Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagastveci-Sanemies!!!!!

Pec mana komenta pie raksta par Gailisu pagastu kads man dikti atruca preti-lai tad iesakot kaut ko reali.
Nu tad diskusija ar praktiskiem ieteikumiem pagastvecisiem ko vini ,,neredz,, un kas butu jaizdara.Ceribu jau maz ka kads no viniem seit iemet acis.Bet ja iemet un ta ka vel velesanas tuvojas, tad varbut ari kaut kas tiek izdarits... :)

N-G

Un tad ieteikumi cien Veipa kungam(Gailisu pag.)
1.Cels Bauska-Uzvara:Nezinu vai maz latija ir tada kategorija ko var piemerot sadam celam.Var tac ari reizi gandriz 30gadu laika to salabot.
2.Krana udens-nu teiksim ka ir,acimredzot kads upe tads ari pa kranu.Nemot vera ka piesarnojums kaut kur peldas musa tad nu varbut kadu bridi dizelits ari pa kranu teces :D
3.Ari ar spiedienu un padevi ir ka ir-to ari tac reiz salabot.
4.Var ari kaut no savas algas(ja jau esi saimnieks) noziedot apmeram 20Ls krasai, lai nokrasotu visus aprusejosos stabinus, stabus un tiltinus....
5.Galu hgala pamazam var iesakt restauret un atjaunot ari kanalinus, jeb to udentinu kas reiz teceja un bija Uzvara....
6.Ari graustu piemineklus var tacu aizvakt-kaut atputas vietinu vai ko tamlidzigu tur var ierikot.....
7.Un kur tad solitais tilts par Musu???? :)
Tas ta iesakumam...Gan jau vel ir daudzkas un neaizmirsisim ari Paci......

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 10:22

Bauska

Un sekretāres neadbild uz nosūtītam vēstulēm (svarīgām) pat vairākas reizes tika sūtits.

Malači tā turpiniet strādāt

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 11:10

N-G

Pat piemirsu:
Padomei vajadzetu atcereties cik ir jastrada.Saubos vai tikai 2 reiz nedela un vel tas pasas dienas ar pusdienlaiku!
Galu gala-darba nedela ir 5 Dienas kuras tad ari butu jastrada no 8-17 vai 9-18 ar stundas pusdienlaiku!
Te jau pat pusslodze nesanak!

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 11:14

.....

KO TUR JŪSU VEIPS.VOT MŪSU OĶĪTIS TAS GAN DIRŠ,UN AVĪZĒ RAKSTA KA BAIGI VISU IR IZPILDĪJIS, VARBŪT IZLASI PROGRAMMU KO PATS SOLĪJI,MĒS RUNDĀLNIEKI GAN ATCERAMIES

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 11:22

PR

tā, ..paldies
Vērtīgi ieteikumi. Zināju jau visas šīs problēmas .. vēl jau ir dafiga problmz, bet .. bet man (mums) nebija laika tām pievērsties.. toč..- nebija laika.. bija svarīgākas lietas kārtojamas.. Likās, ka šis viss var pagaidīt ..ja reiz tik ilgi gaidīts, tad jau .. nav nemaz tik slikti.
Un tagad man (mums) arī man nav laika pievērsties šitām lietām.
Varbūt esi dzirdējis - vēlēšanas tuvojas .. noteikti balotēšos .. un šitos darbus ierakstīšu veicamo darbu saraxtā... {ja tajā sarakstā pietiks vietas} ..
Nu tā .. nav jau tik slikti.
Ja ir gribēšana .. nāks kaut jkad arī varēšana.
Balsojiet .. un mēs gribēsism
tenks tanks

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 11:42

O'jē

Par visu pārējo gan jau var piekrist, bet par Bauska-Uzvara ceļu, gan vispirms noskaidro piederību un tad uzbrauc Veipam ne par tēmu. Un lai būtu pilnīgi skaidrība tad šis ceļš pieder valsts ceļiem, neatkarīgi ne no vienām vēlēšanām.

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 11:49

Īslīce

Pie mums arī netur par vajadzīgu atbildēt, neesiet jau vieni savās bēdās.

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 11:52

N-G

Bet vai tad tas trauce to sataisit?
Bet piederiba Gailisu pagastam gan ir.Varbut pirms uzbrauc virsu pats iesakuma noskaidro!

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 12:16

hi

Jā!!! Oķīts gan ir viens liels solītājs un nekā nedarītājs!!!! Vajag redzēt, kā sabojājuši ceļu ciematā:)))) Ceļu meistari hre.... Tādi speciālisti uz asfalta uzbēra granti un tad vēl visam tam pa pamatu izveidoja uzbērumu gar ceļa malu tagad tur iespējams tik ar motorlaivu pārvietoties:)))) Rakstīja, ka smagie sabojājuši ceļu te tak jāsmejas par loh...., kas neapjēdz, ka paši sabojājuši ceļu:))))

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 12:38

velta

Kur var noskaidrot, ka ceļš uz Uzvaru ir pašvaldības ceļš?? Rajona teritorijas plānojumā tas līdz pat Lietuvai aiz Krievgaļiem apzīmēts kā valsts 2. kategorijas ceļš. Un tāds statuss ļoti traucē pašvaldībai to sataisīt.
Esmu par to, lai pašvaldības (ne tikai Gailīšos) pildītu savus pienākumus un par iedzīvotāju tiesībām prasīt šo pienākumu pildīšanu.
Bet pirms par kaut ko ļoti satraukt savu nervu sistēmu, vajadzētu tomēr precīzi noskaidrot, kas par ko ir atbildīgs. Tad enerģija tiktu tērēta produktīvāk un varbūt ātrāk izdotos panākt kādu pozitīvu pārmaiņu.

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 13:34

N-G

Jus pareizi uzrakstijat-Tas ka ta ir kategorija nenozime ka tas pieder valstij.TAs tikai parada cela kategoriju.Par sadiem celiem atbild pagasts vai ari rajons(ka kura gadijuma).
Ja esat no pieminetas padomes, tad nu nevajadzetu nemakuligi taisnoties.Turklat nauda si cela remontam tika jau pieskirta.Par dalu tika pagajuso pavasar ta interesanti palapitas bedrites, bet par atlikuso dalu padomite aizbrauca uz spaniju :) (Tas pedejais no neoficialiem avotiem )

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 13:52

brīnos

Nu nerunā galīgas muļķības, ja ceļš pieder valstij, tad arī valsts to taisa, un pašvaldībai ar to nav nekāda sakara. Ja tu esi tik gudrs/a, un tev ir lieka nauda paskaties apkārt vai kādam bērnam nevajag kādu jaunu apavu vai apģērbu tad paņem un nopērc, jo pēc tavas loģikas, kāda atšķirība kam tas bērns, ka tik vispār ir kaut kāds "bērns-tautas nākotne".

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 15:48

Sāpe

Viennozīmīgi, Gailīšu pagastā jau gadus desmit nav kārtīga pagastveča un saimnieka. Viss krāšņums, kas ir daudz maz saglabājies ir no vecajiem Jansonlaikiem, bet par nožēlu, tas ar katru gadu iet mazumā. Saimnieciskums zem katras kritikas. Pašdarbniekiem zāli nomā no Bauskas celtnieka par 12 Ls,- stundā. Tai pašā laikā Bauskas kultūras namā stunda maksā 5 Ls,- un Līdumā 3 Ls,- stundā. Kur tāds izcenojums? Jūs paši liekat mums saprast, ka apakšā ir "biznesa darīšanas". Pagastmājā pašiem ir skaisti atremontēta zāle. Bet sabojāšot mēs parketu. Attopieties! Par to naudu, ko maksā Celtniekam, katru mēnesi var ieklāt jaunu parketu!!! Lūgums jaunajai Bauskas novada domei (kuru ievēlēsim). Lūdzu Gailīšos par pārvaldnieku neieliekat nevienu no pašreizējiem Pagasta darboņiem!

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 16:05

N-G

Valsts labo-Valsts galvenos un pirmasskiras autocelus....LAD Majaslapa nemat un paskataties kuri tie ir.Unkads te sakars ar berniem-Tamurgojumajegu jus sapratat pati vispar?Es zinu ka pagastam tas sausmigi nepatik ka parada neizdaritas lietas.Mana logikair tada. Pagasta vaditajs ir pagasta saimnieks, kuram ir jauuztur pagasts kartiba un sakoptiba.Man zel ka neviens neatceras nezkadel ka reiz tur bija.Tad redzetu ka tagad viss ir nolaists.
TAdjau pec jusulogikas viss pieder valstij un nevienam nekas nav jadara-pagasta visiem tik jasez un jasanem alga.Nez kadel cilveki ir piemirsusi,ka dala no katra nodokliem kas tur dzivo aiziet pagastam un katram ir tiesibas no pagasta ari prasit.

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 16:11

N-G

Tur jau ta lieta ka velos dzivot sakopta vide nevis kaut kada vide!
Pagasta darbonisi butu labak rikojusies nevis murgojusi.

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 16:27

M-G

par to valsts ceļu jebkuras šķiras tu galīgi esi samurgojis, nevienam pagastam valsts ceļi nav jātaisa, taa nav pašvaldības funkcija. Bet pašvaldības ceļu uzturēšanai naudas piešķir gaužām maz, asfaltu par tādu naudu nevar uzliet.Šogad valsts ceļu naudu pašvaldībām samazināja vēl par 50%, tātad šogad ar ceļiem visos pagastos būs vēl švakāk...
Man jau liekas, ka pats N-G grib tikt par nākamo deputātu un taisa te melno PR kampaņu pret Veipu.

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 19:36

pieriebies

Un uz Brunavišķiem aizbraukt,lai padzertos to ūdeni,ko iedzīvotāji spiesti gadu desmitiem lietot uzturā!Pēc pusstundas stāvēšanas traukā trauks no šī ūdens paliek dzeltens!Nu,priekšsēdi,ko ES normas runā par dzeramā ūdens kvalitāti?

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 19:53

N-G

Svaki esi lasijis ieprieks forumu-tad butu pamanijis ka jau teicu ka novads man par lielu lai kandidetu.Ka tik nedeve-sakuma par Koluza uzpirktu nu jau pa deputatu....Jautri, bet pie temas...
Nupat pats sapinies uzrakstot citeju,, pasvaldibas celu uzturesanai pieskir gauzam maz...,, Te jau i ta s pa ko runaju-celam nauda nav atveleta.TA vieta celojumam uz spaniju gan.Jaunai masinai ari.Bet tad ta ir naudas izskerdesana, jo jauna masina tiek lauzta pa sadu celu.Turklat vai palasiji LAD majas lapu-domaju ka ne.
Atkartosos:Es velos dzivot smuka un sakopta vide.Pasaki godigi-vai tad seit uzvara var redzet ka seit ir sakopts.Kaut metam mala celu-bet parejais?Ta nav PR kampana pret Veipu.Katrs zin ka gan partijas,gan deputatini aktivizejas pirms velesanam-sak atbalstit pasakumus utt.TAd ja pagasta slinkots 3 gadus varbut tad varbut pirms velesanam var pakustinat savu D.
Viena lieta gan ir izdarita-Pagajusogad apgaismojums salikts Uzvara-bet reali vienigais tads darbins kas izdarits ko vajadzeja...

P.S.Daudziem acis cert ka saku ka ir-kadam tas ir jadara, jo laikam daudziem vienkarsi bail...Zel......

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 22:56

N-G

Nja laikam ne tikai mums udens tads interesants.Ja patur glaze tad pec kadas dienas glaze paliek zala!Tek gan peleks....

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 22:59

N-G

Kadel tad citos pagastos var saremontet-turklat reizi 30 Gados var atrast naudu lai uzlietu jaunu.Ja nav amurgalvas tad naudu vienmer var atrast!Vajag gribet stradat, nevis tikai sedet un imitet ka strada!

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 23:01

Pievieno komentāru