Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

maza balta cepurīte galvā Namsaimnieka mājām

kuku 06.01.2011. 12:13:41
Un kā ar dzīvojamām mājām, kuras apsaimnieko Bauskas namsaimnieks?Diemžēl dzīvoju 5.stāvā, mājai piltuvveida jumts. Neesmu redzējusi, ka kāds tīrītu no jumta sniegu. Kas notiks, kad sāks kust sniegs, lietusūdens kanalizācija būs ciet, (varbūt jau tagad aizsalusi), ūdens gāzīsies koridorā cauri elektrības skaitītāju skapim, spiedīsies caur griestiem dzīvoklī, tecēs pa kāpnēm lejā uz semākajiem stāviem. Tā jau ir bijis pēc lietusgāzēm vasarās. Kas atmaksās zaudējumus? Neviena apdrošināšanas kompānija uz šo risku nedrošina... Vai kāds no BN var mani nomierināt?
zuze 06.01.2011. 14:24:12
Man ar gribētos dzirdēt Bauskas namsaimnieka atbildi uz kuku komentāru. Un kā ar jumtiņiem, kas atrodas virs ārdurvīm...sniega cepures pamatīgas, izturēs to svaru? ejot garām Dārza 18 skaists skats..... Nebūs kā toreiz (tā pat vai nebij vasara...), kad jumtiņš nogāzās pats no sevis.....

upsi

namsaimniekam pajāt,ka tik rēkini ātrāk kastitēs!

pirms 9 gadiem, 2011.01.09 12:14

.................

taada sajuuta ka nemaz ar necenshaas tikt galaa.....bet varbuut ka tieshaam panjemt iedziivotaajam to laapstu un mashiinas vietu sakopt....namsaimnieks par to tiiriishanu taapat atvilks no apsaimniekoshanas maksas.....cik? ej nu sazin vai tad vinju reekjiniem var izsekot liidz....

pirms 9 gadiem, 2011.01.10 22:22

argo

kuku 06.01.2011. 12:13:41
Un kā ar dzīvojamām mājām, kuras apsaimnieko Bauskas namsaimnieks?Diemžēl dzīvoju 5.stāvā, mājai piltuvveida jumts. Neesmu redzējusi, ka kāds tīrītu no jumta sniegu. Kas notiks, kad sāks kust sniegs, lietusūdens kanalizācija būs ciet, (varbūt jau tagad aizsalusi), ūdens gāzīsies koridorā cauri elektrības skaitītāju skapim, spiedīsies caur griestiem dzīvoklī, tecēs pa kāpnēm lejā uz semākajiem stāviem. Tā jau ir bijis pēc lietusgāzēm vasarās. Kas atmaksās zaudējumus? Neviena apdrošināšanas kompānija uz šo risku nedrošina... Vai kāds no BN var mani nomierināt?
zuze 06.01.2011. 14:24:12
Man ar gribētos dzirdēt Bauskas namsaimnieka atbildi uz kuku komentāru. Un kā ar jumtiņiem, kas atrodas virs ārdurvīm...sniega cepures pamatīgas, izturēs to svaru? ejot garām Dārza 18 skaists skats..... Nebūs kā toreiz (tā pat vai nebij vasara...), kad jumtiņš nogāzās pats no sevis.....

pirms 9 gadiem, 2011.01.06 14:32

Pievieno komentāru