Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neatbalstu vakarskolas slēgšanu!!!

Tas ir galīgi garām!!!
Tagat visu aizklapēs un pēctam vaidzēs nenormālos līdzekļus lai varētu atvērt...
Māksla jau nav aiztaisīt un likvidēt visu,bet gan atbalstīt un palīdzēt kad ir grūti...

Skola

Atbalstu, jo tā neattaisno vārdu; VAKARA skola

pirms 11 gadiem, 2009.01.22 16:31

Skola

Atbalstu, jo tā neattaisno vārdu; VAKARA skola

pirms 11 gadiem, 2009.01.22 16:31

mmmm

NEATBALSTU!!!
Mēs cīnījāmies par to lai telpas palkiktu pašreizējās vietās, bet nevienam jau laikam nerūp mūsu izglītība tikai mums pašiem!
Un laikam, kad tagad tie muļķi kuri bija PAR vakarskolas slēgšanu ir ļoti apmierināti ja?

pirms 11 gadiem, 2009.01.22 17:42

es no vakarskolas

Cik stulbs lēmums! Pēc laika viņi paši redzēs, cik skola ir nepieciešama tiem cilvēkiem, kas nav laikus beiguši vidusskolu! Sagraut viegli, uzcelt - ļoti grūti! Taču, kas gan par to - nākamajās vēlēšanās šos deputātus tāpat neievēlēs - lai nākamie tiek ar to galā. Muļķi! Freimani - gan sapratīsi, cik slikti esi izdarījis!

pirms 11 gadiem, 2009.01.22 18:27

neitrālais

Vakarskolas apvienošana ar 2.skolu jau nav likvidācija - gan skolēniem būs kur mācīties, gan skolotājiem darbs atradīsies! Direktorei gan amats jāzaudē, tas tiesa.

pirms 11 gadiem, 2009.01.22 18:50

mangusts

Kā mācīties? Ja pēdējais autobuss aiziet 18,tad kad mācīsies? Varēs tikai baušķinieki,bet par perifērijām nevienam nav daļa.Freimanis ilgi nelīksmos,mana tante uzliks svecīti kādu vajag.Viņa daudz ko prot kaut jau 89 gadi.

pirms 11 gadiem, 2009.01.22 19:05

zinu

Neesiet naivi! Daudzi no vakarskolas zaudēs darbu, ne tikai direktore - kaut vai apkopējas, psihologs, bibliotekārs, medmāsa, saimnieks. Tie visi jau ir 2.vidusskolā! Nu kāpēc atkal ir jāpalielina bezdarba līmenis Bauskā? Tikai dažu deputātu iegribu dēļ! Nu jā, tiem jau siltas vietas. Ziniet, ka tikai PAGAIDĀM!

pirms 11 gadiem, 2009.01.22 21:23

amamam

Un, ko daris cilveki, kas ir no laukiem?
Tad viniem bus vispar atnjemtas tiesibas macities? Vai ari bus jagulj, kur pagadaas?
ES NEGRIBU MACITIES, TAD KAD CITI IET UZ MAJAM!
SANAK DRAUGUS VISPAR NESATIKSIM! MACISIMIES, KAD VINI BUS MAJAS!

pirms 11 gadiem, 2009.01.22 23:03

Tāfele

Nehumānāku un nedemokrātiskāku lēmumu grūti iedomāties! Pie tam šajos laikos pilnīgi bez jebkāda ekonomiskā pamatojuma!

pirms 11 gadiem, 2009.01.23 09:14

Saba

Ar čīkstēšanu neko nevar panākt,- tā nu tas ir. Ir jārīkojas. Nu jau visiem zināms, ka skolu slēgs. Bet arī tagad nevajadzētu nolaist rokas. Ja nu deputāti tā ir nolēmuši, tad - vai viņiem nevajadzētu piedāvāt arī alternatīvu mācību laikam? Kāpēc tagad skolēniem no pagastiem jāatsakās no mācībām , lai iegūtu vidusskolas izglītību? Tieši jāatsakās, jo variantu viņiem nav. Joprojām nav skaidrs ( izņemot Karpoviča murgus) kā uz mājām tiks nogādāti skolēni no Skaistkalnes, Iecavas, Mežotnes. Cik vērti ir šie deputāti, kas nobalso par kādu lēmumu, nerēķinoties ar blakusproblēmām, ko šie lēmumi radīs. Ar kādām tiesībām šie cilvēki var šķirot, vai es, vai Jancis, vai Mārcis ir vērti vidusskolas izglītības, vai man jāpietiek ar deviņām klasēm? Deputāti ir tautas ievēlēti, nevis otrādi, bet skatos, mūsējie ir pakaļas iesildījuši pamatīgi, un pēc viņiem kaut ūdensplūdi. Ierosinu būt aktīvākiem pašiem vakarskolas skolotājiem, skolēniem, vecākiem. Ir jāliek ( nevis jālūdz) atrast risinājumu mācības vakarskolēniem turpināt kā līdz šim tas notika vakarskolā- no rīta. Jāņem vērā arī tas, ka skolā mācās nepilngadīgas personas, kuras pēc likuma nedrīkst ārpus mājas atrasties pēc vienpadsmitiem. Man jautājums- ar kādām tiesībām Dome liek skolēniem pārkāpt šo likumu ( ja stundas beidzas desmitos, skolēnam līdz mājām var paiet vairāk nekā stunda).

pirms 11 gadiem, 2009.01.23 12:21

mangusts

Pareizi! Nepilngadīgie vispār līdz 21 drīkst atrasties uz ielas bez vecākiem (es lasīju ,man liekas,ka mūsu avīzē).Tātad... Bet deputātiem taču likumu nav,bezpredjels.Tā ēka ir nepieciešama kādam un to mēs vasarā redzēsim kam,bet tad jau par vēlu būs.Jādara,jāsūdz tiesā.

pirms 11 gadiem, 2009.01.23 16:49

vienkāršā

Bet zini, vārdi atgriežas-kā bumerangs! Un tad jau tantei pašai aizdegsies 2reiz vairāk svecītes...Skumji!

pirms 11 gadiem, 2009.01.24 21:24

nu un

logiski ka deputatam izdevigak ka uz ielas, kur šais laikos varetu parciest, ir bruģis, bet skolu ver ciet, vai ka kaut kur ir bendzintanks ne diķitis ar gulbjiem, bet vai ja kads cits butu tai vieta, kā lemtu. Pajautājiet pasi sev...

pirms 11 gadiem, 2009.01.25 00:49

atbilde_amammam

ja negribi māčities laikā,kas pienākas vakarskolai-vakaros,tad mācies visparastākajā dienas skolā.Kur problēma.protams, ja gribas no rītiem, bet tikai divas reizes nedēļā - tad jau tā kļūst par problēmu.

pirms 11 gadiem, 2009.01.25 11:59

tas, kas GRIB mācīties

Saprotu, ka starp tiem, kas apmeklē tā saukto vakarskolu, patiešām daži ir, kam tas ļoti nepieciešams, bet samaidu izraisa kāda jaunekļa teiktais: "Gribu mācīties..."Diemžēl fakts ir tāds, ka uz tā sukto vakarskolu aiziet tieši tie, kas negrib mācīties, lai taču iet skolā turpat Bauskā, tas tāpat neko vairāk nemaksās, kā vakarskola. Cik zinu, tad Saulainē vēl pat piemaksā, mācoties uz trūcīgiem četriniekiem varot pat līdz 80 Ls saņemt...Ceļam taču iznāk, bet, cik zinu, arī to nevrot...Tad nu ir tāda vakarskola...

pirms 11 gadiem, 2009.01.25 18:28

neatbalstu slēgšanu

Ja vakarskolu nevajadzētu, viņa pati būtu likvidējusies skolēnu trūkuma dēļ. Ir pieprasījums- ir piedāvājums.

pirms 11 gadiem, 2009.01.25 18:55

tas,kas Grib mācīties

Protams, jo sliņķi ir un būs..., kāpēc iet katru dienu skolā, pie tam vēl "Tie nelieši skolotāji iedomājas prasīt, lai kaut ko iemācās...

pirms 11 gadiem, 2009.01.26 06:43

Saba

Skolā ir ap 200 skolēnu, un tu domā, ka visi ir totāli sliņķi? Tikpat labi to var teikt arī par Saulaines akadēmiju, es turos pie sava secinājuma- katrs gadījums ir individuāls, tāpēc par dažiem sliņķiem nevar spriest par visu skolēnu kontingentu.

pirms 11 gadiem, 2009.01.26 12:17

bijusī skolniece

Tas ir galīgi garām!!!
Tagat visu aizklapēs un pēctam vaidzēs nenormālos līdzekļus lai varētu atvērt...
Māksla jau nav aiztaisīt un likvidēt visu,bet gan atbalstīt un palīdzēt kad ir grūti...

pirms 11 gadiem, 2009.01.22 14:47

Pievieno komentāru