Bauskas iedzīvotāju vēstule Saeimai, Valsts prezidentam un Ministru prezidentam 9

Mēs, Bauskas lauksaimnieku apvienība un Bauskas vēlētāju apvienība, izvērtējot situāciju valstī kopā ar citām pilsoniskajām organizācijām, esam nonākuši pie secinājuma par darbībām, kuras nekavējoši jāveic, lai glābtu Latvijas valsti no dziļās krīzes situācijas.Mēs pieprasām: 1.Steidzoši radīt labvēlīgu nodokļu politiku un apstākļus Latvijas tautsaimniecības atdzimšanai un investīciju ienākšanai valstī. 2.Nepieļaut „Parex" bankas sadalīšanu. Uzlikt arestu „Parex" bankas īpašumiem un naudas līdzekļiem un sākt „Parex" bankas nacionalizācijas procesu. Sakarā ar to, ka par „Parex" bankas pārņemšanu ir uzsākts kriminālprocess, mēs pieprasām uzsākt kriminālprocesu pret Eiroparlamenta deputātu Ivaru Godmani sakarā ar viņa darbībām bankas pārņemšanas lietā (tai skaitā 200 milj. latu paņemšanu no valsts kases bez Saeimas ziņas). 3.Mēs uzskatām, ka Latvijas tauta nav parādā starptautiskajiem aizdevējiem. Aizdotā nauda ir jāatdod tiem, kas bez tautas ziņas to aizņēmās. 4.Pieprasām personīgo atbildību no visiem valsts varas un pārvaldes pārstāvjiem par pēdējo 20 gadu darbību. 5.Lai novērstu tālāko politisko bezatbildību, pieprasām:a.Mainīt vēlēšanu likumu atbilstoši Satversmei (likvidēt procentu barjeras un dot iespēju izvirzīt deputātu kandidātus ne tikai partijām). b.Izveidot ne mazāk kā 13 vēlēšanu apgabalus un atjaunot vēlētāju reģistru. Tauta piedalās vēlēšanās atbilstoši deklarētai dzīvesvietai. 6.Pieprasām „Tautas partijai" līdz 2010. gada 13. februārim izpildīt KNAB un tiesas lēmumu un atmaksāt valstij pretlikumīgi izlietotos 1,03 miljonu latu 9. Saeimas priekšvēlēšanu kampaņai. Pretējā gadījumā paturam tiesības sniegt prasību Satversmes tiesā par partijas darbības apturēšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

aita

VAI VISPĀR VĒL NO ATBILDĪGAJĀM VALSTS PERSONĀM KADS RUNĀ VAI SNIEDZ INFORMĀCIJU PAR BALTIJAS BANKU. VAI LIELĀS IZMEKLĒŠANAS JAU BEIGUŠĀS. VAI CILVĒKI VARĒS DABŪT NAUDU ATPAKAĻ, KAD?

pirms 11 gadiem, 2010.01.23 15:14

Guntis

Vai vispār LV vairs ir nākotne?????
Variet ar saviem žīdiem un Godmani =Slakteri no savas mēslu bedres rāpties ārā paši , un nekādas Satversmes un vēl citādas izmaiņas mani vairs neinteresē.Es no Valūtas fonda neko aizņēmies neesmu un nejūtos nevienam parādā.
Man ar draudzeni un viņas 2 puikām jau nu noteikti vairs to nevajag , mēs maksāsim nodokļus kā arī iegūsim pienācīgu izglītību un saņemsim medicīnisko aprūpi citā , vienā no vecajām EU dalībvalstī. Tās jūsu politiķu intrigas un viņu radītās problēmas mūs vairs neinteresē IR JAU LĪDZ BROŠAI.
Tā ka vēl četri nodokļu maksātāji mazāk , un nekur nekādas atļaujas izbraukšanai un reģistrēties netaisamies. Un kā tad tādus kā mēs tā latvijas valsts var uzskaitīt kuri ir aizbraukuši . Vispār cik iedzīvotāju būtu ja veiktu tautas skaitīšanu , vai vispār 2 000 000 sanāktu. Stipri par to šaubos.

pirms 11 gadiem, 2010.01.23 12:18

autoriem

Mīļie vēstules sastādītāji, labāk sāciet ar savu tuvāko varu-saviem ievēlētiem deputātiem, ar Bauskas novada kapitālsabiedrībām, ar Bauskas slimnīcu kur ir tas miljons , kas noguldīts bankā, kamtad tas bija domāts u.t.t., kad ieviesīsiet kārtību pie sevis, tad uzsāciet plašākā mērogā, savādāk saaicinājāt oktobra mēnesi cilvēkus uz mītiņu, kārtējo reizi tautu visi pēc kārtas apmuļķojāt ar savām gudrām runām un ar to beidzās.

pirms 11 gadiem, 2010.01.22 13:56

xxx

kur par energoresursiem, ja to cenas augs tad te peliks tuksnesis, varbūt Baušķinieki būs spējīgi nopirkt apkuri,elektrību ,degvielu, bet mēs Iecavnieki nespējam jau tagad apkuri apmaksāt!

pirms 11 gadiem, 2010.01.22 11:34

Ulmanis

Pilnigi nepiekritu 5. punktam!

Mums ir jasamazina partiju skaits , jeb precizak japalielina partiju biedru skaits. Min. partijas biedru skaits, lai varetu pieregistreties, sibriza 200 biedru vieta, 20 000 biedru!

Pats galvenais , mums beidzot janomaina sevi kopromtejusi LR satversme pret normalu konstituciju ,kur prioritaras ir pilsonu nevis saeimas, ministru kabineta tiesibas un intereses!

pirms 11 gadiem, 2010.01.22 10:31

Banka Baltija

Jā, un Bankas Baltija noguldījumus ar atdodiet! Māris Gaiļis solīja, ka atdos- solīts makā kaut kā neiekrita. 23.01.2010. Zinātņu akadēmijā sapulci rīko- JĀBRAUC!

pirms 11 gadiem, 2010.01.22 10:31

maziņai neziņai

Par mirušiem(kā politiķi) labu vai neko!:)

pirms 11 gadiem, 2010.01.22 08:15

maziņā neziņā

galveno lauksaimnieku - emulatoru neko īpašo šie "lauksaimnieki" aizmirsuši pieminēt ..nez kāpēc tā?!

pirms 11 gadiem, 2010.01.21 21:33

Citas ziņas