Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Suņi un kaķi jāreģistrē Bauskas Domē; Ikgadējā nodeva jāsamaksā līdz 1. aprīlim 2

Vai vēl joprojām pilsētā esošie mājdzīvnieki jāreģistrē pašvaldībā? Cik tas maksā?Bauskas pilsētas Domes īpašumu apsaimniekošanas nodaļas speciālists Guntis Šlosbergs teic, ka saskaņā ar Bauskas pilsētas Domes izdotajiem saistošajiem noteikumiem «Par suņu un kaķu turēšanu Bauskā» dzīvnieka īpašniekam (turētājam) jāreģistrē dzīvnieki Bauskas pilsētas Domē un jāsamaksā dzīvnieku turēšanas ikgadēja nodeva katru gadu līdz 1. aprīlim.  Reģistrāciju var veikt Bauskas Domē Uzvaras ielā 6, 1. stāvā, 3. kabinetā. Informācija pa tālruni 63922786. Ikgadējās nodevas apmērs nav mainījies. Likme par suni - Ls 2, par kaķi - Ls 0,50. Nodevas maksāšanas atvieglojumi pensionāriem, sterilizēto, kastrēto dzīvnieku īpašniekiem un privātmāju īpašniekiem (izņemot privāto daudzdzīvokļu māju īpašniekus un īrniekus) ir 50% apmērā no nodevas likmes. Nodevu var samaksāt Domes grāmatvedībā.  No ikgadējās nodevas atbrīvoti vientuļie pensionāri, uzrādot Bauskas pilsētas Domes Sociālā dienesta izsniegtu izziņu (par vienu suni), redzes invalīdi, 1. grupas invalīdi un juridiskās personas, kuru uzturēšanā ir dienesta suņi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

alpaka19

Es taču neskriešu uz Domi maksāt 0,25Ls par savu kaķīti! Nejau to naudu žēl, bet kāda tam jēga? Es saprastu, ja veterināriem būtu jāsamaksā, jo kā nekā viņi kopj mūsu mīluļus, bet kāds sakars Domei ar mūsu dzīvnieciņiem?! Varbūt drīz būs jāiet uz Domi un jāsaksā par drēbēm, ko valkājam/ Vai varbūt izdomās kādu nodevu Domei par to, cik daudz mēbeles mums mājās ir? Goda vārds, stulbums!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.03.01 19:43

es

Kās ir ar kaķiem ,kuri dzīvo mājās un netiek laisti ārā? Nav žēl santīmu, taču kam tas tiek maksāts, ja kopējs un smiltiņu pircējs ir pats saimnieks?

pirms 12 gadiem, 2008.02.03 16:25

Citas ziņas