Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dome apvedceļa variantā pieprasa korekcijas 4

Vairāk nekā 30 baušķenieku piektdien, 14. decembrī, bija atnākuši uz autoceļa Saulkalne-Bauska būvniecības ietekmes uz vidi novērtējuma sabiedriskās apspriešanas sapulci, kuru organizēja firma «Eirokonsultants». Tās valdes priekšsēdētāja vietnieks, kā arī ietekmes uz vidi novērtējuma vadītājs Valdis Felsbergs skaidroja, ka šī ir pirmā apspriešana, kur vienkārši tiks uzklausīti iedzīvotāju viedokļi, fiksēti sapulču protokoli. Vēlāk notiks nākamās trases analīze - gan iespējamais radītais trokšņu fons, gan arī izplūdes gāzu piesārņojums, tiks pētīta arī vide, kuru šķērsos ceļš. Jūlijā paredzēta nākamā apspriede, kad sabiedrība tiks iepazīstināta ar pētījumu rezultātiem.Jēkabs Ramans bija pārliecināts, ka, lai atslogotu Bausku, vajag izvēlēties variantu ar tiltiem pār Lielupi un Mūsu. Tomēr Ēriks Krieviņš tikpat uzstājīgi noraidīja šo variantu: «Ceļš šķērsos mežus un apstādījumus. Var tikt nocirsti simtgadīgi ozoli!»Vislielāko atsaucību guva pilsētas Domes deputāta Ģirta Karpoviča un būvvaldes vadītāja pienākumu izpildītājas Intas Vanagas izteiktais atbalsts variantam ar tiltiem pār Mēmeli un Mūsu, kā arī viņu pamatojums papildinājumam šajā variantā. Ģirts Karpovičs atzīmēja, ka esošais projekts neatrisina Bauskas problēmas, bet gan tikai novirza tranzīta plūsmu. Valdis Felsbergs skaidroja, ka izejošā plūsma no Bauskas uz Lietuvu ir divas reizes mazāka par plūsmu uz Rīgu. Jāņem vērā, ka daļa transporta no Lietuvas dodas arī Elejas virzienā. Savienojums pie Bauskas robežas ļautu pat aizliegt caurbraukt pilsētu smagajam transportam un atrisinātu arī iespējas nokļūt uz apvedceļa gan esošajiem, gan arī nākamajiem uzņēmumiem, kas atradīsies Bauskas industriālā parka teritorijā. Domes deputāti aicināja gan klātesošo publiku, gan Bauskas iedzīvotājus parakstīties Bauskas Domē pie būvvaldes vadītāja pienākumu izpildītājas Intas Vanagas par apvedceļa projektu ar tiltiem pār Mūsu un Mēmeli un tā papildinājumu. Vēstule līdz 28. decembrim tiks nosūtīta uz Satiksmes ministriju.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

tatjana

Atvainojiet milie,bet Bauskai cauri to celu nevar laist.Situacija jau tā ir katastrofāla,jāizmanto gadijums kad var panākt normālu apvadceļu.Es ari biju viena tādā sapulc\e,un ziniet!!!Latvijas Valsts Ce\li kategoriski aizliedz novirzīt kaut metru ceļa viņu teritorijā.Ak tad jaukt cilvēku mājas gan drīkst!Tas nu gan neizskatās ka tiek domāts par tautu.

pirms 12 gadiem, 2007.12.20 13:47

cilvēks

tūlīt aiz bauskas robežas laikam nav cilvēki

pirms 12 gadiem, 2007.12.19 01:25

krista

arī caur mūsas ciematu nav jābrauc lai karpovičs savieno ceļus caur savu sētu

pirms 12 gadiem, 2007.12.18 22:27

Kalvis

Tranzītam pilsētā nav jābrauc ne uz Lietuvu ne uz Rīgu.

pirms 12 gadiem, 2007.12.17 11:43

Citas ziņas