Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

salabojiet!

kameer vienu ielu remontee (Daarza), lai buutu labaaka braukshana, tikmeer braucot pa apkaartceljiem mashiinas tiek lauztas uz nebeedu. vai tieshaam ir gruuti aizbeert taas shausmiigaas bedres un bedriites, kas ir izveidojushaas celja posmaa nogriezhoties pa kreisi no Beerzu ielas virzienaa uz daarzinjiem vai braucot uz Birzhu ielu. Taas ir shausmas kas tur daraas!

braucēja

Tur tiešām ir šausmas!!!Bet vai tad dādam tas interesē:(((!!

pirms 11 gadiem, 2008.08.13 11:16

arī braucēja

Un vēl, KAD BEIDZOT UZVARAS IELU REMONTĒS... Kauns, ka galvenais Bauskas ceļs ir nožēlojams ... :(
Visi, kas brauc uz Rundāles pili no Rīgas puses šausminās... Es ARĪ ....

pirms 11 gadiem, 2008.08.13 17:23

arī braucēja

Un vēl, KAD BEIDZOT UZVARAS IELU REMONTĒS... Kauns, ka galvenais Bauskas ceļs ir nožēlojams ... :(
Visi, kas brauc uz Rundāles pili no Rīgas puses šausminās... Es ARĪ ....

pirms 11 gadiem, 2008.08.13 17:23

es

pilnīgi piekrītu par to ielu, vai tiešām elemetāras lietas nevar izdarīt, lai tas ceļš būtu izbraucams

pirms 11 gadiem, 2008.08.13 21:19

Donalds

kādas šausmas? nu tos ceļus tak nevar vienā dienā uztaisīt.. jāuzgaida taču..

pirms 11 gadiem, 2008.09.25 01:55

Ielas

Briesmīgi izdauzītas bedres ir uz Bauskas neasfaltētajām ielām. Vai šogad tās vispār plānots nogreiderēt un kaut cik savest kārtībā.

pirms 11 gadiem, 2008.10.21 08:59

iela

Lai Gailes kundze ar savu audi pabrauc pa Uzvaras ielu

pirms 11 gadiem, 2008.10.21 11:45

rikis

Ne, lai Gailes kundze atbrauc pie manis uz kafiju Salatu 16/1, diez vai atpakal ar Audi aizbrauks!!!

pirms 11 gadiem, 2008.10.21 11:51

saļarka

besī ārā dubļainās ielas es nevaru normāli aiziet uz skolu kapēc dome nesavāc dubļus ? lai priekšnieks ar vietnieku slauka ielas lai es varētu normāli aizziet uz skolu tas arī viss ar cieņu skolnieks

pirms 11 gadiem, 2008.10.21 14:59

bedre

kameer vienu ielu remontee (Daarza), lai buutu labaaka braukshana, tikmeer braucot pa apkaartceljiem mashiinas tiek lauztas uz nebeedu. vai tieshaam ir gruuti aizbeert taas shausmiigaas bedres un bedriites, kas ir izveidojushaas celja posmaa nogriezhoties pa kreisi no Beerzu ielas virzienaa uz daarzinjiem vai braucot uz Birzhu ielu. Taas ir shausmas kas tur daraas!

pirms 11 gadiem, 2008.08.13 10:10

Pievieno komentāru