Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Privātīpašumā var ieviest ierobežojumus 3

Portāla www.bauskasdzive.lv lasītājs šonedēļ pauda sašutumu par to, ka stāvlaukumā pie mājas Zaļajā ielā 11/1, kur ieradis novietot savu spēkratu, izlikta zīme, kas liedz citu namu iedzīvotājiem tur atstāt transportlīdzekļus: «Vai tā drīkst?» izbrīnīts ir lasītājs.«Es saprastu šo aizliegumu, ja tā būtu privāta teritorija. Pats dzīvoju Vītolu ielā 4 un labprāt minētajā stāvlaukumā atstāju automašīnu, jo pie manas mājas var novietot tikai divas automašīnas (taču mājā ir 27 dzīvokļi). Kā lai sadalām šīs divas stāvvietas? Gribētos zināt, uz kāda pamata ir izvietota zīme un kas to ir darījis.»  Bauskas pilsētas Domes preses sekretāre Andra Matuļenko skaidro, ka ikvienai daudzdzīvokļu ēkai ir koplietošanas (vai piegulošais) zemesgabals, kuru dzīvokļu īpašnieki ir privatizējuši kopā ar savu dzīvokli. Tas faktiski ir privātīpašums, kas pieder konkrētās mājas dzīvokļu saimniekiem. Viņi savā privātīpašumā var ieviest zināmus ierobežojumus.  Šajā jautājumā saskaras divas intereses un ir svarīgi noskaidrot katras strīdā iesaistītās mājas piegulošā zemesgabala robežas, lai rastu kompromisu. Lai uzzinātu konkrētās mājas zemes īpašumu izvietojumu, speciāliste lūdz interesēties pie pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Voldemāra Čača.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vieta stāvēšanai

Neredzu problēmu. Tiem kam nav kur stāvēt: uzzināt cik platu joslu aizņem daudzdzīvokļu ēkas Zaļajā ielā 11/1 koplietošanas (vai piegulošais) zemesgabals un tajā daļā kura nepieder Zaļajās ielā 11/1 iedzīvotājiem liekat savus auto bez bēdu.

pirms 12 gadiem, 2008.06.27 14:04

Krese

Arī mkasas autostāvlaukums nav tālu. Lai liek tur savu transportu jeb arī ar saviem mājas iedzīvotājiem vienojas par savas privātās zemes izmantošanu. Iespējams, ka arī tur var ierīkot stāvlaukumu tikai tās mājas iedzīvotājiem.

pirms 12 gadiem, 2008.06.27 12:41

Gaka

Traki, mašīna ir, bet nav kur to likt. Galu galā Rimī stāvlaukums nav nemaz tik tālu, var likt tajā.

pirms 12 gadiem, 2008.06.27 12:33

Citas ziņas