Iecavā pārliecinoši uzvar līdzšinējās vadības saraksts 2

Iecavas novadā pašvaldību vēlēšanās pārliecinoši lielākais vēlētāju atbalsts ticis līdz šim valdošajam Nacionālās apvienības «Visu Latvijai»-«Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK un Centriskās partijas «Latvijas Zemnieku savienība» sarakstam.Svētdienas, 2. jūnija, rītā vēl ritēja balsu skaitīšana, fiksējot balsotāju atzīmes sarakstos, «Bauskas Dzīvi» informēja novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Tālrīts Krastiņš.Neoficiāli «Bauskas Dzīvei» zināms, ka pēc provizoriskajiem rezultātiem apvienotā saraksta pārstāvjiem Iecavas domes jaunajā sasaukumā būs deviņas vietas. Trīs deputāti, iespējams, pārstāvēs partiju «Vienotība», divi – Latvijas Sociāldemokrātisko strādnieku partiju. Viens deputāts jaunajā domē nāks no «Saskaņas centra» saraksta.Kā liecina dati Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā cvk.lv, Iecavas novadā pašvaldības vēlēšanās piedalījušies 41,31% reģistrēto balsstiesīgo. Aktivitāte ir zemāka nekā valstī kopumā, kas fiksēta teju 46% līmenī, bet augstāka nekā Zemgalē vidēji, kur vietējo varu nākamajiem četriem gadiem izvēlējušies vien 39,37% pilsoņu.Vairāk viedokļu par vēlēšanu rezultātiem lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajos numuros.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

T.Krastiņš

CVK mājas lapā svētdienas rītā bija informācija no programmas testēšanas mēģinājuma, kur biļeteni (kopā 37) bija izraudzīti nejauši. Žēl, ka cilvēki notic mazticamiem datiem un pārpublicē tālāk (LETA) nepārbaudītu informāciju. Varu apliecināt, ka oficiālie rezultāti no A.Ērgles publicētajiem provizoriskajiem neatšķiras.

pirms 8 gadiem, 2013.06.02 20:39

Agnese

Baisi dīvaini, jo no rīta CVK mājas lapā bija Iecavas protokols- 29% jeb 5 vietas tur bija Saskaņas centram. Arī LETĪ tāda pati ziņa. Jācer, ka vēlēšanu komisijas Krastiņs par 9 balsīm TB/LNNK-VL & LZS, nebūs kļūdījies.

pirms 8 gadiem, 2013.06.02 14:44

Citas ziņas