Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ratslaukums

Ziniet ko? Kas tagad daras pie Ratslaukuma? BArdaks. Korkis izveidojies. Kvinta sadomajusi laikam asfaltu graust nost bet satiksim nav slegusi. Redakcija dariet kaut ko apskataties kas tagad daras Pie Frizetavas un Ratslaukuma kafejnicas.

batja

Rātslaukums ir kaut kur vecpilsētā, ja nemaldos.

pirms 11 gadiem, 2008.08.21 22:31

Nikija

Rātslaukums ir lejā,tur,kur pliks bruģu laukums ar vienu(nezin kāpēc atstātu)koku-bāreni.Cik saprotu,izcils pilsētvides elements un ainavisks šedevrs.

pirms 11 gadiem, 2008.08.22 20:58

i:(((

Rātslaukums ir pārvērties par drausmīgu akmens laukumu bez dzīvības,tas vienīgais koks izskatās neiederīgs.Mierīgi iznīcināja visu zaļumu,lai uztaisītu neizteiksmīgu,nedzīvu laukumu...skumji un neglīti..

pirms 11 gadiem, 2008.08.22 22:47

es

Rātslaukums ir bezjēdzīgs!!!Bet naudu norakstīs desmitos tūkstošu!!!!!Pilnīgs vājprāts!!!! Un tas viens koks!!!!Saķēzija pilsētas centru augšā-ar tiem monstriem!!! Tagad arī vecpilsēta ir sabeigta!Pilnīgi asiņo sirds, ka pilsētai nav saimnieku- nu nav taču nekāda skata, ne kopskata ! Ko gan ar cilvēkiem dara nauda! Par naudu var pārdot dvēseli, var pārdot ......visu ko, arī savu dzimto pilsētu....Bet gandrīz lielākajai daļai Bauskas vadības mūsu pilsēta nav dzimtā, un milestība izpaužas tikai vārdos , kur apakšā gruzd doma, kā visu pagriezt , lai naudas plūsma tiktu novirzīta sev izdevīgā virzienā...Visas runas, visi solījumi- tas viss ir blefs.Katrs domā vispirms par savu labumu, tad par draugiem un tuviniekiem, utt., bet kopējā pilsētas attistība un izaugsme paliek tikai solījumos1 Kas tā par pilsētas vadību, kas var tā atļaut ķēzīt pilsētu?Esmu vecs baušķinieks un asiņo man sirds, jo mīlu savu Bausku, bet nav manos spēkos neko ne iespaidot, ne palīdzēt, jo nu esmu nabags priekš šodienas! Bet BAUSKĀ SAIMNIEKO KANGARI! Tauta - MOSTIETIES! TAUTA- tas ir jaunatne! Varbūt jūs variet tos iesīkstējušos kangarus nogāzt un sākt saimniekot tā , lai nebūtu kauns no nākošajām paaudzēm? MOSTIETIES< JAUNIEŠI! Esiet saimnieki savā pilsētā!!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.08.22 23:09

hf

nu nu, nelolo tādas cerības uz Bauskas jauniešiem?
kas par nekārtību? kad viss būs pabeigts būs smuki, tak labāk patika caurumainais betons un piemēslotie apstādījumi?

pirms 11 gadiem, 2008.08.23 00:17

iebraucējs

Jā nozāģēja visuus kokus lai no lielā ceļa var labi saskatīt visus graustus ar aizklapētajiem logiem,kā tādā sādžā,kur lielākā daļa iedzīvotāju aizbraukusi uz ārzemēm.Skaisti.

pirms 11 gadiem, 2008.08.23 10:34

es

tad jau tu piederi pie tiem plānotājiem. Pareizi -tagad redzas visa sabrukušās mājeles. Un neviens viņas nesakops, nesakrāsos utt. Un nākotne pieder tikai jauniešiem, to es saku kā izbijis pedagogs!!!! Tikai jaunatne var mainīt ne tikai Bausku, bet vispār...Un ir Bauskā kolosāli jaunieši, varbūt lielākā daļa tagad nav uz vietas... bet nākotni savādāku var izveidot tikai jaunatne! Un rātslaukums ir bezjādzīgs!!!! Var tur rajona padome un arhitekti taisnoties, bet cilvēkiem no malas labāk redzams....

pirms 11 gadiem, 2008.08.23 16:21

baba njina

a ko jus gribejat? pilsetas centra mezu sastadit? :D

pirms 11 gadiem, 2008.08.28 20:33

fjodorovs

pleesiet bruggi, staadiet kokus es gribu lasiit gailenes raatslaukumaa!

pirms 11 gadiem, 2008.08.28 21:23

Pujo

Šausmīgi brēkt nevajadzētu, vieta lielajām 400. gadu svinībām ir sagatavota. Viss līdzens bez grambām un kūkumiem, laukumam var pāriet pāri visos virzienos. Puišeļi braukā pa laukumu ar velosipēdiem. Lecot pāri palikušajām smilšu čupām aug jaunie BMX čempioni. Laukuma otrā neremontētajā daļā, kur vēl palikuši koki, Bauskas pļēguri dod viens otram pa ķirbjiem, ka būkšķ vien. Ziņkārīgu bērneļu bariņš notiekošajā noraugās ar bijību. Turpat pāris vecu ***, atlūzušas no tiko izdzertās krutkas, demonstrē jaunajai paaudzei jāunākās apakšveļas tendeces gaidamajā rudens-ziemas sezonā. Savs šarms un pievilcība vecajam tirgus-rāts laukumam vēl palicis, jāgaida tik, kad to novērtēs arī citi.

pirms 11 gadiem, 2008.08.29 11:13

Piekusiens

:DDDD Diena bij nogurdinoša, bet šis koments riktīgi omu uzlaboja!. :DD

pirms 11 gadiem, 2008.08.29 20:16

Tiputapu

Rātslaukums ir bijušais Bauskas pilsētas centrs. Kādreiz tur bija trīs bankas, galvenais alkohola tirdzniecības punkts. Pēc kara tur ilgu laiku bija autoosta, universālveikals, ēdnīca, viesnīca, Laimas konfekšu veikals, galantērijas un rūpniecības preču veikali un arī augļu un dārzeņu veikals, grāmatnīca. Jā un pavisam aizmirsu, tur bija arī viena no galvenajām Bauskas izpriecu vietām, kafeinīca "Mūsa". Tur bija viss, Ļeņina pieminekli ieskaitot, kas ar paceltu roku norādija uz šņabja bodes "Lāsīte" pusi, teikdams, biedri komunisti un bezpartejiskie, laiks ieņemt vienu kortelīti vai vismaz 100 gramus. Skaisti bija laiki. Toreiz Oktobra lielās revolūcijas svētkus un arī Maija svētkus svinēja tieši šeit. Katru gadu pirms svētkiem vecās būdas, kas bija ap laukumu tika pārkrāsotas. Dzīve bija jauka un dzīvot bija jauki. Tā lūk bija pavisam nesenos laikos.

pirms 11 gadiem, 2008.09.01 11:01

Brrrrrriesmīgi

Tiputapu-labi uzrakstīts!
Bet toties tagat mums Bauskā ir viens liels, riktīgi pamatīgs- BRrrrrrUĢIS.

pirms 11 gadiem, 2008.09.01 11:17

Tiputapu

Bruģis tur bija arī pirms kara un pa visu laukumu, tieši tā kā tagad, bet toreiz tas bija īsto akmeņu bruģis. Svētdienās tur bija lielās tirgus dienas, no Bauskas apkārtnes ar pajūgiem sabrauca zemnieki un tirgoja savu saražoto un izaudzēto produkciju. Apkārt laukumam bija visādi veikali. Kad zemnieki aizbrauca, laukums bija liels, tukšs un kluss kā tagad. Ja nemaldos, tad tur, kur tagad ir autobusu pietura, kādreiz bija "Shell" degvielas uzpildes stacija. Tā mums kādreiz Bauskā bija un aptuveni uz to pusi būs turpmāk. Vai tas ir labi vai slikti, kurš to lai zina.

pirms 11 gadiem, 2008.09.01 11:48

Army

nav jau nekas pret to brugji, bet kapeec vajadzeeja kokus nozaagjeet? Mums vinju par daudz Bauskaa ir? Un kur solinji, nav pilniigi nekaa, tik viens liels nobrugjeets laukums. Ja tas ir viss uz ko vinji bija speejiigi tad esmu maigi izsakoties apbeedinaats

pirms 11 gadiem, 2008.09.01 20:32

Army

ne sastaadiit bet saglabaat esoshos kuru jau taa nebija tik daudz

pirms 11 gadiem, 2008.09.01 20:36

hgfchgv

Nu piedodiet bet ja kads baušķenieks nrzin kut atrodas

pirms 11 gadiem, 2008.11.26 13:12

Pievieno komentāru