Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ūdens un kanalizācija Gailīšu pagastā!

Gribētu zināt,kāpēc Gailīšu pagastā ūdens un kanalizācija ir visdārgākie Bauskas novadā,bet kvalitāte ūdenim ir zem katras kritikas? Nekas ūdens kvalitātes uzlabošanā nav darīts kopš neatminamiem laikiem un lai nestāsta,ka tā cena ir tāda,ka ir paredzēti ieguldījumi ūdens kvalitātes uzlabošanā! Tādu naudu varētu prasīt tad,kad jau būtu veikti uzlabojumi un ūdens atbilstu normālām kvalitātes prasībām! Varbūt Bičkovs var sniegt kādu daudzmaz sakarīgu atbildi ar avīzes starpniecību,jo savādāk atbildi no pagasta nav iespējams gūt!

rPauls

Kurš/a var izstāstīt,ko pagastā dara Bočiene?! Tad priekšēdētāja palīdze,tad vēl kaut kāds mistiskāks amats,kas tur nah..n notiek?Bičoks ir vispār pilnīgs nulle,tik kafiju un tualetes papīru padot!Un atvest,protams!

pirms 9 gadiem, 2011.02.08 22:05

ūdentiņš

Bičkovs māk pasūtīt Uzvaras iedzīvotājus pa telefonu "sēņot",nu ļoti labi izdodās.

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 08:57

Non Grata

Paskatoties vesture- ta jau notiek ne pirmo gadu un ne pirmo gadu sez vienas un tas pasas personalijas.
Si vienaldziba un neizdariba jau bija ipriekseja vaditaja vadiba, kurs sis tradicijas turpina jau novada.
Profilakse- mums pat reizem negrib labot tad kad jau kas notiek, kadel gan meginat, lai nekas nenotiek.Zel, bet tas labi parada, kada ir parvaldes attieksme un ciena pret iedzivotajiem.

Var secinat-kamer nenaks kads jauns un nenomainis, neizmezis tur visu, tikmer nekas nemainisies. Matematiska patiesiba-saskaitamos mainot vietam summa nemainas!

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 09:12

Non Grata

Kartejais pieradijums - Udens atkal nav!!!! Man liekas varetu pieteikt Ginesa rekordiem cik biezi vins seit vina nav!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 11:06

Prauls

Diemžēl,ja pat novads sadzirdētu saucēja balsi tuksnesī un nolemtu nomainīt izpilddirektoru,vai kā viņu tur,uz darošāku -nezinu nevienu kandidatūru,kas būtu pietiekoši izdarīgs un ar loģisku domāšanu,lai spētu sākt kaut ko šķetināt šajā nolaistajā sūnu ciemā! Varbūt vienīgi Ints,bet viņs nekad neparakstītos,pašam savs uzņemums stūrējāms,kam liekuas problēmas! Jūs kādu ziniet?-nosauciet! Tā ka patiesība no visas šis bļaustīšanas jēga ir maza!

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 11:53

Non Grata

Pietiktu ar tadu, kas pats gribetu dzivot nenolaista vide.
Visu laik esu brinijies, ka jau gadiem netiek ar udeni kas darits(tad lietus trauce tad vejs, tad redz visi diennakti darzus laistot), ciema tilta margas un stabi aprusejusi-piedodiet krasa un ota nemaksa tik daudz, lai to kaut reizi divos gados nevaretu atlauties. Ar graustu pieminekliem ari gala tiukt nevaram-Varbut tad jauzliek tur uzraksts ,,Uzvara,, jo tulin jau tiem bus vesturiska nozime ka simbolam iebraucot!Zinu ka tulin saks blaustities, par privatipasumiem utt, bet ir pietiekami daudz piemeru, ka tadas lietas jarisina.
Pie vidusskolas bijuso baseinu labak izmantojam ka rudens lapu novietni, nevis to atjaunojam, vai piemeram partaisam par smuku dikiti, pie ka vasaras var pasedet, bet ziema butu slidotava. Sniegs mums ari ir problema, tas ne kas ka pec tam lidz veikalma bez maz ar laivu japeld. Ta var turpinat ilgi un dikti.
Bet ja ari nakamreiz parvaldnieka atlases prasibas bus uzrakstitas tadas pasas (lai varetu oficiali likt savus kadrus), tad nekas vairak, par to kas ir mums nespid. Tie kas gribes un ari vares vienkarsi netiks laisti!

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 12:14

iedzīvotājs

ja jau Bičkova kungs te "iemetiet aci",tad neslēpieties un atbildiet,mums iedzīvotājiem kāpēc nav ūdens un kādu risinājumu piedāvājiet,cilvēciski tak var aprunāties vai tā neesat radis?no jums klusums vēl joprojām,kaut gan ūdens jau no Jaunā gada zūd gandrīz ikdienas.

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 12:54

!!!!!!!!!!!

Lai atbrauc Bez tabu vai Tautas balss,tad varbūt kaut kas sāks kustēt uz priekšu.

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 12:56

Prauls

Nu kas attiecas uz dīķiti,tad laikam neesi Uzvarā dzīvojis tajos gados,kad to izbūvēja -tur ir purvs apakšā,un ūdeni nevar noturēt iekšā ne ar kādiem līdzekļiem!Jau tika mēģināts mākslīgi pumpēt toreiz,ūdenstorņiem jaudas nepietika:)Betonētu baseinu neviens tur nerīkos mēra laikā! Cita lieta ,ka tai saliņā varēja nelielu estrādi uzbūvēt..Bet tā visa ir filozofija labākiem laikiem.Kā tiek panāktas uzvaras konkursos,var
neskaidrot..mūsu valstī tai mākslai ir īpaši augsta klase! Reāli,ko var darīt,ir sākt vākt iedzivotāju parakstus izpilddirektora nomaiņai...tad būs spiesti domē vismaz sākt kustināt ragus,varbūt vēl kāds sakustēsies,ja jutīs,ka ķeblis zem pēcpuses sāk ļodzītioes!.

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 13:04

Non Grata

Vienk tolaik neinteresejos kas tur apakšā-Bet nu tiem sukniem jau prieks udenskrana jauda ir ka ir, ta ka nebrinos :D. Dikis tas vairak bija ka piemers(esmu riga redzejis kur ta izbuvets pie majam un vasaras vakaros vienkarsi super pasedet).Ir starpiba vai atstaj saput, vai tomer tur izveido kaut ko- ja kaut vai tadu estraditi(doma manuprat ir laba.).Jebkura gadijuma loti daudz ko izskir gribesana sakartot.
Par parakstiem, var jau meginat, bet vai tas maz ko dos dome-slimnicas piemers(lielaka dala par to jau aizmirsusi).Nav jau ari garantija, ka nakamo ieliek labaku.
Manuprat realak ir tad pasiem iet gan pie teiksanas gan darisanas, bet tas ari nav viegli.

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 13:28

Prauls

kā tu to saproti -iet pašiem pie teikšanas? vienu rītu aiziesi uz pagastu un pateiksi bočokam-"tu esi brīvs,tagad es te komandēšu.."? Jau pati ideja vien liecina ka ar šādu utopisku pieeju neesi piemērots kaut ko vadīt,jo esi stipri tāls no izpratnes,kāda ir likumīga vadibas maiņa kādā pašvaldības iestādē.Kā jau teicu,organizē parakstu vākšanu,ja esi spējīgs ko piedāvāt vietā!Forumā nolamāties visi prot,bet parasti paši nespēj piedāvāt altenatīvu pat idejas līmenī...

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 14:06

iedzīvotājs

i tos pasūtīs trīs mājas tālāk.

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 14:14

Non Grata

Tu mani parprati.Domaju ka tas ir logiski saprotams, ka uz tadu teikumu neko vairak par pasutijumu uz sirsninmaju atpakal nedabut.

Ja bus sistema, ka parvaldnieku iecel, kurs labak patik,tikmer jau neko labaku par novada galvena veca comu nedabut.
Es foruma ari nelamajos-idejas ir jegas piedavat, ja ir kas vinas uzklausa un kaut nedaudz nopirtni izverte, ta ka bikin parsavi par stripu.

pirms 9 gadiem, 2011.02.09 15:03

mana

Arnis Strods.Kad bija Namu pārvalde BIja kārtība labāka.TiesA RAKSTURS VIņAM šERPS,BET IZDARīGS GAN UN NEBAIDīJAS ARī TEIKT TAISNīBU ACīS PAGASTAM.tāPēC JAU ARī IZPUTINāJA PAGASTS TO PāRVALDI UN KAS TAD TAGAD LABāKS?

pirms 9 gadiem, 2011.02.10 09:27

tava

Jā,tev taisnība! Tik bija vēl viens debīliķis,kurš viņam ar koku skrēja virsū!:) Plānais vai kā viņš tur skaitās!

pirms 9 gadiem, 2011.02.10 12:33

Prauls

Piekrītu! Par Arni biju piemirsis,sen nav satikts!
Bet vismaz bija priekšnieks ar mugurkaulu!

pirms 9 gadiem, 2011.02.10 15:07

xyz

man liekas, ka Arnis nav tālu jāmeklē. Strādā viņš Uzvaras saldētavā (Sparlats vai?).

pirms 9 gadiem, 2011.02.10 21:32

Gailis

Uzvarā ir p.....dec un viss,prasiet lai jūs pievieno leišiem.

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 18:49

Prauls

Uzvarā varbūt viss nav ideāli,bet pilsētā gan
gaiļi ir lielā cieņā,it sevišķi,dažos restotos iestādījumos!

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 21:55

XYZ

Nevis restotās iestādēs, bet gan Bauskas krogos, jo katastrofāli pietrūkst naudas Gaiļa gaļas iegādei, lai varētu izvārīt zupu! Bet Uzvarai nav ne vainas, tikai kārtīgs, strādāt gribošs saimnieks jāatrod.

pirms 9 gadiem, 2011.02.13 19:54

Pievieno komentāru