pašizolācija

Vēlētos zināt,kā ir ar pašizolāciju novada administrācijas darboņiem? Vai viņiem tās ir apmaksātas dienas vai vienkārši bezalgas atvaļinājums? Jo ir daži eksemplāri (vecsaule)kas klaji ignorē noteikumus un iesmejot par apkārtējiem braukā apkārt pa pasauli! Būtu labi,ja atbildi sniegtu kāds no vadības vai vismaz transporta nodaļas vadītājs! Paldies.

Tā tad, ja zini ka cilvēks neievēro pašizolāciju, bet klaiņo apkārt bez sejas maskas, ziņo policijai par pārkāpumu, nevis lien citu makā. Kas tev liedz ieņemt tādu amatu? Ej tik strādā, tad zināsi, kas par ko kam maksā.

pirms 6 mēnešiem, 2020.10.28 20:23

Tadeuš

Vai jūs gadījumā neesat cūka!?! Kā vanckars (Uldis) cenzē ....neļauj kārtīgiem cilvēkiem izpausties. *** komentārus,kā traka mācītāja kristīts. Vecmuteres teiciens. Labi mani,bet par ko centru!?!

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.01 02:45

Tadeuš

Centram taisnība,ja tāds fakts tev ir zināms ziņo policijai. Šeit rakstīt nav vērts.Šeit Uldis V. visu cenzē un ir uz vienu roku ar Vecsaules pagasta grupējumu ar nosaukumu "Krematorijs".

pirms 6 mēnešiem, 2020.10.30 18:49

to tadeuš

Tas vanckars, kā tu raksti, neļauj publicēt rupjības, melus u.t.t., kā saki- kārtīga cilvēka izpausmes, ko lai dara, ja tās tavas izpausmes ir tik šauras un prastas. Piebildīšu-neesmu Uldis, un tu skaidri zini, ka tas ir viņš, kas neļauj tev izpausties, jeb tikai tev liekas?

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.02 17:04

Tadeuš

Eksperts izpausmēs....es ar tevi pat nevēlos ieslīgt disputā...par to kurš no mums ir "šaurs". Man pat neeintresē vai tu esi Uldis,Pēteris,Jānis.....tu esi nekas. Uldis, un visa tā "krematorijas" varza,ieskaitot deputāteļus, kuri balsoja par lopu glabātuves izbūvi pretī manu senču kapiem,ir mani personīgi ienaidnieki. Un tai skaitā visi ,kuri ieņemot valsts amatus "taisa biznesu" uz tautas rēķina.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.03 01:05

nu tad

Ej ārstējies un jo ātrāk, jo labāk.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.03 11:06

Pievieno komentāru