Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklēju galveno varoni dziesmas video

Labdien visiem foruma lietotājiem .

Ceru uz jūsu padomiem un palīdzību.

Šā gada aprīlī paredzētā mūzikas video uzņemšana manam augusta beigās iznākošajam vinila albūmam “Lady” izjuka Covid19 izraisītās krīzes dēļ.
Tituldziesmas video bija paredzēts translēt to valstu mūzikas televīziju kanālos, kurās albūms tiks tiražēts, mēnesi pirms albūma iznākšanas.
Diemžēl Baltijas un Austrumeiropas valstīs tas nebūs pieejams pārdošanā pamatojoties uz to, ka bluesrock/fusion stila mūzikai šeit nav lielas piekrišanas.
Nezināju ko darīt līdz producenti ieteica izmantot pašlaik tik populāro attālināto bezkontakta telefonfilmēšanu un man ienāca prātā kāpēc gan nedot iespēju kādai Bauskas sievietei/meitenei kļūt redzamai visā pasaulē un protams kļūt populārai šeit uz vietas, jo galvenā varone drīkstēs publicēt gatavu video kur vien vēlēsies.
Man ir dots laiks līdz jūlija vidum. Ja neizdosies sameklēt piemērotu kandidāti šeit, producenti izmantos savus avotus mītnes valstī. Albūms un video iznāks vienalga.

Mazliet sīkāk….
Albūms un konkrēti tituldziesma ir veltīti visām sievietēm manā mūžā bet ir pilnīgi bezpersoniski jo nav veltīti nevienai konkrētai sievietei.
Scenārijā nav paredzēti seksuāli/erotiski kadri. Kailas kājas zālītē ir pats erotiskākais ja to tā vispār var nosaukt.
Ir jābūt 18 gadiem. Ja meitenei ir mazāk, bet izskatās pieaugusi, man būs vajadzīga rakstiska vecāku piekrišana.
Galvenajai varonei jābūt ļoti dabiskai, ar dzirkstošām acīm, saulainu smaidu un slaidu augumu.
Jāatbilst šīm frāzēm no dziesmas -

Lady you so shy like a child
Lady you so sweet as an angel

Lady of the morning
Love shines in your eyes
Sparkling, clear and lovely
You're my lady

P.S. Par mani. Pāri 60. Piedzīvojumus nemeklēju. Viss process var notikt man ar jums pat nesatiekoties, konsultējoties ar Whatsapp starpniecību.

Pagaidām viss. Būs kādi piedāvājumi , publicēšu WhatsApp numuru un e-pastu uz kuriem sūtīt jūsu foto un video. Garantēju ka neviens cilvēks Latvijā jūsu atsūtītos demo neredzēs.

Lūdzu iesakiet kur es varētu publicēt šo un plašāku informāciju, lai tā sasniegtu mērķauditoriju.
Paldies par pacietību šo visu lasot.

sara

Ak, vai... Kuram gan vīrišķim jūsu vecumā negribētos atrast 18 gadīgu, slaidu Sweet angel ar dzirkstošām acīm. Jums noteikti vajag meitēnu no Bauskas? Rakstiet taču feisbukā, tur būs tā plašā mērķauditorija. Iesaku labāk safilmēt visas sava mūža sievietes, kurām dziesmu albumu veltāt. Tas būtu pat interesanti. Tiesa gan, tas enģeliskums un dzirkstošās acis viņām droši vien vairs nav, un kailas pēdiņas zaļā zālītē viņas laikam negribēs demonstrēt. Piedodiet, bet jūsu projekts man šķiet tāds visnotaļ... īpatnējs.

pirms 5 dienām, 2020.06.30 19:00

cilvēks

tu izteici savu viedokli. Ar to arī apsveicu. Iespējams, pēc 666 viedokļa izteikšanas reizes tu tiksi pamanīta kādā no sociālajiem tīkliem un kāds vēlēsies uzzināt tavu viedokli par to, ar kādu tušu labāk krāsot skropstas cūkām pirms kaušanas.

pirms 4 dienām, 2020.07.01 15:10

Muzikants sarai.

To Sara. Katram protams mans teiktais ir tulkojams pēc savas samaitātības pakāpes. Man jūsu žēl, sara. Ja galvā rosās dažādas neētiskas domas, dzīvot ir grūti.
Ka jau teicu, man satikt fiziski nevienu nevajag. Iesaku jums izlasīt manu rakstīto uzmanīgāk un savus kompleksus ārstēt pie psihologa.

pirms 5 dienām, 2020.06.30 19:36

Muzikants.

Starp citu te viens padzīvojis latviesu kinorezisors pilnīgi atklāti vervē nepilngadīgas meitenes kautkādai filmai. Jums vajadzetu pievērst uzmanību, sara. Visnotaļ īpatnēji izskatās.

pirms 5 dienām, 2020.06.30 19:49

Muzikants.

Palabošu savu teikto (vakar neievēroju un kāds varbūt tāpēc mani pārprata).
Ir jābūt VISMAZ 18 gadiem. Tālāk kā tekstā ....

pirms 4 dienām, 2020.07.01 15:57

Pievieno komentāru