Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bezdarbs Bauskā

Bauskas tautas namā radās vakance - darbavieta apkopējai. Vai tas ir taisnīgi, ka šajā vietā darbā pieņem pensionāri, ja NVA ir uzskaitē tik daudz cilvēku, kas ilgstoši meklē un nevar atrast darbu?

pensionāre

Darbu jādod tiem,kam nav nekādu ienākumu. Mums vismaz pensija katru mēnesi. Ko lai dara ģimenes ar bērniem? Pilnīga bezizeja! To sociālo pabalstu dabūt liela problēma! Vai tas risinājums!

pirms 9 gadiem, 2010.10.15 11:38

pensionāre

Darbu jādod tiem,kam nav nekādu ienākumu. Mums vismaz pensija katru mēnesi. Ko lai dara ģimenes ar bērniem? Pilnīga bezizeja! To sociālo pabalstu dabūt liela problēma! Vai tas risinājums!

pirms 9 gadiem, 2010.10.15 11:38

Ese

darbu jādod jebkuram kas to spēj veikt, neatkarīgi no dzimuma un vecuma. Vienīgi vajag radīt darba vietas pietiekošā daudzumā

pirms 9 gadiem, 2010.10.16 07:59

Cheri

Manai draudzenei bezdarbniecei vajadzēja Krustā izņemt pārtikas paku - viņai bija kauns. Gāju līdzi. Dievs nedod, tādu pazemojumu strādāt varošam un gribošam cilvēkam. Bezdarba apstākļos vajag stingru valsts politiku - darba vietas bezdarbniekiem, pārtikas pakas pensionāriem. Strādājošiem pensionāriem pensijas nost, tad būs nauda, ko izmaksāt bezdarbniekiem pabalstos, ja pensionāri tiešām vēlas strādāt un aizņemt darba vietas.

pirms 9 gadiem, 2010.10.16 14:00

Ese

Pensionārs savu pensiju ir nopelnījis un nav nekādu tiešibu to ņemt nost ja viņš ar strādā. Darbavietas pašvaldībai ir jārada pietiekošā daudzumā. Visu uzkraut uz uzņēmēju pleciem nav iespējams

pirms 9 gadiem, 2010.10.16 18:07

Piks

Nu nav tas atrisinājums - ekonomisko situāciju nevar grozīt tik viegli kā automašīnas stūri. Arī es jau varētu saņemt pensiju, bet man viņa noņemta 100% un nezinu vai vispār kādreiz saņemšu, varbūt rīt jau arī darba vairs nebūs. Kādas te tiesības, kāda vienlīdzība. Laimīgi tie kas paspējuši pensijā tikt - mēģiniet saprast tos, kas arī ir pensiju nopelnījuši un spiesti ubagot, Krustā saņemot pārtiku. Kauns mūsu valdībai par to ka nevar garantēt saviem pilsoņiem vienlīdzību!

pirms 9 gadiem, 2010.10.16 19:17

Piks

Nu nav tas atrisinājums - ekonomisko situāciju nevar grozīt tik viegli kā automašīnas stūri. Arī es jau varētu saņemt pensiju, bet man viņa noņemta 100% un nezinu vai vispār kādreiz saņemšu, varbūt rīt jau arī darba vairs nebūs. Kādas te tiesības, kāda vienlīdzība. Laimīgi tie kas paspējuši pensijā tikt - mēģiniet saprast tos, kas arī ir pensiju nopelnījuši un spiesti ubagot, Krustā saņemot pārtiku. Kauns mūsu valdībai par to ka nevar garantēt saviem pilsoņiem vienlīdzību!

pirms 9 gadiem, 2010.10.16 19:17

Piks

pirms 9 gadiem, 2010.10.16 19:19

Cheri

Tiesības nosaka likums, bet likumus pieņem un maina izejot no situācijas. Būtu tikai taisnīgi brīvajās darba vietās pieņemt bezdarbniekus. Ar likumu var arī aizliegt strādāt pensionāriem - daudzās pasaules valstīs likums ierobežo pensionāru tiesības uz darbu (Izraēlā, Kanādā u.c.). Mūsu valstī arī varētu grozīt likumdošanu pamatojoties uz vienlīdzīgām tiesībām iegūt iztiku.

pirms 9 gadiem, 2010.10.16 20:32

ONKA

DAUDZĀS PASAULES VALSĪS PENSIJA IR PIENĀCĪGA, BET KĀAADA MŪSU VALSTI'?

pirms 9 gadiem, 2010.10.16 21:02

Bezdarbnieks

Es būtu laimīgs, ja varētu saņemt kaut niecīgu pensiju. Mūsu valstī ļoti daudziem nav ne pensijas, ne darba. Pašreizējie pensionāri var būt laimīgi ar savām mazajām pensijām, jo tās saņem dažs lzbs jau no 50 gadu vecuma. Mēs, nākotnes pensionāri, visticamāk līdz savām pensijām nenodzīvosim - līdz 65, 70 gadu vecumam būsim badā nomērdēti.

pirms 9 gadiem, 2010.10.16 21:20

zinataja

Zinu daudzus pensionarus,kuri dzivo labi,un nav viniem jaludz palidzibas pakas.Tikai viniem patik vienmer sudzeties,ka ir slikti.Slikti ir gimenem ar berniem,kur vecaki ir bez darba.

pirms 9 gadiem, 2010.10.16 21:28

ieteicejs

es ieteiktu tiem cilvekiem kam pari 50g bet ne vairak pa 55gadi, atbrauciet uz angliju un nostradajit seit oficiali 5 gadus tikai nenjemiet ara parmaksatos nodoklus un tad jus pensiju sanjemsiet ari no anglijas un domaju ka daudz lielaku neka musu bananu valst Latvija, var ari braukt jaunaki cilveki stradat bet lidz 60 jagaida tapat pensija, 5 gadus nostradajiet un pa pensiju var vairs neuztraukties un ari nevajadzes ne pieteikties nevienam pensiju limenim, kas tapat ir murgs, tas ir tikai mans viedoklis...paldies.

pirms 9 gadiem, 2010.10.16 21:34

,,,

Bauska tacu darbu,bez blatiem vairs nevar dabut.vai tiesham vajadzeja velet shos aunus (vajag pilsonju karu)

pirms 9 gadiem, 2010.10.17 11:01

Tito

Pensionāri, kas šodien saņem pensijas vairums no 160 - 200 Ls tiešām var justies laimīgi, jo šo nelielo pensiju saņem jau no 50, 55 gadu vecuma. No nākotnes pensionāriem paņem visu - pensiju nauda no valsts kases atdota izsaimniekošanai bankām. Tagad jau runā par to, ka pašiem jārada darba vietas un pašiem jākrāj 3 līmenī, citādi pat Ls 50 nesanāks, un ,kad pienāks pensijas vecums, mēs jau būsim citos "medību laukos".

pirms 9 gadiem, 2010.10.18 08:04

Kivi

Plašsaziņas līdzekļos bieži dzirdu uzņēmējus un lauksaimniekus sūdzamies, ka nevar atrast strādniekus - "es solu algu 300 Ls un neviens nenāk strādāt". Īstenībā ir tā, ka viņi nemaz netaisās slēgt līgumu un maksāt solīto summu, nav samaksājuši iepriekšējiem strādniekiem, un tas visiem jau zināms, ka nemaksās arī citiem. Lauksaimniecībā lielsaimnieki vispār neslēdz līgumus - man zināmi cilvēki, kas strādā gadiem ilgi 'par vēderu', par viņiem nemaksā nodokļus un izmanto to, ka laukos nav darba. Ja sūdzēsies, paliksi bez darba.

pirms 9 gadiem, 2010.10.20 10:52

Otto

Daudzās pasaules valstīs (arī jau pieminētajā Izraēlā) pensijas attiecībā pret dzīves dārdzību ir mazas. Paziņa Izraēlā saņem pensiju 450 dolārus (naudu izmaksā šekeļos - Izraēlas naudas mērvienība).Pēc vērtības tas būtu apm. tik, cik Latvijā 120 - 130 Ls. Taču strādāt var tikai 2 mēn. gadā, jo arī tur ir krīze un liels bezdarbs. Starp citu, arī Padomju laikos bija līdzīgs likums, kas regulēja darba tirgu. Mūsu valdība praktiski nedara neko, lai samazinātu bezdarbu - starp man pazīstamiem cilvēkiem bezdarbnieku kļūst arvien vairāk, un veidojas paradoksāla situācija - materiālu palīdzību viņiem sniedz opīši un omītes no savām mazajām pensijām.

pirms 9 gadiem, 2010.10.20 11:05

taisnigi

musu laika ,kad nav darba gimenes cilvekem lvaldiba varetu izdot likun\mu,,vispirms nodrosinat ar darbu jaunus cilvekus un tikai ja ir briva vieta ,lai strada pensionari.mana darba vieta uz simt jaunem ,tresdala pensionaru un dazi strada divi darbi,kur taisniba?

pirms 9 gadiem, 2010.10.22 19:59

Pievieno komentāru