Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skūteri Bauskas ielās.

Sakiet, vai man vienam traucē tās šperras ar pārtaisītiem izspūtējiem, kas vakaros un naktīs pa kvartāliem joņo turpu šurpu?

baltā ar izskapti, he, he

Tie orgāndonori? Traucē, ne tikai tev, bet donorus taču arī reiz ievajadzēsies, vismaz kādam noderēs, kam smadzenes ir, ja tam tupikam pašam smadzeņu nav.

pirms 3 gadiem, 2016.09.04 13:35

juris

Uj, tas skan skarbi! Pats puika bīju un ar mopēdu blandījos, bet nu ne ar tādu troksni! Ja tos izpūtējus neizvarotu, trokšņa ne vairāk kā no auto. Braukšana jau nu ar viņiem pieklibo, piemirsuši ka jābrauc tūvāk labai ielas pusei, nevis gar ass līniju. Pats redzēju ka vienu nabagu gandrīz nopļāva viena kundze uz apļa. Bet nu cik tā prātiņa tanī vecumā.

pirms 3 gadiem, 2016.09.04 14:28

jā ,mani arī traucē tie šperriņi! ēēēnenenenēēē!!!!!

pirms 3 gadiem, 2016.09.04 22:14

Rollerista mamma

Es Tev dzīvē novēlu visu, ko novēli citiem, tikai desmitkārtīgā apmērā.

pirms 3 gadiem, 2016.09.15 21:21

juris

Vai dieviņ, izradās citiem tāds naids! Man pietiktu ja viņi normāli (kā no rūpnīcas) rūktu:)
Nu drīz jau nozudīs, ar pirmiem aukstumiem. Bet pavasaris taču pienāks atkal!
Un nekas jau nemainīsies. Cik noprotu ceļu policīja šādā lieta ir bezpēcīga. Ar radaru jau decibelus neizmērīsi!:):)

pirms 3 gadiem, 2016.09.04 23:41

b

Man vairāk besī, ka viņi nekaunīgi brauc pa gājēju celiņiem!

pirms 3 gadiem, 2016.09.05 09:15

b

Man vairāk besī, ka viņi nekaunīgi brauc pa gājēju celiņiem!

pirms 3 gadiem, 2016.09.05 09:15

Es

Es personīgu apturu un pa,muti citu alternatīvu neredzu,jo brauc nekaunīgi- padlas sīkie!

pirms 3 gadiem, 2016.09.05 12:06

Reinis

muldēt gan mazāk vajag. nevienam tu pa muti vēl neesi iedevis

pirms 3 gadiem, 2016.09.08 14:53

zzz

Aiztaisi muti. Galvā devējs atradies.

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 22:39

mani arī raucē šie trokšņotāji. Tikai mēs a muti esam Eiropā.bet faktiski tepat vien, jo Eiropā jau cilvēki rūpējas aŗi par to, lai netraucētu citiem dzīvot, ne tikai par savām privilēģjām un tiesībām. Mums jaunatnei ir tikai privilēģijas un tiesības trokšņot dienu un nakti, arī tā sauktajā bijušajā skeitparkā. Tai pašā laikā nav cieņas pret citiem cilvēkiem, jo tādi jau eksistē tikai, lai piepildītu viņu iegribas- galvenais samaksā nodokļus, lai būtu iespēja un vietas , kur pabļaustīties visu nakti, padauzīt naktīs par vēl atlikušajām skeitparka konstrukcijām. Te diskutējam par vilcienu caur vai ap Bauskau. Nu vilcenu stacija lau tepat bijušajā un vēl joprojām trokšņu pārpildītajā Salātu un Dārza ielas iekšpagalmā. Cik saprotu arī pašvaldības policijai nav nekādas darīšanas par šo objektu. Tātad var droši uzdarboties un nicināt tālāk tos nodokļu maksātājus, pa kuru naudu radīts šis "brīnums"

pirms 3 gadiem, 2016.09.05 12:26

bet

ko var gribet no pusaudziem, ja vinam no bernibas iepotets-tu esi pasaules naba!!! Man pazina gribeja nopert mazdelu par to , ka vins neklausa ziniet ko vins pateica? "Pamegini tikai , veca, pazvanisu , kur vajag , visi dabusiet." Un tas viss nak no Eiropas. Ta ka nevajag. Ja vecaki neaudzina bernu, tad ari izaugs mezonis.

pirms 3 gadiem, 2016.09.08 11:03

baušķeniece

Policija tik lepni ziņo, cik piedzērušies riteņbraucēji aizturēti . Vakar 21-00 jau sākās trokšņi nenormāli. Un ja tev jāceļas uz darbu agri, liekas, ņemtu bisi un atšautu tos idiotus.

pirms 3 gadiem, 2016.09.05 17:55

Rollerista mamma

Par Krimināllikumu neko neesi dzirdējusi? Draudi nošaut.... nuuuuu...,, tas ir pants. tā kā nevajag bārstīties ar vārdiem, nāksies atbildēt,,,

pirms 3 gadiem, 2016.09.15 21:19

baušķeniece2

Krimināllikumā ir daudz pantu, arī par vecāku līdzatbildību savu bērnu nāvē, tākā nav ko lasīt kā krimiķi:) Krimiķī būtu aptuveni šādi...bij tumša nakts, fūre traucās un traucās, uz apļa neviena nebija, jo bija tumšs. Un tad kaut kas zem riteņiem patrāpijās un rollītis par ceļa rullīti pārvērtās.

pirms 3 gadiem, 2016.09.16 07:44

juris

Man radies iespaids ka Bauskā diezgan brīvi var justies, nevienu te netrenkā. Korfa dārza droši var dzert un rībināt mūziku cauru nakti, Neviens pat neaizrādīs. Skaidrs, nav jau Vecrīga ar video novērošanu un pašvaldības policīju. Un tām šperrām netik neviens pakaļ neskraidīs! Diemžēl.

pirms 3 gadiem, 2016.09.05 19:51

Rollerista mamma

Tev par maz seksa, ja tāds nemiers sirdī,

pirms 3 gadiem, 2016.09.15 21:24

Artūrs

Jāzvana Bulam. Buls visu nokārtos.
Buls ar savu darbu tika galā teicami.

pirms 3 gadiem, 2016.09.08 07:12

Pelēkais rolleris ar zilo rāmi

Tie vakari vēl nav beigušies un nemaz tik ātri nebeigsies, ziema arī nav šķērslis. Dažs labs rolleris ir klusāks par Jūsu smirdīgajām miskastēm bez glušakiem. Katram ir sava nodarbošanās un lietas, kas patīk. Un tie lielie galvā devēji labāk, lai paklusē, jo neviens nav vēl pa galvu dabūjis un arī nedabūs.

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 14:32

skaļais

Kamēr neatnāks jauns izpūtejs ,bus jāpaciešas ,ja godīgi kaut kā *** ko jūs te rakstāt kaut vai zvanat policijai ik pēc 10 minūtēm ,tas mūs neapturēs ja kautkas nepatīk ir veikals un skriešus pēc austiņam

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 16:20

klauni

Klauni jūs esat, galvā devēji atradušies.
Braukšu cik ilgi un cik skali gribesu

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 16:38

HA:)

Prātīgāk ar to gribēšanu, dzīvē visādi gadās! Klauni tik izskatās smieklīgi!

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 19:34

mamma

Atradušies soģi.priecājaties ka jaunieši braukā nevis nodzerās un narkotikas lieto.Nevajag saukāt pa kropļiem beigās ,ka paši tādi nepaliekat.Citam vēlot pašam tas piemeklēs.

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 17:34

gailene

Kā tad - nedzer un narkotikas nelieto!!! :D Nopietni??? Ir zināmi daži ar tiem skaļajiem Bauskas šperriņiem, diemžēl nav tā, ka jaunieši TIKAI braukā.

pirms 3 gadiem, 2016.09.14 10:21

juris

Lai bērni dara, ko grib. Taisni šis teikums šķiet tagad piemit daudziem vecākiem.

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 19:13

juris

Un re kur komentārs no bērna kurš dara ko grib. Kamēr neatnāks jauns izpūtejs ,bus jāpaciešas ,ja godīgi kaut kā *** ko jūs te rakstāt kaut vai zvanat policijai ik pēc 10 minūtēm ,tas mūs neapturēs ja kautkas nepatīk ir veikals un skriešus pēc austiņam. Tātad visi kam traucē jālieto austiņas, nevis dažiem jānodrošina lai skūteris izdod rūpnīcas paredzēto troksni.

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 19:22

Motorgalva

Tak СССР laikos vēl zēni ar mopēdiem ņēmās. Pats arceros kā ar savu Rīdziņu vizinājos ar čaļiem. Jūs jau nezināt to sajūtu braucot ko arī jūt šī jaunā paaudze. Vismaz jaunieši nenodzeras vai neieslīgst datoros bet tā vietā šiverē pa garāžām dienām un naktīm un es tikai viņus atbalstu. Un par tām bisēm kur te gāja runa, nu diezvai ka kāds vispār ar tādu uz ielas izietu nu bet kur nu vēl šaut... tomēr slepkavības mēģinājums. Komentējiet jūs gan nesakarīgāk nekā mans 1.5 gadīgais dēlēns.

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 18:04

Pelēkais rolleris ar zilo rāmi

Ir cilvēki kuri mūs ciena un tos cienam mēs. Lai jums pēc iespējas mazāk traucētu tā jau cenšamies braukt ārpus pilsētas. Kaut arī esam no pilsētas, biežāk pabraucam gar kādu logiem vairākas reizes. Lielie sitēji droši varbūt pierādat, ka dzīvē esiet varoņi, ne tikai internetā.

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 18:05

juris

Lai jūs cienītu salabojiet savas šperras un ievērojat kaut ko no šeit rakstītā! 224 Velosipēdu un mopēdu vadītājiem pa ceļu atļauts braukt vienā rindā iespējami tuvāk brauktuves (braukšanas joslas) labajai malai. Tālāk uz brauktuves atļauts izbraukt, tikai lai apbrauktu, apsteigtu vai apdzītu vai ja braukšanai attiecīgajā virzienā ir iekārtota atsevišķa braukšanas josla, kā arī šo noteikumu 229.punktā minētajos gadījumos, lai nogrieztos pa kreisi vai apgrieztos braukšanai pretējā virzienā. Netraucējot gājējus, atļauts braukt pa nomali, bet velosipēdu vadītājiem – arī pa ietvi.

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 22:48

juris

219 Velosipēdam un mopēdam jābūt tehniskā kārtībā.

220 Velosipēdam jābūt aprīkotam ar bremzēm, skaņas signālu un gaismas atstarotājiem: priekšpusē - baltu, aizmugurē - sarkanu, abos sānos (riteņu spieķos) un pedāļos (priekšpusē un aizmugurē) - diviem oranžiem (dzelteniem). Mopēdam jābūt uzstādītām izgatavotāja paredzētajām iekārtām, mehānismiem un ierīcēm, tām jādarbojas visos paredzētajos režīmos. Mopēdam jābūt aprīkotam ar divām savstarpēji nesaistītām bremzēm, priekšā ar baltas gaismas lukturi, bet aizmugurē – sarkanas gaismas lukturi un sarkanu gaismas atstarotāju, skaņas signālu, stāvbalstu un trokšņu slāpētāju. Mopēdam, kas izgatavots pēc 2001.gada 1.janvāra, papildus jābūt aprīkotam ar pakaļējo bremžu signāllukturi, gaismas virzienrādītājiem, numura apgaismojuma lukturi, atpakaļskata spoguļiem un ātruma mērīšanas ierīci (spidometru).

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 22:54

Rollerista mamma

Zini, ko Juri, mani daudz vairāk besī tie pensiki, kas sapirkuši džipus, bet paši nesaprot, kur brauc un kāpēc. Vai vienalga, kādas mašīnas, bet brīvdienās ir vnk murgs. Jaunie nokārto tiesības un zina noteikumus, bet, diemžēl, vecie nezina.

pirms 3 gadiem, 2016.09.15 21:33

es

Man gan vairāk uztrauc tas, ka redzēju, kā tāds krustojumu šķērsoja, kad luksoforā deg sarkanais. Nobrauksi, un tad pierādi, ka neesi ēzelis.

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 19:56

nrg

Tevi tas uztrauc, bet mani gan nē. Un arī Tu nesaņemsi sodu, kad pārbraucu pāri sarkanajam.

pirms 3 gadiem, 2016.09.10 10:21

zuze123

Piekrītu! Džeki zem sarkanās gaismas brauca pie Statoil. Reiz jau stāstīju policistiem par šiem idiņiem, bet izskatās, ka rezultātu nav, jo vakar atkal to ar zilo gaismu redzēju gasējam....

pirms 3 gadiem, 2016.09.12 19:32

Pievieno komentāru