Palīdziet!!!

Ļoti gribu atbrīvoties no smaržīgās kalīzijas, ko vairāk pazīstam kā "ZELTA STĪGU". Ārā izmest vienkārši žēl - varbūt kāds grib... Par baltu velti, protams. :}

zinātājs

Izmanto smaržīgās kolīzijas sulu, lapas, gatavo uzlējumus, novilkumus utt. Tai piemīt spēcīgas biostimulējošas īpašības, kas aktivizē vielmaiņu, atjauno organismu, stiprina imunitāti. Zelta stīga palīdz ārstēt gremošanas trakta slimības, kaulu, locītavu sāpes, ļaundabīgos audzējus, vairogdziedzera saslimšanas, astmu, saaukstēšanās slimības, sirds asinsvadu kaites, dziedē brūces utt. Līdzīgi kā plūksnainā kalanhoje, tā palīdz sadziedēt apdegumus un dziļus sasitumus, ja tās saspaidītās lapas pieliek kompreses veidā pie cietušās vietas. Tautas medicīnā pastāv uzskats, ka ārstnieciskie līdzekļi, kuros ir izmantota zelta stīga, samazina jebkura veida un lokalizācijas sāpes, sākot ar kaulu lūzumu sāpēm un beidzot ar kuņģa čūlas sāpēm un dažādiem dermatītiem. Smaržīgā kolīzija telpā attīra gaisu no nevēlamiem mikroorganismiem un vīrusiem.

pirms 11 gadiem, 2009.06.30 17:37

nigis

Pateicos par plašo informāciju. Es ar šo augu darbojos jau vairākus gadus. Ir gatavots alkohola uzlējums, veidotas kompreses u.t.t. Ir jau Vladimira Ogarkova grāmatiņa "Zelta stīga - gadsimta slimību ārstētāja", ko nopirku veikalā "Lapa" Korfa dārzā. Vienkārši mazliet apnicis ņemties. Vot i vsjo :-)

pirms 11 gadiem, 2009.06.30 22:16

Khe

Šeit ir plaša informācija par šo brīnumaino augu, bet Krievu valodā.

http://www.gerhardt.com.ua/lofiversion/index.php/t447031.html

pirms 11 gadiem, 2009.06.30 23:32

nigis

Kur Jūs palikāt?

Pēdējās korekcijas veica nigis, 2009-07-01 17:35

pirms 11 gadiem, 2009.07.01 17:35

noliedzēja

Neaizraujieties par daudz ar to zelta stīgu. Kad izlasīju,ko saka zinātnieki,negribu šo zelta stīgu. Tā veicina jebkura slikta veidojuma attīstību,kas ir organismā. Tā kā ar mēru viss jādara.

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 08:11

zinātājs

Protams vēžinieki nedrīks lietot un .t.t iekšīgi ir bīstami nevar jebkurš cilvēks lietot vairāk ļanumu nodarīs nekā labumu , ārīgi ar ar mēru !!!
Ar alveju tas pats ...

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 09:53

pika

ka taisa tos uzlejumus un novilkumus.viena pazina man teica ka vajag est auga lapas,vienu lapu noedu un 2 stundas slikti bija.

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 22:25

dziednieks visvaris vienīgais

grauziet mušmires, kļūsit jauni, svaigi, smaržojoši. zobi, mati, kauli ataugs

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 23:52

puķīte

Vai tu piedzimi debīls vai galviņu sapiedi kroga durvīs?

pirms 11 gadiem, 2009.07.05 21:13

ūūūū

esmu tikpat debils (ar īso i , starp citu), cik visi zelta puķu grauzēji, kas cer, ka viņi no tās atdzims

pirms 11 gadiem, 2009.07.06 01:23

zeltīte

Tas ir labi, ka piedāvā augu citiem, nevis met ārā. Bet pirms šķiries no tik vērtīga ārstniecības auga, apdomājies labi. Cilvēkiem ir tendence nenovērtēt to, kas viņiem ir. Ieteiktu vairāk palasīt informācijas par šo augu un atcerēties, ka ,, tradicionālā " ārstēšanās kļūst arvien dārgāka un nepieejamāka. Es pati veiksmīgi šo augu izmantoju un esmu pateicīga cilvēkam, kurš man to uzdāvināja. Gribu vērst uzmanību, ka uzsākot iekšķīgas ārstēšanās kursu svarīgi ir ievērot pakāpenību (sākt ne vairāk kā ar 10 pil. x2 dienā devu palielinot pa 1 pil., kā to norāda ārsts homeopāts V. Ogorkovs). Tas ir nozīmīgi, lai organisms spētu pieņemt svešo vielu un nerastos alerģiska reakcija. vajag arī lietot pietiekami daudz ūdens, lai lieko izvadītu laukā no organisma.Ja gribam. lai tas ko mēs lietojam iedarbojas kā zāles, jāievēro norma, jo - viss ir zāles un viss ir inde, atkarībā no tā, kā mēs to lietojam, sacījis Horācijs. Pilnīgi viņam piekrītu šajā ziņā. Ir cilvēki, kas labprātāk dzer tabletes un viņiem ir pilnīgas tiesības to darīt, tā ir viņu izvēle.Tāpat citi izvēlas ārstēties ar dabas vielām. Manu izvēli ietekmēja fakts, ka sāku saprast, ka šajos laikos farmācijā vairs nav noteicošais palīdzēt cilvēkam izārstēties, bet gan nopelnīt.Esmu uzņēmusies atbildību par savu dzīvi un veselību.Pakāpeniski pāreju uz dabas dziedniecību un nenožēloju to, jo veselība nepasliktinās bet uzlabojas. Bet katrs, lai izvēlas pats. Nenonicinu arī mediķu darbu. Viņi dara ko prot, kā ir mācīti, manuprāt, pēc labākās sirdsapziņas un akūtās situācijās ir un būs neaizvietojami. Tomēr cilvēks var daudz izdarīt pats savā labā, ja vien viņš nav no tiem , kas atbildību mēdz novirzīt uz citiem.

pirms 11 gadiem, 2009.07.07 13:28

ugu

sūkāju kaltētas mušmires, jūtos labi. berserks reizē, tas nekas

pirms 11 gadiem, 2009.07.08 01:35

goga

Tu kautko nepareizi dari. Ja sūkā kaltētas mušmires, obligāti jāuzdzer šnabis pa virsu. Tad uz galvošanu pasaulē būs viens stulbs kretīs mazāk

pirms 11 gadiem, 2009.07.08 09:19

ugu

nē, šņabis ir kaitīgs. lietoju tikai kaltētas jāņuzāles un sēnes. dabas spēks.

pirms 11 gadiem, 2009.07.08 15:30

nigis

Ļoti gribu atbrīvoties no smaržīgās kalīzijas, ko vairāk pazīstam kā "ZELTA STĪGU". Ārā izmest vienkārši žēl - varbūt kāds grib... Par baltu velti, protams. :}

pirms 11 gadiem, 2009.06.30 14:14

pugu

audzee labaak mušātus, tautaa saukto-rāniju. busi gudraaks, un ziedi buus, nekaa, ar to stiigu tur ņemties.

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.06 08:52

Lijak

11 gadus tēmai nebija komentāru, un tā joprojām nav izdzēsta ?
Nu īsts pāķu forums.
(Ar pāķiem domāti foruma uzturētāji)

pirms 9 mēnešiem, 2020.07.09 20:32

Pievieno komentāru