Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dārza ielas remonts

Vai kāds zin, kad beidzot Dārza iela tiks saremontēta. Cik atceros, solīja 12.09., bet liekas, ka šogad tas nebūs. Varēja vismaz gājēju celiņus savest kārtībā, lai skolniekiem nav jābrien pa dubļiem ielas vidū. Kaut kāds murgs. Man ar uz dārziņu ar riteni grūti tikt, fūres kā negudras nesās. Kad tas vienreiz beigsies?

...

Vo priduraks!!! Tur labi ja viena fūre nedēļā nobrauc kuru apdzen visi kājām gājēji izņemot tevi!!!

pirms 11 gadiem, 2008.09.10 22:09

aldonis

es dzīvoju uz dārza ielas un man vairākas reizes dienā sanāk braukt pa šo nelīdzeno ceļu BET tas vis ir ciešams jo kad pabeigs tad būs prieks pārvietoties pa skaistu ielu,tapēc būsim pacietīgi

pirms 11 gadiem, 2008.09.11 10:54

....

tiesam nevar paciesties..??nu tad brauc gar birzu ielu un bauzi...ja tev tur fuures nesas,ka riteni pie zemes neturas..:D

pirms 11 gadiem, 2008.09.18 11:46

Onka

Vai kāds zin, kad beidzot Dārza iela tiks saremontēta. Cik atceros, solīja 12.09., bet liekas, ka šogad tas nebūs. Varēja vismaz gājēju celiņus savest kārtībā, lai skolniekiem nav jābrien pa dubļiem ielas vidū. Kaut kāds murgs. Man ar uz dārziņu ar riteni grūti tikt, fūres kā negudras nesās. Kad tas vienreiz beigsies?

pirms 11 gadiem, 2008.09.10 21:49

Pievieno komentāru