Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauska -Rīga

Biku kautko nesaprotu... Vai tiešām nav nevienas istances kur vērsties lai ietekmētu šo procesu? Vai pašvaldība nav pirmā iestāde kam būtu jādomā par saviem iedzīvotājiem?
Vispirms jau zaudējot nodokļu maksātāju...
Un kapēc pieļaut tik lielu cenu kāpumu un nekvalitatīvu pakalpojumu????
Ziepēs visus!!!!

.........................

jums jau neapnīk???????

pirms 11 gadiem, 2009.01.03 15:40

ck

nē neapnīk, jo tas, kas tagad notiek.. pilniigs murgs!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.01.03 15:58

.........................

paši rejāt, paši dabūjāt! cik forši tagad no malas var par jums ierēkt!

pirms 11 gadiem, 2009.01.03 16:22

zb

Pasi gribejat savu eiropu, tagat necikstiet ,darba nav cenas aukstas ,kas bus talak.......

pirms 11 gadiem, 2009.01.04 18:20

Hmm

Ir ok .. šodien braucu no Rīgas.. Autobuss labu labais .. ne tāds kā tās Aipa ruhljatinas ..
Cena? .. arī tā neko

pirms 11 gadiem, 2009.01.04 20:52

ENTONIJS SOPRĀNO

Ar šodien braucu , ar parasto kurš bija pilns un pusceļā panesās garām ekspresis bez neviena cilvēka!!!

pirms 11 gadiem, 2009.01.04 21:55

ena

Hmmm Tu esi auna piere...vajadzes Tev ragus aplauzt!!!

pirms 11 gadiem, 2009.01.04 22:22

uldis

Katrā ziņā nav māksla kādu ap***.... vajag reāli izvērtēt. Katrā ziņā AIPS nevienu nemānīja un visu izpildīja pēs sarakstiem... Kā tagad.... brauc kā grib un cenas arī liek kā grib... Būtui arī AIPam 2009 gadā jauni autobusi, ja negodīgi nebūtu nostumti no trases..... Par godīgu konkurenci te nav ko runāt.....

pirms 11 gadiem, 2009.01.04 23:17

Nosalusī

Toties man 2.janvārī ekspreša autobuss bija tāds, ko izmanto pasažieru pārvadāšanai pilsētā. Pārsalu un esmu gatava sūdzēties!

pirms 11 gadiem, 2009.01.04 23:33

beiža

Sestdien braucu ar jauno autobusu, jau paspēju sapriecāties, ka būs ērti, bet nedarbojās apkure, nosalu kā prusaks!!!

pirms 11 gadiem, 2009.01.05 09:44

Plikais

Apkure nedarbojas,ja aizsalis priekšējais stikls un šoferis pižikā un vaļinkos.Apkure darbojas pilnīgi visiem autobusiem,bet šoferiem ērtāk to izslēgt un ietaupīto degvielu atliet kannā!

pirms 11 gadiem, 2009.01.05 13:03

lili

Man jau skrien šermuļi, iedomājoties, kabūs jābrauc uz Rīgu. Žēl man mūsu šoferu :(

pirms 11 gadiem, 2009.01.05 16:07

neticigaisantons

Tu gan visur paspej, gan ar dušmaņiem gan ar parasto..

pirms 11 gadiem, 2009.01.05 18:00

uldis

Jautājums nav autobusos.... galvenais ir attieksme pret līdzcilvēkiem. Domāju, AIPam bija laba attieksme pret pasažieriem. Arī AIPam 2009 gadā būtu iegādāti jauni, komfortabli autobusi, taču to nepieļāva SM jo bizness tika atdots pirmās partijas sponsoriem. Tuvojas vēlēšanas.... Blagovest Tur vadību neinteresē firmas reputācija un pasažieru ērtības. AIPS bija tomēr savējais.

pirms 11 gadiem, 2009.01.06 08:36

???

Vecais jautājusm kāpēc Jūs neiesaistiet KNAB??? Ap šo jautājumu tak ir sacelta liela jezga, "Zilās šalles" īpašnieks Ļu***s no darba aizgājis (informācija no tvnet. lauku avīze) pie tiesas procesa nolasīšanas tak piesaistiet TV, vai varbūt var griezties pie Eiropas par konkursu likumību? Nu bet lai kā rī nebūtu es ceru ka 8.janvārī uzvarēs TAISNĪBA. Tiesas procesa beigās, lai TV parāda kā Ļu***s teica, ka neiesaistīs NEVIENU no pusēm, tad rodas jautājums kāpēc uz Bausku brauc Blagovest, uz Madonu Norma??? To tak arī tākā vajadzētu paprasīt GODMANIM???

pirms 11 gadiem, 2009.01.06 11:21

Blagovest tur

Gandrīz visi Blagovest tur autobusu vadītāji ir Bauskas, Bauskas rajona iedzīvotāji, tā kā nodokļi joprojām tiek maksāti Bauskai un tās rajonam.

pirms 11 gadiem, 2009.01.06 11:45

Pievieno komentāru