Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

piemēslotās ceļmalas

No Bauskas uz Rītausmām ir jauns gājēju celiņš, toties ceļmalas tam celiņam ir ļoti piemēslotas gan papīri, pudeles, pat beigts kaķis un balodis tur guļ kā arī visādas citādas drazas.

Labprāt gribētu zināt kam tās ceļmalas ir jākopj, bet kas to nedara.

...

To beigto kaķi es arī redzēju. Par šādiem dzīvnieciņiem ,man liekas, vajadzētu painteresēties PVD.
Par pārējo drazu -nu tā jau ir regulāra cūcība. Ceļu uzturētājs jau kādu reizi gadā sakopj.

pirms 3 gadiem, 2016.12.31 07:15

ja kas

Biezi Bauskaa un taas apkartne redzeets tads pagara auguma onkuls ar mugursomu plecos- vins staigaa un visus atkritumus savaac, pat kon4ikus, es taa kadreiz pie sevis nodomaju, vinam gan vaidzetu pieskirt premiju no Domes puses! tik kartibu miloš cilveks, - ja Mes Visi Tadi butu- nebutu mums tadas meslaines visapkaart. Lai Jaunaa gadaa topam kartigaki un sirdsskaidraaki pret sevim un apkaartejiem! PRIEKAA!!!

pirms 3 gadiem, 2016.12.31 11:58

...

Tas tak Jančuks! Nav nekāds "bomzis", bet gudrs vīrs.

pirms 3 gadiem, 2016.12.31 13:34

!!!

Tam onkulītim tik tiešām vajag prēmijas naudiņu piešķirt!!! Esmu viņu pat vērojis minutes 10...viņš pat maziņu kriksīti pacels un aiznesīs uz musaru, nerunājot pa končikiem! Apbrīnojams cilvēks, žēl viņa! Ja man būtu daudz naudas, es noteikti viņam iedotu!

pirms 3 gadiem, 2017.01.02 15:32

mums

visiem no ta onkula ir jamacas, ka rupeties par savu dzimto zemi!! Diemzel noveroju tikai pretejus piemerus. Un jaunatnei vispar pat piezimi izteikt nevar ja vini meslo. Dabun tadu atklausities, nedod Dievs.

pirms 3 gadiem, 2017.01.04 17:43

mmm

vajag piefiksēt tās cūkas , kas piemēslo ceļmalas, mašīnu nr un publicēt..Būtu labi lai pašas cūkas arī satīra ceļmalas ko piemēslo

pirms 3 gadiem, 2016.12.31 12:00

fui

Tik pat nekopts ir arī pats Rītausmas ciemats (bijusī Lauktehnika). Iedzīvotājiem piesūta cedeli ar info, kas tik viņu labā tiks darīts gan tīrīts, gan berzts, gan labots, tik maksājiet.

Bet reāli no tā visa tiek izdarīts ļoti maz, bet mēsli krājas ātri un ļoti daudz.

Tur pat bija izgudrots kaut kas tik orģināls, kā iedzīti trīs koka mieti zemē blakus gājēja taciņai un uz tiem uzmaukts atkrituma maiss, saucās jaunā, modernā "atkritumu urna".

Runā ka Rītausmu "uzkopšanas darbus" veicot uzņēmums, kas piederot Aglinskai un kura strādā Bauskas domē.

pirms 3 gadiem, 2016.12.31 13:08

interesanti

No kurienes gan visi šie mēsli rodas?
Gadījumā paši nenomet? Kāpēc citam jābūrt šinderim? Vai tad mājās arī kāds cits no pakaļas vāc?

pirms 3 gadiem, 2017.01.02 11:15

no kurienes no kurienes

ja ir uzņēmums, kuram par uzkopšanu maksā, tad viņam savs darbs ir arī jādara, un nevis tikai nauda jāsaņem, un jācer ka tos mēslus talcinieki pavasarī savāks viņa vietā.

pirms 3 gadiem, 2017.01.02 16:35

kurienietim

ja cilvēki nemēslotu, nebūtu nepieciešamība pēc savācēju brigādes- loģiski, ne? Būtu pāris tantes ar slotām un šaufelēm štata darbinieces i viss. Bet tā, vajag veselu brigādi, divas un vēl savācējtehniku. Tā tā nauda izkūp...

pirms 3 gadiem, 2017.01.03 16:19

???

Ja par uzkopsanu kadam maksa tad var uzvesties ka cukas? Citi pat savu maisu nevar lidz miskastei aiznest, nosviez turpat pie majas, lai setniece savac. Cilveki, palieciet par cilvekiem!!! Lai ari tu labi zini kam tur javac, tomer pamegini tos savus atkritumus aiznest .

pirms 3 gadiem, 2017.01.02 21:26

Pievieno komentāru