Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Prēmijas - Godmanis saka taupibas režīms.....

Bet ne jau Bauskā! =] Visā Latvijā taupības režīms un pēc Godmaņa sacītā, kad valsts iestādes neizmaksā ikgadējās prēmijas, bet tas jau neatiecas uz Bausku, kur nu Bauskā kaut ko jātaupa, Ā.Gailes pavadībā tika izmaksātas prēmijas,cik zinu Gaile saņēma 3000Ls nu un pārējie tur laikam atkarībā no amatiem uz leju. Vismaz Gailes kundze varēs nomaksāt paņemto kredītu par mājas fasādes nosiltināšanu. =]]]
Ko jūs sakat par sito visu???

nūjāāā''a

Gaile sen to pelnījusi.. GODMANIM arī pietiek!

pirms 11 gadiem, 2008.11.27 01:05

Zigis

Ko es saku? Man patīk, ja cilvēks par savu darbu saņem prēmiju. Kāpēc skaust? Es arī labprāt gribētu prēmiju un pasaki tikai ka Tu negribētu... Kurš negrib! Nu cik var par šito tēmu.....

pirms 11 gadiem, 2008.11.27 01:28

opa

gaile -rausēja, saraus ,saraus kamēr vēl vari,vairāk pie siles cerams netiksi

pirms 11 gadiem, 2008.11.27 09:23

nesaprotu

Nesaprotu, kā televīzija nogulēja un neuztaisīja sižetu par rajona padomes lēmumu ievērojami paaugstināt algas, lai pēc rajonu reorganizācijas varētu saņemt milzīgus atlaišanas pabalstus! Tas tak arī notika laikā, kad jau bija jūtama ekonomiskā lejupslīde un vajadzēja domāt par jostas savilkšanu. Šis rajona padomes lēmums nodokļu maksātājiem izmaksās pāri par 100 000 latu. Un te vēl varētu pieplusot tos daudzos pieredzes apmaiņas braucienus kā komandējumus. Vai šis nebūtu labs sižets žurnālistiem?

pirms 11 gadiem, 2008.11.27 11:13

resnā

pilnīgi piekrītu cilvēkam, kurš ir sevi nosaucis "nesaprotu". Nodokļu maksātāji maksās, lai mūsu pilsētas dāmas un kungi varētu braukt pieredzes apmaiņās un saņemt milzīgas prēmijas, tikai gribētos zināt kā ir ar darba darītājiem. Gailes kundze vakar vakarā pa televizoru izteicās, ka prēmijas tiek piešķirtas arī sakarā ar to ka Bauska ir tīrākā, skaistākā pilsēta. Jautājums - cik milzīgas prēmijas saņēma sētnieki, kas apkopj mūsu pilsētu, dara to tīru un skaistu?

pirms 11 gadiem, 2008.11.27 11:25

etalons

rīt vajag mazāk, resnā, - būs vieglāk dzīvot

pirms 11 gadiem, 2008.11.27 12:13

resnā

Mans mīļais etaloniņ! Mans segvārds ir maskēšanās. Es neriju. Man ir 44 gadi un mani izmēri manā vecumā šobrīd sastāda tieši 90-70-90, jo strādāju fizisku darbu. Ieraudzīsi mani - atkārsies žoklis.

pirms 11 gadiem, 2008.11.27 15:48

pseidonims

etalons tu ar savu komentaru kurs ir 3 gadus jauna cilveka limeni vari iet varde.lv pakomentet!

interesanti kuras vietas uzraudzija vai tirija domes darbinieki, setniekiem algas pielikums vai premijas par labi padaritu darbu!

attieciba kurs negribetu premijas protams ka visi gribetu un lielaka dala rautu sev kur tik varetu ped jomajo padalas ar visiem kuri ir tiesam pelnijusi un tiesaja nozime palidzejusi Bauskai klut par tirako, nevis siltas ekas un jaunas automasinas braukajot lemj mums vajag premiju fufels labak laist dome jaunos lai tie rauj vismaz nopirks dzivoklus uzcels majas un bus jaunas gimenes, nevis vecie tik sez un rauj un tik stasta mes labi pastradajusi, bet bezdarbs tik aug un bepajumtnieku ar vien vairak un vel daudz kas cits bet nee mes esam pelnijusi 3200ls par to ka es esmu tur kur es esmu tas labs piemers visiem parejiem........

pirms 11 gadiem, 2008.11.27 15:51

jaunietis23

da ko skaitiet cita naudu , taka taadi pajolishi !

pirms 11 gadiem, 2008.11.27 18:56

vidējā

tu jaunieti laikam esi tuvu stāvoša persona prēmiju rausējiem,bet varbūt Tev ar tika. Ne jau par darbu tās prēmijas,vienkārši gada sākumā ieliek attiecīgā fondā ,tas katru gadu un visi pašvaldības SIA seko un apkure un namsaimnieka rēķini tik aug un aug. Gāze paliek lētāka,bet cena apkurei nemazinās.Un deputāti neko neredz, par 160 latiem piever acis.

pirms 11 gadiem, 2008.11.27 19:51

jaunietis23

Man kabata 5Ls nebuus ko eest ieshu zakt !

pirms 11 gadiem, 2008.11.27 19:59

Susuriņš

Neēsmu prēmijas pretinieks, tikai............ mani satrauc pamatā četras lietas.
1. Kā amatpersona (Bauskas Domes priekšsēdētāja ) var savā intervijā TV minēt faktu, ka prēmijas jau ir izmaksātas likumīgi un ka viņi jau varējuši arī tās izmaksāt slepus - savādāk....... Mani tas vienkārši pārsteidz , vai tad tādā valsts iestādē var kautko tādu dabūt cauri!!!!!
2. Nav ja žēl to 35000 Ls , kurus samaksāja prēmijās, bet ja nebūtu tā, ka uz domi aiziet palūgt naudu Ziemassvētku pasākumam Bauskas bērniem - atbilde "NAV NAUDAS" un piešķir 200Ls . Manuprāt vajadzētu būt otrādi - Bērniem 3000Ls pašai 200Ls
Tas protams ir ētikas jautājums.
3. Manuprāt, lielākā daļa darbu ir veikta steigā - nepārdomāti un ar pazemu kvalitāti. Tas pats Salātu un Plūdoņu ielas projekts. Šausmas kāda dubļu jūra uz Rīgas ielas, nav iespējams iziet no mājas tīrām drēbēm. Ventspilī mašīna no būvlaukuma nedrīkst izbraukt ar netīriem riteņiem, tie tiek mazgāti. Skarbi, papildus izmaksas - tomēr pārejā pilsēta tīra. Tādēļ, nesaprotu kā Bauska kļuva par sakoptāko pilsētu ( protams kā iedzīvotājai patīkami, ka pilsēta mainās ).
4. Jautājums paliek atklāts, kādu kredītu portfeli esošā Dome nodos ņākamajam novadam!!!!!. Diez vai kāds gribēsies brāļoties ar Bausku, ja jaunajam Novadam nāksies segt bauskas izauksmes projektu saistības........
lai gan nevaru pretendēt uz 100% patiesību - tas ir mans personīgais viedoklis.

pirms 11 gadiem, 2008.11.28 11:57

jauniete

Vai maz zini cik procenti no algas aiziet nodokļos ? Ja būtu samaksājis kaut vievu santīmu , tad tik gudri nerunātu.Es nodokļus nemaksāju lai Ā. Gaile Saņemtu prēmiju 3000Ls, un pa maniem nodokļiem brauktu pieredzes apmaiņā (nez kādā pieredzē apmainījās)uz Taivānu (laikam jau ļoti iztērējās , ja atgriežoties piešķīra sev tādu prēmiju).Vēl viena nianse kā cienījamā kundze varētu izskaidrot TV pateikto frāzi "par labu darbu cilvēkiem ir jāsaņem prēmija" , ''bet vai var strādāt arī slikti???''.

pirms 11 gadiem, 2008.12.02 09:31

rebeka

maksāju ienākumu nodokli 250 Ls mēnesī. Reiz 12 mēneši= 3000.- gadā. Kādam jau prēmija sanāk.

pirms 11 gadiem, 2008.12.02 09:50

KNAB

Vai tad Gaile ir bijusi pieredzes apmaiņā uz Taivānu? Tad jau gan tas ir bijis sevišķi slepens brauciens, ja jau žurnālisti neko nav uzoduši! :))

pirms 11 gadiem, 2008.12.02 10:00

pusmūžs

Nu re kā labi sanāca. Tu nemaksā nodokļus, lai Gaile brauktu uz Taivānu, savukārt Gaile uz Taivānu nebrauca. Un nav dzirdēts, ka vispār kaut kur aizbrauca. Tā ka vari nomierināties un priecāties.
Ja ir pretenzijas pret kādu, tām jābūt precīzām, pamatotām, informācijai pārbaudītai. Nevis kaut ko saklausi, pārējo piedomā klāt un tad cepies pati un uzkurini pārējos. Nevis kā jauniete, bet kā veca klaču tarba.

pirms 11 gadiem, 2008.12.02 10:19

nūjāāā''a

Iesaku pieteikties jaunietei domē pastrādāt, tiksi ar nogāzta ar samazgām...un kā vēl...

pirms 11 gadiem, 2008.12.02 11:31

ENTONIJS SOPRĀNO

Iesaku domniekiem aizrīties ar savām prēmijām!!!

pirms 11 gadiem, 2008.12.02 13:36

:(

mana nauda večai kabatā... negodīgi, ko tad viņā tik labu izdarijusi, ka prēmiju pelnījusi??? es ar gribu Domē strādāt!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.12.02 14:18

:)

Tā jau tev maksā par sēdēšanu internetā, nevis darba darīšanu, vēl par maz?!

pirms 11 gadiem, 2008.12.02 14:57

Pievieno komentāru