Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ūdens un kanalizācija Gailīšu pagastā!

Gribētu zināt,kāpēc Gailīšu pagastā ūdens un kanalizācija ir visdārgākie Bauskas novadā,bet kvalitāte ūdenim ir zem katras kritikas? Nekas ūdens kvalitātes uzlabošanā nav darīts kopš neatminamiem laikiem un lai nestāsta,ka tā cena ir tāda,ka ir paredzēti ieguldījumi ūdens kvalitātes uzlabošanā! Tādu naudu varētu prasīt tad,kad jau būtu veikti uzlabojumi un ūdens atbilstu normālām kvalitātes prasībām! Varbūt Bičkovs var sniegt kādu daudzmaz sakarīgu atbildi ar avīzes starpniecību,jo savādāk atbildi no pagasta nav iespējams gūt!

Saša B.

Liksim mieru Bičkovam! Ūdens kvalitāte ir atkarīga no daudziem tehniskiem risinājumiem ūdens apgādē ,bet ne no pārvaldes vadītāja varēšanas vai gribēšanas!

pirms 9 gadiem, 2011.02.02 14:33

lojālais A.B.

Ivar Kalada, vai kāds cits! Ūdens kvalitāte Uzvarā ir tiešām zem katras kritikas!Te mēs dzīvojam un diemžēl tāds ūdens ir skarbā realitāte!Pakalpojumu cenu noteica balsojums... .

pirms 9 gadiem, 2011.02.02 14:51

lojālajam

Kaut kādi aprēķini taču ir veikti pirms,tā saucamā,balsojuma,ne? Ne jau no zila gaisa parāva ciparu un nobalsoja!?

pirms 9 gadiem, 2011.02.02 14:55

gailītis

Dzirdēju, ka viņi tur sūkāja pirkstus, skatījās griestos un tad cēla rokas

pirms 9 gadiem, 2011.02.02 14:57

pirksts

viss pareizi,tik tu pa to pirkstu kļūdijies!:)

pirms 9 gadiem, 2011.02.02 15:30

***

Ūdens cena Gailīšu pagastā no 2008.gada 01. jūnija ir - par piegādāto ūdeni 0.65 LVL/par kubikmetru, bet par novadīto notekūdeni 0.73 LVL/par kubikmetru. Tad, kad būs tie uzlabojumi par kuriem maksājam jau trešo gadu. Šodien atkal nav ūdens spiediena, un augšējos stāvos ūdens knapi tek.

pirms 9 gadiem, 2011.02.02 16:22

Truba

Labojums- augsejos stavos udens jau nav no nakts vidus un visu dienu, bet parvaldei ka vienmer tas pie vienas vietas!Jau gadiem si problema vienkarsi tiek ignoreta. Notika avarija, tad ari taisiet, nevis kasiet kaut ko!

pirms 9 gadiem, 2011.02.02 17:28

Avīzes lasītāja

Es domāju, ka Gailīšos pa krānu tek gāzētais ūdens ar sīrupu, ja tik "laba" cena. Vecsaulē cenu ūdenim paceļ vairāk kā divas reizes, bet Gailīšus nav ko cerēt panākt.

pirms 9 gadiem, 2011.02.02 21:35

Non Grata

Cienijamie Uzvaras iedzivotaji.
Ta ka dzivokli udens nebija jau 2.februara rita (plkst 06-00) un nebija vel vakara 20-30, zvaniju pagasta parvaldniekam Bickovam.
UZ jautajumu kas notiek sodien ar udeni, sanemu atbildi ka viss esot kartiba, ka tas bija pazudis uz vienu stundu. UZ manis teikto ka jau visu dienu nebija un ari no rita ne, tiku nodevets par meli, kam nav ko darit.Diemzel ari precizak to stundu kad tikai esot pazudis nevareja konkretizet.Sarunas beigas visi tie kas rakstot neta ka neesot udens tika nodeveti, par cilvekiem, kam nav ko darit ka tikai rakstit apmelojumus. Pats beigas tiku pasutits bekot.
Cienijamie iedzivotaji, nebusim pasivi un beizo udens likstu gadiujuma, prasisim, lai tiktu nodrosinata ta piegade, ka ari operativa problemu noversana.Kopa mes varam panakt daudz, bet viens neko daudz panakt nespesu.

Parvaldnieka tel nr:26468933
(nr man jau sen laipni iedeva pagasta parvalde.)

Ka ari godata Bdz redakcija, ja vien resursi atlauj, ludzu ari jus iesaistities sas problemas risinasana-pec zurnalistu iesaistisanas parasti viss notiek daudz atrak.

Paldies:
Non Grata

pirms 9 gadiem, 2011.02.02 22:34

Non Grata

P.S.
Aicinaju ari parvaldnieka kungam, ja netic, ierasties pie manis un parliecinaties savam acim, ka no krana pat pilite nepil, bet sanemu atteikumu.

pirms 9 gadiem, 2011.02.02 23:29

kaiminš

Tā diežēl ir taisnība,ūdens nebija visu dienu,bērnam trauki kaut kā nomazgāti ar ūdeni kaut kādu kas rezervē saliets,kas dzeltens stāv bundoļos,ēst bērnam jāvāra no tāda paša,kur normāli uzvārot ūdeni kaļķis peldās.
un tās ir muļķības ko cilvēki šeit bdz forumā raksta,domāju ka tā pat vien neraksta,piedodiet Bičkova vai kā jūs tur dēvē,aiz gara laika nevien te nepļāpā,cilvēki meklē kaut kā palīdzību ja uz tel.noraidiet."Akmens" jūsu "dārziņā".

pirms 9 gadiem, 2011.02.02 23:50

Non Grata

Problemas ar udeni un spiedienu diemzel turpinas ari sodien (3feb).

pirms 9 gadiem, 2011.02.03 17:50

cx

Gailīšu pagastā tas tak nav ūdens,suns pat nedzer tādu filtrētu vircu

pirms 9 gadiem, 2011.02.03 21:37

dublis

Zeibal jau. Ūdens tik bieži pazūd uz patsmit stundām bez brīdinājuma. un nekas netiek lietas labā darīts. Man tak ir pilnīgi pie ***s ka pazūd kāda fāze sūknim, nedzīvojam jau akmens laikmetā. Ģenerātoru bļag ***s laikam nevar izdomāt nopirkt. Un vispār kāda ir ir ūdens kvalitāte, brīnums ka žurkas pa krānu netek. Fuj Gailīšu pag ir zaudējis visu dēl dažiem atntiņiem kas tur ir aizedējušies.

pirms 9 gadiem, 2011.02.06 09:10

........

Nu,ko ! Šodien tāda saulaina dieniņa,tad varbūt ejam visi ārā,vācam sniegu,kausējam,un tas ūdens noteikti būs tīrāks un labāks nekā no krāna tekošais.Tas nekas ka sniegu biku sunīši un kaķīši apč.....,kas ir dabīgs,tas nav riebīgs.Jauku šo vējaino dieniņu,lai atkal sūkņi neapstājas...!!!

pirms 9 gadiem, 2011.02.06 10:39

Non Grata

Tiesi tadel ir japiprasa, lai tiktu nodrosinats tas, kas pat ir irakstits ANO cilvektiesibu normas.Jo mazak vienaldzigo bus, kas gaidis kad viss notiks pats no sevis, un vairak to, kas prasis, lai parvalde izpilda to , kas viniem ir jaizpilda,jo lielaka iespeja, ka ari kaut kas tiks panakts!

Citur, ja pazud udens, tas tiek risinats uzreiz,vienalga ara nakts vai -30.Siet kad lielajam vaditajam labpatikas!Visu var atrisinat, ja grib, bet ar to gribesanu te ir ka ir...

pirms 9 gadiem, 2011.02.06 13:53

Non Grata

P.S. VArat tikai minet, kas nakti uz svetdienu (06.02) atkal pazuda!

pirms 9 gadiem, 2011.02.06 13:54

ūdentiņš

bet ja nopietni, tad atkal ūdens:((
Tad sūkņi applūst tad no vēja pazūd,drīz laikam vārna palidos garām un sūknim kas notiks....

pirms 9 gadiem, 2011.02.06 18:12

Prauls

Zivs pūst no galvas-pagastā visu laiku kaut kas tiek tikai lāpīts,nevis mērtiecīgi remontēts.Kaut kā neesmu redzējis,ka piemēram,pirms ziemas sezonas tiktu iztīrītas kanalizācijas akas -profilaksei,nevis tad kad jau *** peld pagrabā!
Kas kompensēs iedzivotajiem par sabojātam mantām un dārzeņiem,malku pagrabos? -atbilde tāpat skaidra-neviens!Atsauce tūlit būs -novadam nav līdzekļu.Bļāviens,jaunas štata vietas kārtējiem funkcionāriem veidot jums ir līdzekļi?Nesen lasu-redz vajagot jaunatnes sporta lietu organizatoru-pieaugušo,redz ir pārstrādājies,it sevišķi ziemas
sezonā,laikam stadionā lapas grābj dien-dienā.Bet izmaksās tads frukts ar visiem nodokļiem un atvaļinājumu vismaz 10 000 gadā!Toties pamēģiniet atlaist pēc tam -caur 9tiesām jebkurš ierednis būs atpakaļ savā vietā! Nopublicējiet vietējā tenku lapā novada/pagasta amatpersonu sarakstu ar aprakstu,ko tad kurš īsti dara!Vienā lappusē diez vai saies! Toties santehniķi,kam pa mēsliem jābradā pabalstu līmeņa algas saņem!

pirms 9 gadiem, 2011.02.08 14:17

Pievieno komentāru