Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mīluļu mēsli jāsavāc 3

Vai Bauskā nevarētu ierīkot pastaigu laukumu suņiem? Mājdzīvnieku saimnieki maksā Domei nodokli. Kur paliek šī naudiņa? Nav mums pilsētā ne pastaigu, ne apmācību laukuma. Situācija arī, kad pat pašas amatpersonas izved savu četrkājaino draugu nokārtoties pilsētas bērnu rotaļlaukumu smilšu čupās, ir absolūti nenormāla. Pašvaldības izpilddirektors skaidro, ka maz pilsētā ir tādu brīvu vietu, kas atrastos tuvu suņu īpašnieku dzīvesvietai. Izpilddirektors pieļauj, ka varētu ierīkot šādu laukumu kaut kur ārpus pilsētas, bet viņš arī apšauba, vai tur būtu daudz apmeklētāju. Savukārt par iekasēto nodevu naudu, pirmkārt, pilsēta algo (apmaksājot SIA «Vides serviss» darbiniekus) sētniekus, kuri gādā par tīrību visās sabiedrībai brīvi pieejamās vietās, kur uzturas arī suņi. Otrkārt, pašvaldībai ir līgums ar veterināro dienestu par ievainoto, slimo un sabraukto dzīvnieku savākšanu, to atbilstīgu likvidēšanu, kas ietver arī notikuma vietas dezinfekciju, kā arī trakumsērgas pārbaudi. Šis pakalpojums gadā pašvaldības budžetam izmaksā gandrīz 2000 latu, kas ir krietni vairāk, kā tiek iekasēts no suņu īpašniekiem (kas ir tikai 250 latu). Savukārt par tiem suņu saimniekiem, neatkarīgi no viņu mantiskā vai amata stāvokļa, kuri «kakina» savus mīluļus bērnu rotaļu laukumos un nesavāc atkritumus, izpilddirektors izsaka tikai nožēlu un aicina par šādu faktu lieciniekus dot ziņu pilsētas kārtībniekam. Tiks sodīts, ja tiks pieķerts, sola izpilddirektors.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

suņuks

He-he
Tie līķīši, kā Tu raksti, uz katra stūra katru dienu nemētājas. Protams, ka tie, kas mētājas, ir jāsavāc.
Es te runāju pavisam par ko citu. Kam jāsaprot, tas sapratīs.

pirms 12 gadiem, 2008.05.12 14:16

He-he

Var būt tad "suņuks" pats pieteiksies par nelielu samaksu, teiksim "piečuku", savākt katru nobraukto līķīti? Par ietaupīto naudiņu pašvaldības darbinieki varēs aizbraukt kārtējā "komandējumā" uz kādu eksotisku valsti. Gudri runāt jau visi prot! :)

pirms 12 gadiem, 2008.05.09 09:59

suņuks

Pašvaldībai neviens nelika slēgt tik neizdevīgu līgumu ar veterināro pārvaldi un klīniku, kas pieder veterinārās pārvaldes priekšnieka dēlam. Jeb, šis līgums bija brīvprātīgi-obligāts, lai tā klīnika kaut cik izdzīvotu.... :)

pirms 12 gadiem, 2008.05.09 09:35

Citas ziņas