēc Mirušo piemiņas diena pilsētas kapos, atšķirīgi nekā tas ir citviet Latvijā, būs 29. novembrī. SIA «Vides serviss» valdes loceklis Egils Pukinskis teic, ka parasti Mirušo piemiņas dienu Bauskas kapos rīko novembra pēdējā svētdienā, tā tas allaž bijis. Bet šogad novembra pēdējā svētdienā jau ir Pirmā Advente, kas ir 30. novembrī, tālab Mirušo piemiņas diena būs sestdien, 29. novembrī. Rīgā un daudzviet arī mūsu rajonā aizgājējus pieminēja 23. novembrī.Lai iedzīvotāji pagūtu apmeklēt arī citus kapus, Bauskā mirušos pieminēs vienu dienu pirms Pirmās Adventes.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

atisx

Bauskas dzīves žurnālistu līmenis ir ļoti zems :(

pirms 11 gadiem, 2008.11.26 15:58

Bauskas Dzīve

"Bauskas Dzīve" atvainojas Pukinska kungam par pieļauto kļūdu publikācijā. Egils Pukinskis nav nekad sacījis, ka Mirušo piemiņas diena ir Pirmajā Adventē, tā bijusi autora aplama interpretācija. Publikācijas teksts izlabots.

pirms 11 gadiem, 2008.11.26 13:59

kļūdai(dabas)

Uz kapiem var iet bez uzaicinājuma un katru dienu,neviens neaizliedz!

pirms 11 gadiem, 2008.11.26 13:11

Kļūda

Atvainojiet, Pukinska kungs,
Baznīcas gads beidzas ar Mirušo piemiņas dienu, kas ir iepriekšējā svētdienā pirms pirmās Adventes.
Nekad mūžā mirušie nav pieminēti pirmajā Adventē, bet Mirušo piemiņas dienā. Kā tas arī notika visā Latvijā.
Bauska kārtējo reizi ir izņēmums, bet nu labi vēl, ka uz kapiem esam aicināti vismaz dienu pirms Adventes.

pirms 11 gadiem, 2008.11.26 12:39

Citas ziņas