Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smaržas no internet-veikaliem

Sveikas meitenes... Jau kādu laiku pasūtu smaržas no veikaliem feelunique un cheapsmells, bet tagad piedāvāju tās pasūtīt arī Jums...
Pēc sīkākas informācijas griezieties pie manis uz e-pastu - smarzupasaule@gmail.com

vai apskatiet: http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=14383470#page-1

Papa

Kura puslīdz normāla beibe smaržas pērk internetā :o Kādu pumpūdeni var, bet ne jau kvalitatīvas smaržas! Pats saita nosaukums vien ir ko vērts (cheapsmells): "LĒTĀS SMAKAS" :D Un nez kāpēc kādam jābūt par starpnieku?

pirms 10 gadiem, 2009.11.28 23:00

MissPerfume

Papa - tava nezināšana vēl ir attaisnojama, bet nespēja izlasīt šo veikalu atsauksmes pirms kautko teikt - godu nedara...
Es gandrīz katru dienu pasūtu vismaz pa vienam produktam no šiem veikaliem un neviens nekad nav sūdzējies par pakaļdarinājumiem...
Kas attiecas uz sevis cienīšanu... Nesaskatu iespēju Sevi cienīt vairāk - iegādājoties smaržas no "Latvijas biznesa" pārstāvjiem, kas šiem produktiem uzliek 2x augstākas cenas...

bbb - FragranceX nav vienīgais ASV veikals ar patīkamām cenām, bet no ASV pasūtu reti jo cenu starpība nav liela, bet piegādes gan... (nedēļa pret mēnesi)

Uzraugs - :) malacis puisis... Aizstāvi nodokļus... Varbūt vēl kautko Jūsu pilsētā aizvērs...
Ja kādam interesē tad par manu starpniecību jums būs jāpiemaksā apmēram 0,50Ls no kuriem lielākā daļa nosedz banku komisija un konvertāsina PayPal - Atlikums šokolādītē par palīdzību... :)

Kam tas ir vajadzīgs? Ar Latvijas banku kartēm ļoti bieži ārzemju veikalos nemaz nevar norēķināties - varu palīdzēt...

pirms 10 gadiem, 2009.11.29 09:35

mis

Piedod, lūdzu, bet kaut kā neticu tādai tavai nesavtīgai labdarībai...un palīdzēšanai.. katrs pats taču var pasūtīt pa tiešo, priekš kam vēl meklēt starpnieku..

pirms 10 gadiem, 2009.11.29 10:09

MissPerfume

mis - Es jau rakstīju, ka ne vienmēr ir iespēja pašam norēķināties un ja vienkārši ir kāda aizķeršanās tad varu pat palīdzēt ar padomu...

Nav arī tā, ka esmu gluži nesavtīga... :) Mans izdevīgums slēpjas citur...

pirms 10 gadiem, 2009.11.29 10:36

tipa

uzskatu ka smaržas var pirkt PRIEKŠ SEVIS tikai klātienē,tas pasmaržojot,uz savas ādas uzsmidzinot.
Ja tu tirgojies ar smaržām,tad tā jau ir cita lieta.Es smaržas lietoju vismaz 3 vai 4 menešu,ja liels tilpums.Ne jau mēs visas tagad skriesim un pasutisim katru dienu pa vienam produktam.Ir svarīgākas lietas,par ko naudu tērēt.

pirms 10 gadiem, 2009.11.29 19:30

MissPerfume

tipa - varu piekrist visam tevis rakstītajam... Arī Es nepirktu smaržas nezinot kā tās smaržo uz manas ādas... Runa ir par to, ja Tu zini ko Tu vēlies tad varbūt par to nevajag pārmaksāt... Es personīgi varētu atļauties pirkt arī veikalos, bet zinot, ka tie no smaržām nopelna vismaz 50% tad man roka neceļas vairāk tur iepirkties... Es nesaprotu kāpēc tieši Latvija ir tā vieta kur viss maksā dārgāk nekā citur? UN sakot viss - tā tiešām ir... No ārzemēm var pasūtīt pilnīgi jebko un tā ietaupīt naudu...
Vispār Es labprāt kļūtu par to kura pieliek punktu tam "Latvijas biznesam" ... Un gaidu kad Latvijā cenas kautvai mazliet pielīdzināsies Eiropas cenām - tad arī Es te vairs nerakstīšu... :)

pirms 10 gadiem, 2009.11.29 20:24

annija7

Man arī ir cilvēks,kas pēc mana lūguma pasūta smaržas internetveikalā!:)tieši Kolonnā ir nenoturīgas smaržas un pakaļdarinājumi...un tās cenas ir astronomiskas!!!Parasti Kolonnā izsmaržoju paraudziņus,izdomāju,ko gribu un pasūtu internetā...protams,labāk pirktu veikalā,bet nevaru to atļauties!

pirms 10 gadiem, 2009.11.30 12:25

Papa

Nu nezinu. Regulāri iznāk apceļot Eiropu, bieži man līdzi ir saraksts ar savu sieviešu iekārotajām smaržām, kā likums atbraucu tukšā. Cenas ir tādas pašas vai dārgākas, kā LV. Arī lidostās.
Protams, ir lētas "krutkas" (Parīzes smaržu muzejā arī tirgo ne-oriģinālus, ja kas). Un ja kāda muļ*e iedomājas, ka saitā letassmakas.com var iegādātos oriģinālus, tas tā laikam tiešām ir no Bauskas :( Ja kas, Rīgas stacijas koridorā arī var iegādāties lētas izlejamās smaržas. Tajā, kas uz Daugavas pusi. Meitenes, neesiet lētas, lūdzu!

pirms 10 gadiem, 2009.11.30 22:53

11minutes

Ja vēlaties pati veikt pasūtījumus, tad te ir apkopoti populārākie smaržu internetveikali- http://www.skaistumam.lv/sievietem/smarzas/

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 13:39

Papa

Interesantu bodīti atklāju Rīgā, Tērbatas ielas sākumā, nosaukumā kaut kāds "Disco" bija (pie Dzirnavu ielas kaut kur). Foršas smaržas, ne lielie brendi, bet ļoti kvalitatīvas. Cenās zem 10 Ls. "Adidas" dāvanu komplekti ap 3 Ls. Rekomendēju.

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 18:48

MissPerfume

Sveikas meitenes... Jau kādu laiku pasūtu smaržas no veikaliem feelunique un cheapsmells, bet tagad piedāvāju tās pasūtīt arī Jums...
Pēc sīkākas informācijas griezieties pie manis uz e-pastu - smarzupasaule@gmail.com

vai apskatiet: http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=14383470#page-1

pirms 10 gadiem, 2009.11.28 09:53

Vigants

Paskaties tak te, laba cena un vismaz orģināls

http://www.parfumexpress.lv/viriesu-smarzas/
http://www.parfumexpress.lv/sieviesu-smarzas/

pirms 4 gadiem, 2016.06.30 19:08

Ak

Smaržas pērku Francijā, tikpat dārgas kā pie mums..Tāpēc šaubos vai tās no šiem internetveikaliem, ja ir lētas, tad nez vai oriģinālas.

pirms 11 mēnešiem, 2019.10.21 20:08

Pievieno komentāru