Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Privātais Vecsaules pagasts.

19.novembrī Ozolaines kultūras namā notika skaists svētku pasākums. paldies par to pagasta pašdarbniekiem. Tikai nepatīkami bija klausīties pārvaldnieces Laimas Kolbergas uzrunā, kurā visu laiku skanēja MANS pagasts, MANI darbinieki, MANAS skolas , MANAS idejas u,t,t. Ko nu par vienu gadu būtu paspējusi pagasta labā padarīt? Skaisti vārdi, bet neredzami darbi.

Mode

Nevajag satraukties. Tāds runas stils tagad ir modē. Tas ir lipīgs un ierēdnīši viens pēc otra to pārņem.

pirms 9 gadiem, 2010.11.20 15:31

ozolainiete

Pilnīgi piekrītu VECSAULIETES izteiktajam viedoklim.
Neviens vadītājs nedrīkst lietot vārdus MANS un ES, tie jāaizstāj ar MŪSU un MĒS.
Ļoti ceru, ka patiesībā L. Kolberga nedomā, ka tikai viņa ir tā, kura nosaka un organizē dzīvi Vecsaulē. Ja tas tomēr ir tā, tad ir ļoti, ļoti skumji un nožēlojami.
Vadītājs nav nekas bez kolektīva un cilvēkiem, kuri dzīvo un strādā pie mums.
Paldies Ozolaines pamatskolas direktorei L.Bulai, ka viņa to saprot un pasākumā pateicās visam darba kolektīvam par darbu.
Ļoti vēlos, lai L. Kolberga izvērtē savu runas stilu un varbūt arī darba stilu.

pirms 9 gadiem, 2010.11.21 14:07

r23

Ko jus tur nematies! "Mans pagasts" nozime, ka vinja jut ipashu saikni ar savu pagastu. Neredzu nekadu problemu stilaa.

pirms 9 gadiem, 2010.11.21 16:13

Rudens migla

Atkal atraduši par ko ņemties. Pasākumā vadītāja teica- paldies maniem darbiniekiem, vajag klausīties.
Man piemēram ļoti nepatīk ka forumā kāda aizsegusies aiz vārda - Vecsauliete. Ko tagad darīt? Sākam forumā jaunu tematiku varbūt par šo vārdu!

pirms 9 gadiem, 2010.11.21 17:06

vecsauliete.

Ja esi rudens migla, tad pazūdi miglā. Kāpēc tad pati slēpies aiz izdomāta vārda. Esi vai nu pati Kolberga vai viņai tuvu stāvoša. Atlec kāds labums ,ja?

pirms 9 gadiem, 2010.11.23 08:52

vecsaulietis

Mazāk krutku vajadzēja pirms pasākuma dzert, tad arī dzirdētu ko cilvēki runā!

pirms 9 gadiem, 2010.11.26 18:25

vecsauliete

19.novembrī Ozolaines kultūras namā notika skaists svētku pasākums. paldies par to pagasta pašdarbniekiem. Tikai nepatīkami bija klausīties pārvaldnieces Laimas Kolbergas uzrunā, kurā visu laiku skanēja MANS pagasts, MANI darbinieki, MANAS skolas , MANAS idejas u,t,t. Ko nu par vienu gadu būtu paspējusi pagasta labā padarīt? Skaisti vārdi, bet neredzami darbi.

pirms 9 gadiem, 2010.11.20 14:11

Pievieno komentāru